Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Legjobb fogyókúrás módszer az idegbaj... fórum

Legjobb fogyókúrás módszer az idegbaj... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Legjobb fogyókúrás módszer az idegbaj...

1 2
31. 0716d92a9e (válaszként erre: 30. - Szeepyke)
2010. okt. 6. 23:52

Örülök, hogy felkeltette az érdeklődésed..:-))

Nekem bevált, ezért mindenkinek csak ajánlani tudom.. Mindent eszek, amit csak megkívánok, nem vonok meg semmit..

Szerintem egyszerűbb lesz, ha beleolvasol a naplómba. A 38. hozzászólástól kezdve írogattam, hogy mi történt velem nagyvonalakban..

A könyv címe: Edita Sipeky: A fogyás magasiskolája

Sok szerencsét!

2010. okt. 6. 21:42

Nem az a lényeg, hogy hány éves.. Ő is ugyanúgy megszenvedi első komolyabb kapcsolatait mint egy tapasztalt nő a sokadikat...

Amúgy a fogyáshoz nem kell szakítani.. elég egy "bolondos" társ aki miatt gyomorideged van..

timmy84 kíváncsi lennék milyen könyvet olvastál! :)

29. 94786a70d9 (válaszként erre: 27. - Giorcub)
2010. szept. 26. 09:50
Igen tudjuk! De 18 évesen már nem igazán gyerek, igen csak a felnőttkor küszöbén van és nem árt ha tudja, hogy érheti még ennél nagyobb csalódás is, bár ne úgy legyen. Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb !!! :))))
2010. szept. 25. 14:04

Először is: Köszönöm szépen a figyelmet és a jó tanácsokat, na meg a Ti sztoritokat is:)


"Szeszipuszi"-nak válaszolva:

Ez igaz, utólag belegondolva a "Test és lélek" témába kellett volna írnom, csak későn tűnt fel, hogy olyan is van.


"Belana"-nak válaszolva:

Ironizálni próbáltam a cikk címével, de látom, nem sikerült:)


"Giorcun"-nak válaszolva:

Nem feltétlenül a kor határozza meg, hogy ki gyerek még... Apa és nagyszülők nélkül nőttem fel nélkülözések sorában... Valóban még sok mindent nem ismertem még meg az élet rejtelmei közül, de más téren elmondhatom, hogy több tapasztalatom van, minit egy 20-05 éves érett nőnek.

Egyébként örülök, hogy így látod, én is így érzem.

2010. szept. 24. 15:17
azt ugye tudjatok hogy egy 18 eves gyereknek osztjatok itt az okosat, akinek valojaban jobban jart ezzel az egesszel meg minthogy evekig kinlodna egy ilyen kapcsolatban?
26. fibi82
2010. szept. 24. 09:42

Ilyen aljas szemét ri*banc pasi nem érdemel meg egy gondolatot sem.

Beky 84nek igaza van. Ha nyalsz akkor rúg. És fordítva.

a nők ott rontják el, hogy nyalnak és tökéletesek akarnak lenni, és a pasi elkényelmesedik. Egy kapcsolatot mindkét félnek akarnia kell.

Máskor legyél figyelmesebb. Nem kell gyanakvónak lenni de figyelj légy résen.

Tudom, hogy a pasik a legjobb hazudozó színészek, de hidd el át lehet rajtuk látni.

Azért egyél egy kis finom sütit vagy ami jólesik, és tojd le ezt a csótányt.

25. Belana
2010. szept. 24. 06:15

A címhez képest nem hinném ez a LEGJOBB módszer, ráadásul én is a zabálós fajta vagyok, nem a koplalós, akinek egy görcs a gyomra. Szóval sajnos ez sem válik be mindenkinél, mint a legtöbb diétás tuti recept. Szerintem mindenki magának kell, hogy megtalálja az ideális fogyási módszerét.


Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe jutottál, de jobb is kidobni azt a lekvárt, hiszen főzhetsz újat és finomabbat!:-)))

2010. szept. 23. 14:45

Hááát nálam forditott a helyzet.Én ilyen helyzetben csak ettem és ettem...

Fel a fejjel, előtted az élet!!!:)))

23. 94786a70d9 (válaszként erre: 22. - Virus2008)
2010. szept. 23. 13:58
Igen, és hidd el, illetve készülj fel, hogy nem biztos, hogy ez az utolsó csalódásod. De ami nem öl meg az megerősít :)))
22. virus2008 (válaszként erre: 1. - Miyako Sama)
2010. szept. 23. 11:50

Fel a fejjel,nem érdemelt meg a kis "f.sz"!

Tök fiatal vagy...van még időd is,és pasi is a Földön...

21. 94786a70d9 (válaszként erre: 10. - Belle Morte)
2010. szept. 23. 10:03
Ez régen volt,bár a mostani páromban is csalódtam,aki már a gyerekeim apja is egyben. Az egész szerelemben csalódtam, már nem is érdekel az egész szerelmi gyagya. A gyerekeimet imádom,szeretem,szerelmes vagyok beléjük és ez az érzés maximálisan kielégíti az érzelmi világomat.A mai világban nehéz olyan partnert találni aki kitart egy életen át és oda vissza szeretik egymást. Ez is két emberen múlik és általában mi nők vagyunk azok,akik próbálják a kapcsolatot ápolni-egy darabig, majd feladják, mint én is. Mellesleg nagyon igaznak tartom azt a mondást: Ha rúgod nyal,ha nyalod rúg.Nem voltam én sem tökéletes egyáltalán és ezt tudom jól, be is vallom, de az emberek manapság nem oldják és beszélik meg a problémákat.Mindenki csak taktikázik, senkinek nem elég az amit kap.
2010. szept. 23. 10:01

Szia! Ne légy szomorú, hisz még fiatal vagy,-persze tudom, könnyű ezt mondani-, ha én lennék ama bizonyos másik oldalon és is így éreznék mint Te. Próbálj meg a szép dolgokra visszaemlékezni, engedd el Őt, de ne haraggal, csak engedd el.

Ennek a fejezetnek ill. ennek a könyvnek vége van, kiolvastad, de a polcon van másik sok könyv, most épp azokat nézegeted, hogy melyik az az egy könyv ami Téged vár. Válogass, ismerkedj velük, izlelgesd Őket, hidd el meg fog találni az aki épp pont Rád várakozik, hisz egy új ajtó nyílik előtted, ne félj, lépj be rajta bátran, engedd, hogy először az eszed vezessen, és figyeld mikor ad jelzést szívednek. S ez lesz a Te új könyved, a bevezetés, majd az 1. fejezet.

Kívánom, hogy találd meg azt ki Téged újra boldoggá tesz, hagyj időt magadnak, sírd ki magad, és új erővel kezdj neki a keresgélésnek ott azon a bizonyos "könyvespolcon".

Jó volt a leváros történet, finom volt nagyon..., de a végét valaki más ette meg helyetted, másé lett. Nem baj, a "nagy könyvbe" ez volt megírva, de ne légy szomorú. Ez már a múlt, ne jövőt keressd, próbálj meg most a jelennek élni, azzal foglalkozz ami Neked most a legtöbb boldogságot adja.

Én sem vagyok vékony, férjemnek jó voltam, de a kedvesem az még a mai napig is ducinak tart, hisz az is vagyok. De lefogyni nem megy, hiába próbálkozok valahogy nem megy, én ha zizis vagyok akkor mindig rágcsálok mint a kisegér.

Szeretném ha eltudna fogadni így, de mindig vannak kétségeim, hogy megfelelk neki.

Próbálom elfogadni magam olyannak amilyen vagyok,így sikerül boldog napokat szerezni magamnak.

Te is felejts el mindent, élj a mának, és mindig reggel azzal a tudattal kelj fel, hogy igen, ma Boldog leszek, és nem fogok szomorkodni, meg fogom látni a mai napnak a szépségét, legyen az akármilyen apró dolog is.

Vigyázz magadra és fel a fejjel, ne idegeskedj !!!

2010. szept. 23. 09:32

A környezetemben minden látványos fogyás válás eredménye - sajnos.

Sajnálom, hogy így jártál, de fel a fejjel!

A lekváros hasonlat tényleg nagyon találó és frappáns!


Egy apró megjegyzés: szerintem az írásod közel sem a diéta & fitness kategóriába tartozik...

2010. szept. 23. 09:24
Én is így fogytam 1 hónap alatt 7 kilót....szörnyen néztem ki:(
17. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - Miyako Sama)
2010. szept. 23. 09:19
Mi anno simán szakítottunk,nem volt harmadik,de nekem is úgy fájt,hogy simán ledobtam magamról 10 kilót.Aztán visszaszedtem,plusz még ötöt..:) De mostanra szépen letornáztam,lediétáztam,és végre súlyomnál vagyok,jól érzem magam.
16. abf59b2ded (válaszként erre: 15. - Szilvamama)
2010. szept. 23. 08:28

Nálam az az érdekes, hogy ha kicsit bánatos vagyok akkor csokit zabálok ezerrel .... ha nagy a bánat akkor viszont semmit csokit meg pláne nem :)

Egyébként velem is ez történ 10 éve mint a cikkíróval és én is 58 kilóról 49 re fogytam egy hónap alatt szakítás után.... csak én elkövettem azt a hibát hogy 3 hónappal később újra kibékültünk ... Ne ezt senki ne tegye ha esze van :)

15. Szilvamama (válaszként erre: 14. - Anyagi)
2010. szept. 23. 08:10
Azért nem is írtam, mert én ilyen vagyok ... Ha valami bánt, édességet eszem, persze meg is van az eredménye.
14. Anyagi
2010. szept. 23. 06:45
Háááát, csak úgy mondom, hogy vannak a bánatevők. Ők meghíznak, ha nincs rendben a lelkük!
2010. szept. 22. 22:37

Ez a poshadt lekváros hasonlat nekem marhára tetszik!


Biztosan megleled azt, aki hozzád illik és igazán boldoggá tudjátok tenni egymást!

Hajráááá!

12. Gigi71
2010. szept. 22. 22:24

Sziasztok!


Nagyon ismerős a történet,csak én 18 évi együttélés után éltem át ugyan ezt.Egy éve történt és rólam is csak olvadtak le a kilók.Sikerült ledobnom 15kg-ot,bár én azóta is küzdök evési godokkal,de lehet csak a gyomrom szűkült össze.

Azóta rá találtam egy olyan emberre akitől annyi törődést és szeretet kaptam a 8 hónap alatt mint a másiktól 18 év alatt!

Tehát fel a fejjel mindenkinek aki ebben a cipőben jár!Vannak még rendes pasik!:))

2010. szept. 22. 22:22

Rólam is lement a "bánatháj"..

Bár nálam szerintem igazán jól sült el..

Én a volt kapcsolatomban mást sem hallottam, minthogy kövér vagyok, mivel letettem a cigit, és felszedtem az 55 kg-mra 15 kg-t. Én is nagyon sokalltam, de nem kellett volna mindig az orrom alá dörgölni.. Kipróbáltam ezt-azt, aztán minden maradt a régiben..

4 év kellett neki, hogy vége legyen, és az elmúlt fél év alatt 12 kg-t fogytam..

Hogy minek köszönhető? Nem tudom..

Visszaszoktam a cigire, ez tény. Nőiesebben öltözködöm, mert olvastam egy nagyon érdekes könyvet a hormonokról: ha jól érzed magad a bőrödben, akkor a tested tesz is érte, hogy jobban nézz ki.. És persze a szakítás fájdalmai sem utolsók a sorban..

Van, aki azt mondja, hogy csodát tett velem a szakítás.. Mostmár én is kezdem így látni, de idő kellett hozzá, hogy idáig eljussak..

Nagyon sok kitartást kívánok neked, és remélem, hogy te is hamar eljutsz arra a pontra, hogy belásd, mindennek megvan a maga rendje, és nincs olyan, hogy véletlen..

Ámen. :-)

10. Belle Morte (válaszként erre: 9. - 94786a70d9)
2010. szept. 22. 19:55
Nekem egy nap volt mínusz 1,5 kg... :( Pedig csak egy vihar egy pohár vízben volt. :( Nyugi, kapsz olyat, akit megérdemelsz!!! Hidd el. És ott, ahol soha nem gondolnád... :)
2010. szept. 22. 19:28

Sziasztok!


Nálam is ilyen eredményeket hozott a szerelmi bánat, egy hét 5 kg súly minusz. Már elég annyi, ha csak egy hétig rosszban lennék a párommal, már ledobnák 5 kg.-ot. nem értem ,hogy miért van ez így, pedig akkor is ettem, lehet nem annyit, de ahhoz, hogy 5Kg-ot fogyjak olyan keveset nem.Bezzeg,amikor minden rendben volt, elkezdtem tornázni, nem ettem kenyeret és diétáztam egy deka se ment le egy hónap alatt. Érdekes, ha majd fogyni akarok, megkérem a párom, hogy készítsen ki :)))) csak vicc volt :))) Amúgy örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen pasitól és ne hidd azt, hogy a másik lánnyal nem fogja megtenni ugyan ezt, vagy a lány vele, mert a fagyi egyszer vissza nyal.

8. supin (válaszként erre: 5. - 88bea36763)
2010. szept. 22. 17:48
De rosszm..ú vagy!!!
7. beatrix57 (válaszként erre: 1. - Miyako Sama)
2010. szept. 22. 17:28

Együttérzek Veled! Ezen én is túljutottam, nem is nagyon régen. Az 52kg-ból 45 kg lettem. A korom?????? 50-ből, 60.

Tehát meg kell szenvedni egy ilyen szakítást, még látod ennyi idősen is. /hiába a bölcsesség, v. tapasztalat/ Ez hülyeség!

Azért, remélem Nálad nem fog 1-1 1/2 évig tartani!!!

Csak előre nézz, ne hátra!!!!!! Tilos!

Most már igazán jöhet az IGAZI!!!!!

2010. szept. 22. 17:14

kár, hogy alkatilag képtelen vagyok az idegbajra.

:)

2010. szept. 22. 16:21
Én felszedtem bánatomban. A fogyás a jobbik eset. Simáán vissza fogod szedni a miényolt kilóidat :)
2010. szept. 22. 16:18

Őszintén sajnálom, ami történt.

Ilyen áron nem szeretnék fogyni:(


Ügyes vagy, hogy túl tudtál lépni ezen, vagy legalábbis, hogy elhatároztad, hogy továbblépsz.

Nagyon szép vagy és fiatal, ne keseregj sokáig:)

2010. szept. 22. 16:12
Legalább túl vagy rajta! Nyithatsz egy értelmes ember felé!
2010. szept. 22. 16:08
és a gyász
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook