Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Légtisztító, párásító készüléket érdemes venni? fórum

Légtisztító, párásító készüléket érdemes venni? (beszélgetős fórum)


2015. máj. 17. 07:59
Igen, érdemes
2015. máj. 17. 06:17
erdemes,mert nagyon jo dolog.
2015. márc. 30. 14:19

Nincs dohányos a családban.

Végül vettünk egy kerámia levegőtisztítót, amire rámondjuk, hogy párásít is. Nem volt olcsó mulatság, utólag már lehet, hogy nem venném meg, hanem házilag legyártanám.

Egy kerámia kaspót kell elképzelni, melyen oldalt (felül) lyukak vannak (elméletileg ott "veszi" a levegőt). A tetejébe be van építve egy ventillátor (pontosan ilyen hűtőventillátor van a számítógépekben, mint ebben). A ventillátor alá úgynevezett szűrőbetétet lehet felfogatni, ami anyagát tekintve nekem kísértetiesen hasonlít a vatelinre. A lényeg az, hogy az oldalsó lyukakon beszívja a levegőt, melyet a vízes szűrőzsákon keresztül megtisztít és felfelé kifújja.

A liter víz elmegy belőle 1 hét alatt. Én úgy sejtem, hogy elpárologna az magától is. Férjem azt mondja, hogy szerinte nem, de úgy érzem, csak szeretné azt hinni, hogy nem volt pénzkidobás. ;-)))) Ő maga is látja, hogy házilag pár száz forintból meg lehet építeni. :-/

2015. febr. 8. 08:00
ha dohanyos van a csaladban akkor feltetlenul vegyel legtisztitot.
2014. okt. 23. 10:53
Ez engem is érdekelne.
2014. okt. 22. 19:57

Szisztok!

Elkezdődött a fűtési szezon. Ilyenkor nálunk nagyon száraz a levegő, egyre nehezebben viselem, és gondolkozom egy légtisztító, párásító készülék vásárlásán, bár kissé hitetlen vagyok. Örömmel venném a tapasztalatokat olyanoktól, akiknek van ilyen kütyüjük.

Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook