Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Légyszi segítsetek.Sürgős tanács kellene!Munkaügyben. fórum

Légyszi segítsetek.Sürgős tanács kellene!Munkaügyben. (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 27. 12:34
Köszi szépen a privit is.majd megérdeklődöm,egyelőre megvan a szabi és holnap elmegyek arra az interjúra.
2010. ápr. 27. 10:09
Kitartás!
2010. ápr. 27. 10:01

Értem.Eleve elég rosszúl hangzik...semmire se lenne elég az a pénz sajnos :-S De majd megkérdezem,köszönöm.

Holnapra lehet szabit veszek ki,volna egy hely ahova call centerest keresnek de valószínű hogy nem fognak többet fizetni ott sem.ÉS itt nem csak a fizetéssel van gond.

2010. ápr. 27. 10:00

200 nap munkaviszony kell ahhoz, hogy járjon egyáltalán a munkanélküli segély. Ez esetben kb. 3 hónapig kapod. A fizetés elég keveset dob az összegen.

Nekem kb. 4x ennyi volt a fizum, és úgy kaptam 3 hónapig 2.620,-Ft/nap, majd a további 6 hónapra 1.310,-Ft/nap díjat.

És igen csak közös megegyezés, vagy ha kirúgnak. Ja előtte nekem 15 év folyamatos munkaviszonyom volt.

2010. ápr. 27. 09:55
De kérdezz utána a hozzátok tartozó Munkaügyi Központnál telefonon, vagy a neten, mert minden éven szoktak változtatni ezeken a törvényeken, szabályokon.
2010. ápr. 27. 09:53

Szia!


Információim szerint, ha azóta még nem változtatták meg a dolgokat, akkor az első 3 hónapban a fizud átlagának a kb. 65%-át kaphatod meg és további 6 hónapon át, már csak huszonakárhányezer forintos álláskeresési támogatást.


Tehát, az első 3 hónapban nagyon kell igyekezni ahhoz, hogy másik munkát találj, mert máskülönben abból a huszonvalahányezer forintból éhkoppon maradsz.


Ha hamarabb találsz munkát mint ahogy a 3. hónap letelne, akkor még vissza is térít a munkaügyi központ pár ezer forintot.

2010. ápr. 27. 09:53
Valaki?Sehol senki?
2010. ápr. 27. 09:47
Megtudná valaki mondani kb mennyi munkanélkülit kapnék ha már 16 hónapja 100-ra vagyok bejelentve,előtte meg 6 hónapig 90-re voltam bejelentve?Nagyon sürgős lenne,kész vagyok idegileg teljesen a munkahelyemtől és már komolyan azon gondolkodom itt hagyom,persze tudom ha felmondok nem kapok semmit,gondolom ha itt hagynám közös megegyezéssel kapnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook