Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Legyünk mi is Trendimamik! fórum

Legyünk mi is Trendimamik! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Legyünk mi is Trendimamik!

2010. dec. 9. 15:48
Belenéztem a könyvebe, klassz, gratula!
7. 9e36cbb27b (válaszként erre: 6. - Klenca)
2010. dec. 6. 12:53

Akkor ennek örülhettél. Hát remélem ez nálunk is így lesz.

Jobbat várok a következő évtől, remélem teljesülni is fog.

6. klenca (válaszként erre: 5. - 9e36cbb27b)
2010. dec. 6. 08:03

Vagyunk itt jó néhányan néhány éve, akik a küzdelmeikről is írnak, ide járunk a hoxára dumcsizni, tanácsot kérni, beszélgetni...


Gyakran írtam én is a küzdelmeimről, kérdéseimről.

Nem tartom magam trendimaminak, nem is akarok semmilyen cimkét a nyakamba, egyszerűen szeretek nyugodtan, szeretetben élni, s egy ilyen légkörben nevelni a gyermekeimet, s védelmet biztosítani az ő baráti körüknek. Hogy a viselkedés, vagy az öltözködés tesz-e trendivé, nem tudom. De valahol a legjobban eső szavak mostanában azok voltak, amikor az egyik lányom fiúja azt mondta, hogy megérti hogy a lányomnak nem volt lázadó korszaka, mert nem volt mi ellen.:)

2010. dec. 4. 19:43

Nem mindig teljesen egyszerű az életben az, ami a papíron vagy a neten le van írkálva.


Bár van 2 gyerekem de azt vallom hogy öltözhet egy gyerekes nő is pl sexy-n. Pl az én kedvenc téli öltözékem:

vastag fekete harisnya, majd térdig érő csizma, kötött combig érő ruha, szövetkabát, hozzá illő sál és sapi.


Mindenki megcsodált az ismerősök közül ebben, és idegen meg nem is gondolná rólam h 2 gyrkőcöm is van már.


Azért ez még így oké, de vannak a dolognak nehéz oldalai is.

Pl hogy ha egy nő egyedülállóként neveli gyerekeit, mit is tud csinálni hogyan tud boldogulni.

Belém anyuék mindig azt sulykolták hogy egy nő éljen otthon, főz mos takarít... ha tud, úgy mehet csak melózni hogy a gyereket hozza-vigye az oviból/suliból; mert senkinek nem segít senki.

Hát ezzel én nem tudok egyet érteni. Hány nagyszülő, ismerős van aki megy a gyerekekért pl az oviba. És ezt hiába mondtam már annyiszor neki, meg se hallja. süket fülekre talál.

Mert ha belegondolunk mennyi egyedülálló nő él hazánkban, és ha egyik se tudna elmenni dolgozni, már rég nem lenne náluk a gyerek mert miből is tartanák el... Szerintem mindenre van megoldás csak akarni kell, ill nem kell elzárkózni a lehetőségek elől, földbe dugni a fejünket akár a struccok.


De én a lelkem mélyén hiszek abban, hogy ennyi iskolai végzettséggel nem kel már örökké az anyám "hisztijét" és magyarázkodásait hallgatnom, el tudok menni dolgozni. stb...

2010. dec. 4. 19:20

De jó, hogy van ez az oldal...

Megint csak azzal tömik a nőket, hogy tökéletesnek kell lenni,lefogyni szülés után, mert az milyen könnyű, hip hopp megoldani a házimunkát, nevelni X gyereket, emellett karriert építeni..


Szuper...csak gratulálni tudok...

2010. dec. 4. 18:19
a téma jó, de a névtől kiráz a hideg:DDDD
2010. dec. 4. 15:01

Explorer alatt teljesen szét van csúszva nekem.

Opera alatt jobb valamivel,de élvezhetetlen :(

Másnak is így jelenik meg?

2010. dec. 4. 10:08
Vannak született feleségek, és vagyunk mi. Azok a nők, anyák, akiknek mindent lépésről-lépésre meg kell tanulnunk. Már, ha igazán trendi feleségek, és trendi anyukák szeretnénk lenni. Te is közénk tartozol? Akkor a Trendimami oldal neked szól!

Ugrás a teljes írásra: Legyünk mi is Trendimamik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook