Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Legjobb barátnőből esküdt ellenség... Avagy mit lehetne tenni egy gonosz és áskálódó fiatal lánnyal? fórum

Legjobb barátnőből esküdt ellenség... Avagy mit lehetne tenni egy gonosz és áskálódó fiatal lánnyal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
12. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2010. márc. 12. 00:48
Szia! Óh jaj, hát én aztán tudnék mit mesélni, nem is érnék a végére.. A legutóbb az történt (a hét elején), hogy egy 13 éve "barátnőm" , és az anyukája is az (volt), tudván, hogy nemsokára összeházasodunk a vőlegényemmel (6.5 éve együtt vagyunk), kikezdett VELE.. E-mailben, MSN-en állandóan írogatott neki, szexis képeket küldözgetett, szeretett volna általa ingyen nyaralni külföldön nála, ezért engem lehordott mindennek, hazudozott, hogy megcsalom, ami persze nem igaz.. :( Ez a majom meg bevette.. :( A "barátnőm" anyja is egy potyaleső erkölcstelen nő, aki képes eladni lányát, csak hogy ingyen utazgathassanak, így adta a lánya alá a lovat.. Most nem tudom mi van, várom a további fejleményeket..
11. caffi (válaszként erre: 10. - Aludanyi)
2010. márc. 12. 00:47
:)
10. aludanyi (válaszként erre: 9. - Caffi)
2010. márc. 12. 00:44

Szia Caffi! :) Valahol örülök, hogy írtál, de valahol nem, mert ezek szerint téged is nagyon megbántottak!


Természetesen örülnék, ha mesélnél, ha lesz időd, és kedved, írj mindenképp!


Szép álmokat és jó pihenést kívánok Neked!

2010. márc. 12. 00:31

Üdv a klubban:)

Sajna én is megjártam:(....Most hosszú lenne,már álmos vagyok....de ha érdekel,holnap elmesélem!

A vicc h én má azt hittem h az én koromban kinőttük ezt....de nem:(....és a volt barátnőm még tíz évvel idősebb is nálam:S

8. aludanyi (válaszként erre: 4. - Fagyongy67)
2010. márc. 12. 00:03
fagyöngy: :SS Jesszusom! ez iszonyú patkányásg volt!!!!!!!
7. aludanyi (válaszként erre: 3. - Zsuzsa88)
2010. márc. 12. 00:03
zsuzsa: Ismerős helyzet, szerintem hasonló cipőben járunk! Beleolvasok a fórumodba! ;)
2010. márc. 12. 00:01

Butternut: Okés!

Szóval néhány éve megismertem egy arabyos, halk szavú kislányt a kereszttesóm barátnőjének a személyében. Az évek során összerázódtunk, majd gyakran összejártunk, miután kidobtuk a pasijainkat, buliztunk, sok volt a közös program, minden nap együtt lógtunk, mindenünket megosztottuk egymással. Amikor bajba került én mindig mellette voltam, adtam kölcsön pénzt, nem is sokat, ha megalázta a "nagy Ő" reggel 6-kor hozzánk jöttünk és főztem neki teát, ha kért volna, még reggelit is csináltam volna neki szívesen! Amikor nem volt ez-az, odaadtam a cuccaimat, nem is kölcsön, hanem úgy hogy használják, míg tudják... Aztán összejöttem a párommal és minden megváltozott... A párom a lány "legjobb barátjának" az öccse... Szóval tök jóba voltak, elökörködtek, csomó képen ölelik egymást, mosolyognak, mint a jó barátok... De amint összejöttem vele, egyből baja lett a sráccal, és akárhányszor összekaptunk egy kicsit, mindig próbált rávenni, hogy hagyjam ott, ha pedig nem veszekedtünk, mindig hazudott valamit, ami miatt összekaptunk! Több helyzetben próbált 2 tűz közé és választások elé állítani, aminek az volt a lényege, hogy "vagy a párom vagy Ő", de mivel addigra a kapcsolatunk totál kiüresedett, mert a falu lehprimitívebb, és leg igénytelenebb csajszija, aki mellesleg még gonosz is, betársult mellé, és onnantól kezdve ők ketten elválaszthatatlanok. Szóval még én éreztem magam tök magányosan, mikor is felvette velem a kapcsolatot a párom egyik nagyon jó barátnője, aki akkor az egyetlen olyan nőci volt, akinek volt hozzám pár normális szava. Majd kaptam egy nagyon ocsmány hangvételű levelet a "volt barátnőmtől", aminek az volt a lényege, hogy mit képzelek magamról, hogy szóba merek azzal a csajjal állni, hiszen Ők nincsenek is jóban! Neheztelt rám, amiért keveset beszélünk és nem járunk ki kocsmázni a bandájukkal... Nos, pár héttel az ominózus levél előtt mi kilátogattunk hozzájuk egy péntek este, mondván, hogy meglepjük őket, de csak a pofahúzás ment, egy normális közös témánk se volt és szemmel láthatóan megzavartam az igénytelen csajjal való bulizgatását... Szóval ezek után nem volt kedvem! Én írtam neki a levelére választ, szánt szándékkal olyat, amibe nem tud belekötni, amiben nem hányok semmit a szemére, és akiben senkit se szidok, erre írt egy nyalis hangvételű választ, amiben a páromat több soron át mocskolja, majd utána kijelenti, hogy végülis nincs vele semmi baja, és nagyon csípi Őt és hogy soha nem mondana rosszat a páromról... Magyarán egyik hazugságával csapkodja le a másikat. Ezt már válaszra se méltattam!


Amióta azzal a csajjal van totálisan megváltozott rossz irányba, és azt hiszi, ő maga az ISten és úgy mozgathatja az eseményeket, ahogy neki tetszik!


Elvesztettem az összes barátomat aki csak volt, mert kiadta a parancsokat mindenkinek hogy velem nem szabad barátkozni, mert ilyen meg olyan vagyok! Egy másik illetőt a párjától szakított el, egy harmadiknak 14 éven át tartó barátságát zúzta porrá, a párom bátyját és annak menyasszonyát pedig a párom ellen és ellenem hangolja és kisebb nagyobb sikerekkel! Ha elmennek szórakozni, és meglátnak valakit, aki nekik nem tetszik, vagy akire "haragudnak", arra kiabálnak, szándékosan neki mennek, lökdösik...


Most közeleg a szülinapom és nagyon szeretnék elmenni ünneplni, de nem tudom mire számítsak! Nem tudom hogy kwezelhetném le ezeket a vérbeli gonoszságokat! Sajnos nem születtem se verekedősnek, se gonosznak, én inkább konfliktuskerülő vagyok, és félek, hogy engem is tönkre akarnak tenni a saját maguk szórrakoztatására... Nagyon nagyon dióhéjban ennyi!

5. 07c4794583 (válaszként erre: 4. - Fagyongy67)
2010. márc. 11. 23:58
ú
2010. márc. 11. 23:53
Csak röviden: Nagyon-nagyon jó barátok voltunk, mindent megbeszélhettünk.Segítettünk egymásnak mindenben. Gyerekre vigyázni, anyagilag, munkában, bármiben.Jobb volt mint egy testvér.Hittem én naivan...10 év barátság után, épp válófélben voltunk az exemmel, mikor kiderült, hogy ők ketten már 3 éve szeretők...No comment.
2010. márc. 11. 23:42
Bár 1,5 évembe telt, h hozzászokjam, abszolút nm beszélek vele. Még vissza se köszönök neki, ha vlhol összefutunk. Van róla pár fórumom, beleolvasgat6sz, mi hogy volt... Gerinctelen dolog barátnő háta mögött áskálódni, sosem fogom megérteni az ilyen rohadékokat, soha eszembe sem jutott, hogy bármelyik barátnőmnek is ártsak!
2. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2010. márc. 11. 23:33
sztorit! :)
2010. márc. 11. 23:27

Sziasztok!


Azok hozzászólását várom, akik már kerültek hasonló helyzetbe, és pont attól a személytől kapta a legnagyobb hátbaszúrást, akitől nem várta volna! Várok minden történetet, jó tanácsot, megosztott tapasztalatot! :(

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook