Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Legyünk Barátnők! fórum

Legyünk Barátnők! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
53437. bolgi
2018. márc. 31. 20:58
Sziasztok! Kecskeméten keresek barátnőt, aki szeret túrázni, kimozdulni, beszélgetni.
2018. márc. 23. 14:08

Szia!

Te is egy kellemes társaság és (netalántán) „igazi” barátnő hiánya miatt döntöttél úgy, hogy beleolvasol ezen fórum hozzászólásaiba? Sajnos, úgy tűnik elég sokan vagyunk…

Én is szeretném megtalálni azt/azokat a személyeket akivel/akikkel kölcsönös szimpátia és megismerkedés után számíthatnánk egymásra, szervezhetnénk közös programokat.

44 éves, fiatalos, őszinte, megbízható, vidám személyiség vagyok. Szeretek utazni, kirándulni, olvasni, sétálni stb… Amennyiben nyitnál egy új barátság felé, várom válaszod. ( e-mail címem: mosolyandvidamsag@gmail.com )

Ha nem is velem….de sok szerencsét kívánok Neked!

53435. szindi1
2018. márc. 22. 16:19

sziasztok:)

Egy éve élek Kecskeméten a párommal és a nagy fiammal.Munkahelyen pár ismerős van,de azon kívül szinte senkit nem ismerek..viszont jó lenne néha beülni valakivel egy kávéra,vagy csak sétálgatni..sőőt a futás is tervbe van véve,mert jön a bikini szezon..szóval jó lenne egy társ ebben is,talán motiválhatnánk egymást..szívesen barátkoznék velem közel azonos korú nővel,47 vagyok.Ha te is hasonló cipőben jársz,keress nyugodtan:)

53434. Szoszke_agi (válaszként erre: 53431. - F18b182e1f)
2018. márc. 4. 19:25

Szia.


Én is szivesen barátkozok veled, hamég aktuális.

Gondolod írj egy privát üzit és ismerkedjünk.

2018. febr. 25. 16:22
Sziasztok! 27 éves vagyok Kecskeméten vagy Nagykőrösön keresek olyan barátnőt akivel ki lehet mozdulni akár egy kávéra beülni vagy vásárolgatni stb. Írjatok :)
53432. viki9501 (válaszként erre: 53431. - F18b182e1f)
2018. febr. 25. 11:55

Szia Szilvi!

Én szivesen beszélgetek/barátkoznék veled ha van kedved.

53431. f18b182e1f
2018. febr. 24. 23:12
Sziasztok! Én 26 éves lány vagyok és barátkozni, beszélgetni szeretnék korombeliekkel. Barátaim sajnos nincsenek és nagyon egyedül érzem magam mostanában. Zárkózott, csendes típusú vagyok, de könnyen meg tudok nyílni. Irj ha felkeltettem az érdeklődésed!
53430. babóca04
2018. febr. 23. 15:36

Sziasztok 30 as éveim vége felé járok Pécsen élek férjnél vagyok ,barátnőt,barátnőket keresek ,mozi ,színház,séta ,egy közös kávézás,vagy csak egy jó beszélgetéshez. Szívesen eljárnék jógázni vagy akár zumbázni is :)

Ha valaki közelemben él és szívesen barátkozna írjon.

53429. szofi43
2018. febr. 16. 13:59
Sziasztok keresem barátnőmet. 47 vagyok email:karicsszofia@citromail.hu
2018. febr. 15. 12:02

Sziasztok!


Akkor csatlakoznék, hogy én is barátnőket keresek. Vannak barátaim, de az az igazi "éjjel 2kor felhívhatom" és bármit elmondhatok neki barátnő még hiányzik az életemből.

30 éves, Pesten élő csajszi lennék. Sok minden érdekel, vidám természetű vagyok, szeretek eljárkálni otthonról. Járok sportolni, szeretek olvasni. Párkapcsolatban élek, így olyan valakit keresek akit ez nem zavar ) mert már volt ilyenre példa :)

Ha kis bemutatkozó alapján szimpinek tűnök, nehabozz, írj egy privát üzit :)

Ági

2018. febr. 10. 11:56

Sziasztok

Még mindig keresem barátnőmet KECSKEMÉTEN akivel lehet bulizgatni hétvégente kimozdulni.Nem levelezgetni szeretnék!!!Csak Kecskeméti lányokkal szeretnék barátkozni!

53426. Wiki9
2018. jan. 6. 15:03
Sziasztok! 30 éves vagyok, van egy tündéri 8 hónapos kislányunk. Két éve élünk Solymáron, de szinte még minden új még - szívesen ismerkednék és beszélgetnék, ha van kedved :)
53425. b628d9b797
2017. dec. 29. 13:34
38 éves nő vagyok, Budapesten élek. Olyan 40 és 55 év közötti budapesti nők jelentkezését várom, akik hozzám hasonlóan szeretnének olyan barátnőt találni, aki megbízható, akire lehet számítani, akivel lehet sétálni, jókat beszélgetni, nevetni. Privátban vagy a aremeny79@gmail.com email címre várom azoknak a nőknek a leveleit, akik komolyan gondolják ezt a barátkozós dolgot.
2017. dec. 21. 13:08
Aki társaságot keres,barátosnét,dobjon egy privit,talán tudok segíteni ! :)
53423. Vájámos
2017. dec. 10. 19:05
Sziasztok örülök hogy még van mozgás itt :) Barátnőket keresek akikkel jókat lehet ceverészni mindenféle dologró :-) Külföldön élek igy nagyon hiányzik a magyar barátnők társasága. 4ö éves nő vagyok de számomra nem a kor számit hanem hogy mindig tudjuk tartani a kapcsolatot ne csak évente egyszer...
53422. Airina
2017. nov. 19. 22:37

Sziasztok!


Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a barátkeresős posztot, megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül ezzel :)


Vannak ugyan barátaim, de azt sajnos nem mondhatom el, hogy lenne egy barátnő az életemben, akire mindig számíthatok, aki a legfontosabb nekem és akinek én is a legfontosabb vagyok. Akivel bármikor találkozhatok, nem jön kifogásokkal, hogy most éppen nemjó, aki nem felejt el 2 hét után.


Amit tudni kell rólam:

23 éves lány vagyok, Székesfehérváron élek. Azt hiszem le kellene írnom, hogy mi érdekel, de eléggé nyitott vagyok mindenre, így azt gondolom nem kell az a bizonyos “közös érdeklődési kör” :) Azért néhány dolog: szeretem a Criminal minds-t, NCIS-t és hasonló jellegű sorozatokat, szeretek olvasni, sétálni. NEM szeretek bulizni és leinni magam a sárgaföldig, többre értékelem, ha be tudunk ülni valahova egy kávéra, stb. :) Szeretek viccelődni, de persze komoly is tudok lenni. Az egyetemet már elvégeztem, jelenleg dolgozom.


Akit keresek:

Igazából nem feltétlenül van szükségem rengeteg barátra, egy valaki elég lenne, aki az a bizonyos legjobb lenne:) Olyant keresek, aki hasonlóan gondolkodik, mint én, aki szintén olyasvalakit keres, akivel munka/suli után be tud ülni valahova, akivel elmehet moziba, vásárolgatni, kirándulni, közös programokat szervezni, akármi. :) Aki nem csak havi 1x rámír fb-on, hogy élek-e, hanem aki felhív, hogy “Figyu, délután tali? Jó lenne beszélgetni:)”


Szóval remélem akad itt olyan, aki megfelel a leírásnak, és aki leírásához én is passzolok :) Elsősorban Székesfehérvárról és környékéről szeretnék ismerkedni. Itt megkereshetsz: dia937@gmail.com :)

2017. okt. 22. 18:50

Sziasztok! Én 36 éves vagyok és barátokat keresek, lehetőleg Tolna-megyéből vagy környékéről. :)

juditjaksa1981@gmail.com

53420. szofi43
2017. okt. 11. 10:15
Sziasztok barátkoznék 47 éves vagyok.
53419. eniky
2017. szept. 30. 19:52

Sziasztok!

Én egy 16 éves lány vagyok és fóton lakok,de járok sokszor budapestre.

Egy legjobb barátnőt keresek akivel lehet ide oda menni, bulizni és beszélgetni :D.

Előszörre visszahúzódó vagyok de ha megismerek valakit vele szemben elég nyitott :).

2017. szept. 28. 19:47

Sziasztok

Mèg mindig keresem barátnőmet KECSKEMÉTEN aki szeret és akar is bulizni.Hétvégente szeret kikapcsolódni,táncolni.Mindegy milyen korosztály vagy.Kérlek az emai címemre írj.

Flowererika@freemail.hu

Nagyon nagyon hiányzik egy igaz barát.

53417. Móki83
2017. aug. 20. 09:38

Üdv mindenkinek!

Barátkozni szeretnék. 33/L Budapestről.

53416. kannanana
2017. júl. 21. 17:57

Sziasztok!

Lassan 18 éves lány vagyok, Budapesten lakom. Középiskolás vagyok. Magamat nyitottnak, érettnek, műveltnek és kedvesnek tartom. Nagy igazságérzettel rendelkezem.

Barátnőt keresek, akivel lehet dumálni, sportolni, vásárolni, bulizni, koncertre járni, sétálni stb. Elég sok minden érdekel, szóval majdnem minden szabadidős elfoglaltságra nyitott vagyok, ami nem kerül egy vagyonba. :D

Írjon bárki nyugodtan, akinek szimpi vagyok,de főleg a saját korosztályomban keresek barátnőt 15-21 évesek között kutakodom. :D

53415. zsofika032
2017. júl. 19. 20:27
Sziasztok! 24 éves lány vagyok és barátnőket keresek Budapest környékéről. Sajnos nem sok igazi barátnőm van, akik körülöttem vannak ők inkább csak haverok. Szívesen barátkoznék korombeli lányokkal, bármiről el tudok beszélgetni és nem tűnök el pár levél után :) akinek van kedve beszélgetni velem, írjon nyugodtan!
2017. jún. 5. 18:14

Sziasztok

KECSKEMÉTEN keresem igaz barátnőmet,barátnőimet akik szeretik az életet szeretnek BULIZNI,sétálni,beszélgetni.stb.10 éve lakom itt de sajnos nem sikerült még igaz barátokat találni főleg azért mert ha a csaj bepasizik mindent és mindenkit elhagy ...........Gondolom ismerős.


Kérlek ha te is szeretsz bulizni írj.Én minden hétvégén szeretnék menni.Ha nem szeretnél te is otthon a négy fal között tengődni írj.

Erika

flowererika@freemail.hu

53413. szofi43
2017. jún. 2. 10:22
Sziasztok barátnőket keresek 46 éves vagyok.
53412. Maulajgirl (válaszként erre: 53409. - Midoryko)
2017. máj. 29. 14:44
Szia :) a baratnom (21) es en (20) szeretnenk egy osszetarto barati tarsasagot osszehozni. Ehhez szeretnenk meg par lanyt magunk melle akikkel be lehet ulni estenkent valahova, vagy el menni programokat csinalni. Esetleg ha erdekel irj (budapest)
53411. sha007
2017. ápr. 22. 20:40
Sziasztok! 50 éves sportos csaj vagyok, ismerkednék, barátkoznék , nem feltétlen csak hasonló korúakkal, nem az évek száma számít, hanem a lazaság, az élethez való hozzá állás, nyitottság.
2017. ápr. 17. 11:11

Sziasztok!

22 éves vagyok, Budapesten élek. Sokminden érdekel, szeretek beszélgetni,szeretek új embereket megismerni, leginkább ezért vagyok itt. Közös programokhoz keresek hasonló korú csajszikat, vagy csak beszélgetni, irogatni, összefutni, beülni valahová ilyenek. Ha felkeltettem az érdeklődésed ìrj!:)

53409. Midoryko
2017. ápr. 14. 20:24
Sziasztok! Budapesten a 8. Kerületben lakom, 26 éves csaj vagyok és olyan barátnőket keresek akik hasonló korúak, a környékben laknak és hétvégén ráérnének néha egy koktélra, kávéra,beszélgetésre, társasozni, vagy szabadulószobázni...sok mindenre nyitott vagyok.
53408. HopeCat1
2017. márc. 18. 14:08

Sziasztok.

21 éves vagyok és kecskeméti barátnőket keresek 20-30 között :)

A város szélén lakom még egy darabig. Szeretem a könyveket, az esőt :)

Ha felkeltettem valakinek az érdeklődését

rock.animegirl96@citromail.hu

:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook