Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Legjobb Barátnőt keresek! (Bp.,34) fórum

Legjobb Barátnőt keresek! (Bp.,34) (beszélgetős fórum)

1 2
2018. jún. 11. 08:50

Sziasztok Kedvesek!


Kereslek Legjobb Barátnőm, s mivel élőben eddig nem bukkantam Rád, az internet bugyraiban sem leltem célravezető felületet, gondoltam feldobom a labdám (szép színes: lila, kék, rózsaszín, zöld, citromsárga szivárványok és szikrázó pillangók vannak rajta... es persze ében fekete lyukak is előfordulnak rajta ;) ) s Te meglátod, és megtalálsz engem :)


34,8 éves vagyok, Bp-en élek, NAGYON későn érő vagyok, s inkább nem 'evilági' :)

Szeretnék találkozni is, szóval nem chat/email partnert keresek. Nyilván először majd írogatunk hogy lássuk tényleg egymást kerestük-e :) és nem találkával indítunk, de azert néhány hét elteltével már időszerű :)


Introvertált vagyok...

'Se kutyám se macskám'... néha depibe esek és mélységes bánatot érzek emiatt... máskor pedig látom a körülöttem lévő emberek 'kapcsolatait' és inkább hálás vagyok hogy egyedül lehetek.


A felületes dolgokat/beszélgetéseket nem vagyok képes elviselni. Felesleges és unalmas időpazarlás, nem is csinálom... ezzel azonnal ki is estem a legtöbb ember érdeklődési köréből. Ez nem probléma: legalább túlnyomórészt kölcsönös a 'nem-érdeklődésünk' :)


Nem szeretem mikor az emberek ítélkezőek... Gyakran a semmi alapján... Ezt sem tudom sajnos tolerálni.


Legnagyobb sajnálatomra én sem vagyok tökéletes, hibázom... megbántok AKARATLANUL embereket ritkan; de mikor megtudom hogy így történt, szívből kérek bocsámatot.

Tehát tisztában vagyok vele hogy mind tökéletlenek vagyunk, s ezzel Te is tisztában vagy.


Te is igazi barátnődet keresed, a barátnős lelki társad (hetero vagyok 120%-ban sajnos/szerencsere). Nekem mindegy hogy te a fiúkat vagy lányokat szereted, hogy telt vagy vagy vékony, szőke vagy barna szb szb stb... csak a lelkünk legyen egy hullámhosszon.


Azt hiszem nagyon nehéz ismerkedni, rettentő időigényes és a végén lehet nem lesz eredménye, de ennyire nem lehetünk... szóval... LEHET jogy mégiscsak lesz eredménye, semmi nincs kőbe vésve :)


Nem vagyok a 21.század nője... nem festem magam (mondjuk elég érzékeny is a bőröm. Nem érdekel a divat, azt veszem fel ami tetszik jól áll, kényelmetes :)

Nem vagyok vékony, és mégis tetszem magamnak, valtozatosan táplálkozom, legtöbb dolgot magam készítem, hetente 4-6 alkalommal mozgok, es van rajtam Extra bőséggel, de elégedett vagyok mégis.


Hangulatom mint a klimaxolo vénasszony :D 17 éves korom óta :D


Hiszem hogy a tudatalatti felelős a legtöbb szerencsétlen dologért az életemben, úgyhogy igyexem dolgozni ezen, amennyi csak tőlem telik.


Van dolog amiben még keresem magam..


Most befejezem.

Ha gondolod hogy talán Téged kereslek, ide várom a levélkéd:

baratsag83 (kukac) gmail (pont) com

Ket soros levélkével nem igazán tudok sajnos mit kezdeni, kérlek, az olyat mellőzd.


Ha esetleg Te is Barátnőt keresel, de nem engem, írj egy kommentet ide (nem 2 sor ;) ), hogy ki mi vagy, kit mit milyet keresel, hátha.... :)


Sok sikert Nekünk :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook