Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Legjobb barátnőből esküdt ellenség... Avagy mit lehetne tenni egy gonosz és áskálódó fiatal lánnyal? fórum

Legjobb barátnőből esküdt ellenség... Avagy mit lehetne tenni egy gonosz és áskálódó fiatal lánnyal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. márc. 12. 13:46
Vagyis nem általában nem érzem magam jól királylányok között hanem szóba se állok ilyenekkel!
41. Krisztina:) (válaszként erre: 40. - 6d51e459bf)
2010. márc. 12. 13:45

Hát igen én is hallok vissza dologokt amin szétröhögöm magam!

nem egyáltaán nem érzem magam jól királylányok társaságában!

de nem értem miért bajuk az ha valaki jól akar kinézni?

PL:festi maát,festi a haját,szolizik,ápolt a bőre, stílusosan öltözöi?

Nem vagyok gazdag e mindenki ezt gondolja!MIÉRT!

ja tipikus tévhit:apuciék pici lánya aki mindent megkap!

Pedig nem igaz

40. 6d51e459bf (válaszként erre: 38. - Krisztina:))
2010. márc. 12. 13:41
értem, mire gondolsz. tudod, ez általában így van.:( nem tudom, miért, de az emberek többsége szeret skatulyázni. én is hallok vissza magamról olyasmiket, amin először eltátom a szám, aztán általában röhögök egy jót. pl ilyeneket, amit te is írtál, de nem igazán értem, miért, mert senki fölé nem akarom helyezni magam, nem hiszem, hogy bárkinél is jobb lennék, vagy akármi ilyesmi, és nem is próbálok úgy viselkedni, mintha én lennék a királylány. és akkor gondolom, te nem is érzed jól magad az ilyen "kis picsa" lányok között, akik tényleg hercegnőnek hiszik magukat...ugye?
2010. márc. 12. 13:26

ja és egyáltalán nem nézem más külsejét!

nekemaz nem számít csak a belső!

na ez fura!Nekem számít az enyém de a másé nem!

38. Krisztina:) (válaszként erre: 37. - 6d51e459bf)
2010. márc. 12. 13:25
Igen az én külsőmre!És pontosan ezt akartam mondani hogy első benyomásra azt hiszik kis picsa vagyok
37. 6d51e459bf (válaszként erre: 35. - Krisztina:))
2010. márc. 12. 13:23
úgy érted, a saját külsődre adsz nagyon, és a többiek első látás alapján ítélnek meg, vagy másokkal szemben vagy nagyon kritikus?
36. Krisztina:) (válaszként erre: 34. - Fagyongy67)
2010. márc. 12. 13:03

Hát ez ndupla csalódás!

az ilyen csajokat elítélem hogyan tehetik ezt meg bárkivel?

35. Krisztina:) (válaszként erre: 33. - 6d51e459bf)
2010. márc. 12. 13:02

Egyáltalán nem jó:(

nagyon rossz hogy nincs kivel megbeszélni a csajos dolgokta meg ilyenek!

De már az is eszembe jutott hogy lehet azért van ez mert ha megismerkedem velekivel és tök jól elvagyunk egy idő után már nem akar beszélgetni meg ilyenek és azért lehet mert nagyon sokat számít a külsőm számomra és azt gondolják hogy kis elkényesztetetett picsa vagyok!

Pedig NEM így van

34. fagyongy67 (válaszként erre: 32. - Krisztina:))
2010. márc. 12. 12:44
Én sem tudok barátkozni. Illetve tudni tudnék, csak a lelkem teljesen elzárkózik. Sokkal nagyobb csalódás volt a barátnőm, mint a férjem, mikor kiderült, hogy szeretők. Úgy érzem megcsalt, becsapott, elárult.Belegondolni is rossz, hogy a saját ágyamban hemperegve röhögtek azon, hogy mekkora balfék vagyok. :-(
33. 6d51e459bf (válaszként erre: 32. - Krisztina:))
2010. márc. 12. 12:30
ez rosszul esik, vagy úgy érzed, jobb így?
2010. márc. 12. 12:26

hát azt nem tudom miért nem tudok barátkozni!

Nem érzem úgy hogy még mindg zavarna ez a dolog!

De lehet hogy az én hibám

31. 6d51e459bf (válaszként erre: 30. - Krisztina:))
2010. márc. 12. 12:24
ennyire rosszul érintett, ami köztetek történt? senki nincs, akiben meg tudnál bízni?:(
2010. márc. 12. 12:15

Sziasztok!

sajnos én is tapasztaltam hogy hogyan válhat a legjobb barátnőmből a legnagyobb ellenségemmé valaki!

Sajnos nagyon szomorú dolgok történtek pedig én vakon megbíztam benne!

És sajnos azóta nincsennek is barátnőim!Mert ha lenne is valaki akkor tuti hogy nem bízok meg benne meg valahogy nem is megy a barátkozás!Nem tudom miért!

2010. márc. 12. 09:34
Húúú.... ezeket olvasva nagyon örülök, hogy ningy barátnőm... :o))) ...csak jó ismerőseim vannak, így barátos részről még soha nem ért pofon. :o)
28. Barbie_87 (válaszként erre: 6. - Aludanyi)
2010. márc. 12. 09:30

Húúú, na valami hasonló az én sztorim is...


Gyermekkori barátnő, mindig mindenhol együtt, ruha csere, vásárlás, pasi kidumálás, egymásnál alvás, együtt tanulás, együtt bulizás, együtt sírás. Mindent tudtunk egymásról. Mi voltunk a legjobb barátnők.


Aztán a barátnőm összejött egy pasival, aki szerény véleményem szerint egy paraszt volt és nem érdemelte meg Őt, de sajnos Ő fülig beleszeretett... Történt aztán egy olyan, hogy a pasi meg akart csókolni engem, én kiakadtam. Tudtam, hogy fájni fog neki, de elmondtam mi történt. Gondoltam így majd csak kinyílik a szeme és otthagyja azt a férget. A végén szakítottak is, de már mi sem voltunk jóba, együtt laktunk, de nem bírtuk elviselni egymást. Én is akkor szakítottam a barátommal, még fájt, de egymásra nem számíthattunk már, úgy mint azelőtt. Teljesen kiüresedettnek éreztem magam, hiányzott a volt barátom, hiányzott a barátnőm, egy idegen városban voltam, idegen emberek között. Ekkor voltam első éves az egyetemen.

Második évben külön költöztünk és már nem tartottuk a kapcsolatot...azelőtt nap, mint nap találkoztunk, majd semmi.

Nem haragudtam rá, bár Ő azt mondta, hogy utál engem. Nagyon rossz volt. Teltek az évek, mi nem beszéltünk, de sokat gondoltam rá, hiányzott.

Aztán lassan kialakult az életem. Lettek más barátaim, van legjobb barátnőm is, de az ő helye mindid üresen maradt.

4 év telt el így. A jelenlegi páromnak sokat meséltem róla, azt mondta hívjam fel. Egy nap felvettem a telefont és felhívtam.


Örült a hívásomnak, azt mondta minden héten álmodik velem.

Megbeszéltük, hogy találkozunk. Féltem, hogy még mindig ugyanúgy fogok érezni ,de nem...jó volt újra látni. 4 órán keresztül folyamatosan beszélgettünk, megpróbáltuk bepótolni azt a 4 évet. Azóta tartjuk a kapcsolatot és ez annyira jó, olyan mintha visszakaptam volna egy elveszett részem. Ő a barátnőm és mindig is az volt...

27. aludanyi (válaszként erre: 26. - 6d51e459bf)
2010. márc. 12. 09:27
Adin: ténylag nagyon bonyolult és kusza, sok mindent én sem értek igazán... :S
26. 6d51e459bf (válaszként erre: 25. - Aludanyi)
2010. márc. 12. 09:27

jesszusom, ez nagyon bonyolult!:D vagy csak az én elmém nem elég fitt még hozzá.:)))


XXX

2010. márc. 12. 09:15

Sziasztok, szép jó reggelt! Először is köszöntöm azokat, akik újonnan írnak és üdvözlöm a régebbi hozzászólókat is! :)


Most megpróbálok mindenkinek szépen sorban válaszolni:


Iza: Hát igen, sokszor mentem neki ok nélkül a páromnak, és csak a szerencse műve volt, hogy nem dobott ki ott frissiben a gyanúsítgatások miatt... Persze, amikor kiderült, hogy az egészből semmi sem igaz, akkor ráfogta mindig egy másik emberre, volt, hogy az igénytelen barátnőjére is (azt, hogy ki mondta...)!!!!!! Persze később innen-onnan összeraktam a dolgokat, de időbe telt... Hát ahogy mondod, abban a bandában a csajokat minden pasi alázza! A volt barátnőmnek van egy hatalmas szerelme, már 10 éve, többször aludt a lánynál, persze "nem történt semmi olyan" csak beszélgettek és csókolóztak! Kicsit később azt hallottam vissza, hogy a srác többször is szexelt vele, és csak is a csaj tiszteletére cserélte le a mobilszámát, mert állandóan zargatta az sms-eivel! Én csak annyit láttam az egészből, hogy a srác sok csajjal van körül véve és néha napján csapja a szelet a volt barátnőmnek, aztán egy hónapig megint nem áll vele szóba és természetesen a srác volt itt is a rossz! Egy másik srác csókolózott vele a dizsiben, együtt mentek haza. Éjszaka szintén nem történt semmi közöttük... Érdekes módon a következő alkalommal a srác egy másik lánnyal volt a buliban! Mostanság a sráccal újra elkezdtek randizni, "egy hónapig jártak", vagyis magyarra lefordítva a srác hurcolászta kocsival a seggét ide-oda-amoda, étterem, mozi, egyebek! Majd elhívta egy buliba, ahol rá se bagózott a csajra, szívesebben beszélgetettt más lányokkal! Cserébe a volt barátnőm, kibabrált azzal a szegény kislánnyal és elszakította a barátját tőle! :(( Ja azt pedig még nem is mondtam, hogy a párom bátyjához is gyengéd szálak fűzik a volt barátnőmet. Ugyanis titokban összejárkálnak ha a menyasszony épp dolgozik, amikor pedig nem, akkor a menyasszonyát barátkoztatja a csajjal, hogy ne legyen féltékeny! Szegény Nagymama teljesen ki volt borulva emiatt a nyáron és még próbáltam védeni a csajt, de nem igazán tudtam! Amikor volt az eljegyzés, egy mosolyt se lehetett látni a volt barátnőm arcán... vajon miért is!? De minden buli ugyanúgy alakul: a menyasszonykát leitatják, az kidől, utána szabad a pálya! :SSS


Az anyja se különbb, az is csak szeretőnek kell mindenkinek és sok emberrel "jóba van". És ahogy már írtam, mindenkit maguk köré gyűjtenek és mindenkit másképp használnak ki, de a bandában egy közös: mindenkinek van valamije, vagy pénze, vagy kocsije, vagy valami hasznos dologhoz való szakértelme! Így könnyű élni!


cukrosbogi: valószínűleg a barátnőd önkényesen dönthetett úgy, hogy megszakíthja veled a kapcsolatot, hogy miért, azt már csak Ő tughatja, vagy Ő sem!?


kevian: Szép lenne megtisztelni egymást de nem megy! Részemről oké lenne, mert én vagyok az, aki elhatárolom magam Tőle, de Ő folyton rivalizálni askar, hol abban, hogy melyikünk néz ki jobban, melyikünknek van több barátja és hogy melyikünknek jobb fejek a barátai, beteg, ha nem versenyezhet valamiben és nem teheti tönkre azokat, akiket Ő nem szívlel! Igazából azt se tudom miért haragudott meg rám, mert okot se adtam rá, az életembe pedig Anyámék nem szólnak bele, nemmég egy 21 éves "takony" lány!


Adin: Én is voltam hasonlóban, totál leépítettem vele a kapcsolatomat, de az ilyen emberekkel szerintem nincs valami rendben pszichésen!


Nikkancs: Nem Ők voltak számodra az igazik! Szívnől kívánom, hogy találd meg minden téren a legjobbakat!


Most rohanok fogorvoshoz, de ígérem, amint tudok jövök vissza!


PUSZI MINDENKINEK!!!!!!

:)

2010. márc. 12. 08:38
Amikor megismertem a barátnőmet(egy suliba jrtunk) már egy éve volt párkapcsolatom. Eltelt a 2 év, jóban rosszban együtt voltunk, mindent vele bezséltem meg, buliztunk, nevettünk sirtunk együtt, és kiderült, hogy a baráom miatta hagyott el. 3 év után... összejöttek, de csak nélhány napra. azóta többször is próbálta felvenni velem a kapcsolatot mind a kettő, de "eltüntem előlük"...
2010. márc. 12. 07:29
szerintem kereken mondd meg neki, hogy hova menjen...nekem is volt egy ilyen "barátnőm", bármit meg tettem volna érte, és azt hittem, ő is így van velem, olyan volt, mint a testvérem, a kishúgom. aztán persze csak kihasznált, és nagyon megalázó dolgokat terjesztett rólam, amit én utólag tudtam meg. amikor egy srác elhívta valahova, hiába nem tetszett neki a fiú, nem mondott nemet, mert attól persze hízott a mája, ahogy a srácok körbeugrálták. ehelyett elhívott engem is, de nekem nem szólt, hogy a fiú is ott lesz, hanem azt mondta, csajos program. persze rohadt kínos volt, mert a fiú meg azt hitte, randira mennek. mint kiderült, nekik ilyenkor mindig azt mondta; "jajj, bocs, a barátnőm teljesen rám agaszkodik, most mondd meg!" ha nekem egy ruha jobban állt, mint neki, állandóan ezzel jött; "jajj, megmondtam, hogy ne vedd fel, így látszik, hogy mennyivel vékonyabb vagy, mint én! vegyél fel vmi mást!" de volt olyan is, hogy egyszerűen "kölcsönkérte" a ruhámat, és nem adta vissza... ha én tetszettem egy palinak, és nem ő, meg tudott volna őrülni az irigységtől, és folyton nevetségessé akart tenni. én nagyon örültem az ő sikereinek, de ő képtelen volt örülni az enyémeknek. ha mérges lettem rá, teljesen kiborult, és jött sírva, hogy "jajj, tudom, hogy dühös vagy, de kérlek, ne haragudj", etc. sokáig "barátok" voltunk, mert amikor csak ketten voltunk vhol, nagyon aranyos volt, és jól megértettük egymást. sajnos ő gyerekes, és irigy, és nem tud ezen túllépni, hogy ne ő legyen a legfontosabb.
2010. márc. 12. 07:18

Szia!Nem vagy egyedül , én nekem is volt egy barátnőm, kb.8 évig. Minden féle ajándékokat adott hogy ezzel lekötelezzen, hogy ezért eltürjem a sértegetéseit, főleg a férjemet pocskondiázta, csak mivel úgy gondoltam, hogy jó szivű mindig megbocsátottam. De végül rájöttem hogy sokszor rajtam vezette le a bajait, amit utána megpróbált anyagilag kijavítani. Amióta nem vagyunk barátságba megkönnyebültem, és véletlenül se megyek arra ahol ő szórakozik. Én se tenném a helyedbe.



Inkább meghívnám a barátaimat magamhoz, akik maradtak és szeretnek. hidd el jobban fogod érezni magad.

21. kevian
2010. márc. 12. 06:26

Egy esti suliba jártunk az akkor még ismeretlen lánnyal. Hamar kiderült, hogy egy húron pendülünk. A stílusunk, a kedvenc szórakozó helyünk megegyezett. Én nem szerettem sokáig egy fiú mellett megállni, neki majd évtizedes kapcsolata volt. De ez senkit nem zavart, nagyon jó barátnők lettünk. Aztán kiderült, hogy a barátja évek óta csalja. Azt hiszem igazán itt tudtam megmutatni neki, hogy milyen egy jó barátnő... Teltek az évek. Rátaláltam az "igazira". Ő kezdett helyrerázódni. Nekem gáz volt a munkahelyem, náluk épp üresedés volt. Kollégák lettünk. Eddig is nagy barátság volt, viszont ettől kezdve majd 24 órás lett. Megismerkedett élete szerelmével, anélkül, hogy a srác észre is vette volna beköltözött hozzá. Féltettem a csalódástól, nem érdekelte. Azt hitte irigylem, mert közben újra társ nélkül voltam. Bejelentette, megkérték a kezét, nyáron lagzi. Szívből örültem, hogy ilyen szépen alakult a dolog. De itt kezdődött minden baj. A pasi ki is használta a helyzetet, hogy megkérte a kezét. Naphosszat otthon volt s nem csinált semmit. A barátnőm sokszor éjjel főzött, mikor a pasi már aludt. Mert minden szabad percüket együtt akarták tölteni. Próbáltam felnyitni a szemét nem sok sikerrel. A pasinak mindent visszamondott. Ettől függetlenül meghívtak az esküvőre. Kb 3 héttel az esküvő előtt jeleztem, hogy a barátomat is vinném/akkora pont "nagy szerelembe" estem/. Azt mondta az étterem nem engedi, hogy akár egy fővel is több legyen. Nem sok időmbe telt utána járni, hogy nem mond igazat. Szóltam neki, hogy ha nem akarja, hogy vigyem a pasit, azt úgy simán is megmondhatja. Erre azt mondta, hogy mindenféle jött mentet nem akar látni az esküvőjén. Ne sértődtem meg. Viszont ő hazament és a férjjelöltnek elpanaszolta, hogy milyen csúnyán beszéltem vele... A pasija felhívott szám nélkül, negyed óráig mondta a magáét, hogy milyen aljas vagyok és nem akarnak látni többé max ha bocsánatot kérni megyek. Mikor szerettem volna elmondani az én látószögemből a dolgokat letette a telefont. Természetesen az esküvőre nem mentem el. Olyan dolog történt velem ami miatt hónapokig táppénzen voltam, így nem kellett találkoznunk. Mire visszamentem a táppénzről, jóformán le is számolt. Nagyon hiányzott, de ismerve a modorát, nem mertem békülést kezdeményezni. Egy közös barát által mindent tudtam róla.

Évek teltek el, ha találkoztunk, elindultunk egymás felé mosolyogva, aztán egyszer csak leesett, hogy nem is vagyunk jóban.

Közben férjhez mentem. Próbálkoztunk a babával. Hallottam, hogy nekik elment egy kisbaba. Aztán kiderült kb ugyan akkor szülünk. Mikor megszületett a kincsem, pont az osztályon kereste az orvosát. El kezdtünk beszélgetni. Aztán pár nap múlva ő is megszült. Összefutottunk egy boltban. Sokat beszélgettünk. Telefonszámcsere. Most ott tartunk, hogy összejárunk! :) A barátságunk már nem lesz a régi az tény. Viszont most úgy gondolom nincs olyan ember akivel ha összefutok, görcsbe rándul a gyomrom.


Tudom sokkal kisebb vita volt ez mint itt bárkié, de egy életen át ne haragudjatok. Az a ti lelketeket roncsolja. Ha nem is beszélgettek, de ne vádoljatok. Ettől sokkal jobban fogjátok érezni magatokat.


Szép napot mindenkinek!!!!

2010. márc. 12. 05:38
Nekem is egy 6 éves barátság szakadt meg mert állítólag mondtam valakinek valamit amit nem lehetett volna...mondtam neki ha rosszat tettem mondja el és ha úgy volt vállalom... de csak ez a rébusz mondat maradt 1 éve lassan már nem beszélünk...igazából ez nem hátbatámadás, csak nem tudom a miértjét...még előtte volt az esküvőnk amit elég durván tönkretett de az más sztori, már onnantól kezdve nem volt olyan a barátságunk amilyennek kellett volna lennie...
19. e3cb7b027d (válaszként erre: 15. - Aludanyi)
2010. márc. 12. 01:36

Áhh, nem békültünk még ki, de legalább méltóztatott elolvasni a levelemet az iwiw-en..


Hát ez nagyon undorító, ahogy a volt barátnőd áskálódott.. Sajnos még ezt leellenőrizni is nehéz lehetett, hogy mi igaz az egészből.. Az ember nem feltételez ilyeneket a barátairól.. :(

Hát a csapos nő is egy senki, aki feláldozza a lányát a pénz oltárán, vagyis eladja.. De ha sok "ügyféllel" hozta össze, akkor egy idő után nem hiszem, hogy komolyabb célra bárki is "felhasználná".. Kinek kell egy ilyen, kalandon kívül?!.. Pár év, és ez a lány úgy ki fog égni, hogy senkinek nem kell majd.. Az én "barátnőm" is ilyen.. 5 métert nem haladtunk úgy, hogy 20 fiú ne tetszett volna neki.. Egyiktől jött, a másikkal utazott, a harmadikhoz meg ment.. Szórakozóhelyen pedig én szégyelltem magam helyette, minősíthetetlenül viselkedett...

18. aludanyi (válaszként erre: 14. - 07c4794583)
2010. márc. 12. 01:20

butternut: Ezzel én is így vagyok! Aki nálam egyszer lebőgött annak nincs több esélye! A bizalom egy luxuscikk, amiért hosszútávon és magas árat kell fizetni!


A párom is megkérdezte, hogy ha ne adja Isten, mi szakítanánk, akkor vissza próbálnék-e menni abba abandába... Én határozott NEM-et mondtam! Nekem nem hiányzik az, hogy megmondják nekem, kit szeressek és kit gyűlökjek, és nekem mások "szemmel verése" és "elátkozása" sem fekszik! Ami szörnyen fáj az a párom tesójáék hozzáállása... Nagyon lenézik a páromat és sajnos gyanítom, hogy engem is kibeszélnek a csajnak... A Tesóm és köztem is sokszor igen nagy az ellentét, de amikor a párom már azt mondja, hogy a Bátyjára már csak úgy néz, mint az edzőjére, és hogy tudatában van annak, hogy testvérek, de nem kíván vele foglalkozni... Tegnap reggel futottam össze a párom tesójának a kis menyasszonyával, de Ő is csak a száját húzta, én meg tovább is álltam, legközelebb meg se állok vele beszélgetni!


Abban viszont a páromnak adok igazat, hogy nem gubózhatunk be... Ezek a kis söpredékek senkik ahhoz, hogy kitúrjanak minket a falu egyetlen egy, értékelhető szórakozóhelyéről. Úgy járnak kelnek, mint ha az övék lenne a falu, de ők kik? Senkik! Igazából nem lenne szabad foglalkoznom velük, de ha jelen vannak valahol, talán csak néhány egység alkohol segít abban, hogy ne érezzem magam kellemetlenül... :(

17. aludanyi (válaszként erre: 13. - Mylady15)
2010. márc. 12. 01:09
Mylady: Én se bírtam volna látni a helyedben az tuti! Nekem is nehéz, így, hogy egy faluban élünk és néha napján látom, de én megőrülnék, ha nap mint nap vele kéne együtt dolgoznom... Szóval a kitartásod és a türelmed tiszteletre és becsületre méltó! Talán nem is voltatok egymáshoz valók, ha összevetjük a kettőtök értékrendjét és életvitelét!
2010. márc. 12. 01:09

hát, én csak egy tippet tudok erre: a látványos semmibevétel. ha belegondolsz: ha bárhogy reagálsz, azzal az ő malmára hajtod a vizet, és lealacsonyodsz az ő szintjére. de ha max. egy sajnálkozó mosollyal reagálsz rá, akkor

1. érezheted a szellemi fölényed;)

2. őt a guta fogja megütni :P

3. a közös ismerősök számára bebizonyítod, melyikőtök az értékesebb

no?:)

15. aludanyi (válaszként erre: 12. - E3cb7b027d)
2010. márc. 12. 01:03

Iza: Szia! Jaj szegény... :(

De remélem a pároddal már kibékültetek! Velem azt akarta elhitetni a volt barátnőm, hogy nyaralás előtt a párom eltapsolt látszat nélkül 150.000 Ft-ot és kezdjen járni a fantáziám, hogy mire... Továbbá tudja, hogy a Mamájának szoktam panaszkodni, ha hülye szegény párom, és igen könyörtelen tud lenni az öreglány... Szóval azt hitte, hogy minimum beköpöm majd a nagyanyjának és hogy megjáratom egy picit a fantáziámat hogy mire tud látszat nélkül 150.000 Ft elmenni... Ohh az én "volt barátnőm" abyja is ugyanaz! Kocsmáros, de lop a kasszából, csak hogy a kicsi lányát csinosítgassa... Mindig kinézi a pénzes pasasokat, és beoltja a lányát, hogy most kire kéne ráhajtani, hogy jól menjen a sora. Barátokat is így toboroz a csajnak. Én valószíbűleg azért "kellettem" mert itt a nagy ház, tele szép dolgokkal, nyilván azt gondolták, hogy van pénz "sz*rásig". A csaj is, és az anyja is az állítólagos barátaikból" élnek, akikből mellesleg nincs is kevés, rengeteg ember ugrál körülöttük, és élvezik, ha csicskulhatnak nekik: az egyik piát fizet, vagy ajándékot visz, a másik ingyen viszi az Avont, a harmadik kocsival hurcolássza őket, a negyedik ingyen javítja a számítógépet és ezreszámra viszi a zenéket meg az új filmeket... és a többi és a többi! Ocsmány módon úgy forgatják a dolgokat, hogy élvezzék az emberek, hogy kizsákmányolják őket és erre kevesen jönnek/jöttek csak rá! Most a párom családját akarják szétzúzni és menni is fog nekik hosszabb távon! Ezek bármit tesznek, mindig jól jönnek ki belőle és mindent megúsznak! És ezt nem értem, hogy hogy a fenébe csinálják!?

14. 07c4794583 (válaszként erre: 6. - Aludanyi)
2010. márc. 12. 00:58

szerintem akik falun, vagy kis közösségben élnek, azoknak nagyon nehéz a helyzetük. egy nagyvárosban megteheti az ember, hogy csendesen elmarad valaki mellől, és többet nem látja, úgyis találkozik másokkal és ezer hely van, ahova lehet járni. ahogy leírtad, ez a lány pont azalatt az idő alatt változott halkszavú kislányból primitív fúriává, ami alatt barátok voltatok. hát az ilyen személyiségtől, ha ez lesz a végleges, az ég óvjon mindenkit...

"meglátnak valakit, aki nekik nem tetszik, vagy akire "haragudnak", arra kiabálnak, szándékosan neki mennek, lökdösik."

ez totál cigánytempó. én biztos nem mennék el olyan helyre, ahol ezek vannak.


nem tudom, vissza akarnád-e még ezt a barátságot állítani, de gondolom, eleve az új "barátnő" fúrt meg, amíg ő képben van, ez lehetetlen. de én a helyedben már nem is akarnám ezt visszacsinálni, csak nagy ívben elkerülni a bandát. bizalom csak egy van.

2010. márc. 12. 00:50
Engem egy 9 éve tartó "barátság" vágott földhöz. Munkatársam volt, illetve ma is az, akit bartánőmnek hittem.Én házasságban, ő elváltan élt, sok közös dolgot megbeszéltünk,illetve jó volt, hogy el tudjuk a bánatainkat, örömeinket mondani a másiknak. Természetesen, több dologban nem értettünk egyet, de nem vitatkoztunk, tiszteletben tartottuk a másik véleményét.Pl. ő a válása előtt és után is előszeretettel keresett csak futó kapcsolatokat, amik nem egyszer házasságot, hosszú kapcsolatot borítottak fel. Na, ebből lett a baj....Volt egy kapcsolata, ami évek óta tartott, de csak heti röpke félórákra korlátozódott. A férfi nős volt és megmondta, ha a felesége bármit gyanítani kezd, akkor részéről ennyi volt. "Barátnőm" ebbe is belement.(persze legnagyobb természeteséggel voltak mellette más barátai is)Magánélete nem volt titok, kisvárosban élünk és eléggé nyitott, beszélgetős ember. Sok embernek, sok dolgot elmondott, amit nem kellett volna és aztán el is felejtette.Tavaly nyáron megtudtam, hogy a főnök előtt, azért, hogy magát mentse, engem mártott be. Nem akartam hinni a fülemnek:éppen ő! Mikor találkoztunk, oltári zavart volt, de semmit nem mondott. Én meg voltam olyan mérges, hogy látni sem bírtam. Jó egy hónapig nem találkoztunk, szabadságolások voltak. Azelőtt, elmaradhatatlanok voltak az esti telefonos traccspartik, ettől kezdve sosem hívott.Hallottam, hogy töpreng, mit csináljon, mert bántotta, hogy a fülembe jutott a hátbatámadása, amit szerinte én félreértettem.(nem volt rajta mit félreérteni, egyértelmű volt és többen is hallották)Aztán jött a nagy ötlete: terjeszteni kezdte, hogy én, akiben a legteljesebb mértékben megbízott lebuktattam a legféltettebb kapcsolatát, mert világgá ordítottam és amit ő mondott rólam, az ehhez viszonyítva semmi, jelentéktelen...Nem talált meghallgatásra, legtöbbünk normális kapcsolatban él, többekben megfordult, mi lesz, ha épp az ő párját szemeli majd ki legközelebb. Most úgy hírlik, az expasija ismét randira hívogatja, mert a feleség gyanúja szunnyadni látszik. A kapcsolatunk rendezése elmaradt, mert nem volt annyi gerince, hogy azt mondja: ne haragudj...Nagyon nagy erőfeszítésembe telik naponta elfogadható hangot megütni vele. Nagyon haragszom rá, mert úgy érzem, a becsületembe gázolt és esetleg egy munkahely elvesztése a mai korban nem egyforma egy vélt sérelemmel, pláne egy olyan részéről, aki mindig ferde úton jár. Sosem csaptam be olyan embert, aki megbízott bennem, de ez már eléggé elavult erény, úgy érzem.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook