Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Legjobb barátnőnek milyen ballagási ajándékot lehet adni? fórum

Legjobb barátnőnek milyen ballagási ajándékot lehet adni? (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 25. 11:33
Hát lehet nem pont erre a válaszra számított a fórumindító... Nem rossz az ötlet, de RÁÉR MÉG VELE!!!!!!!!! :)
7. df09bac22a (válaszként erre: 6. - Böbusz)
2012. máj. 24. 16:50
Egy vibrátornál nem tudok személyesebbet. xĐ
6. Böbusz (válaszként erre: 1. - Squirrel :))
2012. máj. 24. 16:44

De az aranyköpéses emlékkönyv se rossz... ;)

Minél személyesebb legyen.


És milyen jó lesz ezt majd visszaolvasgatni... :)

2012. máj. 24. 16:43

Én is a fotós ajándékra szavazok!!! :)

Párna, akármi... Nem kopik. ;) Tartósak!

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Squirrel :))
2012. máj. 24. 16:40
Lehet olyat csináltatni, hogy női magazinon lenne a közös fotótok, belül pedig az aranyköpéseitek. A IX. kerületben tudom, hogy készítenek ilyet.
3. kiscicalany (válaszként erre: 1. - Squirrel :))
2012. máj. 24. 16:37
Csináltathatnál varázsbögrét, a r*ssmannban lehet, arra tudsz közös képet tenni, és talán idézetet is. A kép pedig minden teázáskor, vagy kávézáskor (amíg el nem törik a bögre) rátok fogja emlékeztetni.
2. Belial (válaszként erre: 1. - Squirrel :))
2012. máj. 24. 16:32
A közös fotó szerintem nagyon jó ötlet. Annak a hátuljára pedig írj egy szép idézetet.
2012. máj. 24. 16:07

8-osak vagyunk. Szeretnék legjobb barátnőmnek adni valamit, inkább több apróságot adni. A tárgyajándék már megvan elméletben, már csak be kell szerezni.

Viszont kellene egy olyan örök emlék dolog is, amiről mindig eszébe fog jutni a barátságunk még akkor is ha tartani fogjuk továbbra is a kapcsolatot. Olyasmire gondoltam, hogy írni kellene egy szép idézetet, egy közös képet rólunk, meg a közös hülyeségeinket, "arany köpéseinket" felsorolás szerűen leírni. Meg nem tudom, hogy még mi lenne jó, meg hogy ezt is milyen formában, csak egy lapra, füzetbe, vagy hogyan?

Akinek van ötlete, szívesen fogadom. Előre is köszi. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook