Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Legjobb barátnőből esküdt ellenség... Avagy mit lehetne tenni egy gonosz és áskálódó fiatal lánnyal? fórum

Legjobb barátnőből esküdt ellenség... Avagy mit lehetne tenni egy gonosz és áskálódó fiatal lánnyal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
72. Lupo87
2010. márc. 12. 17:13
Sokat gondolkodtam,de nem igazán jutottam semmire..... Csak ne lenne ennyire oda érte. Nekem azt mondta a barátnőm,hogy mindenkiben a pozitív dolgokat látja meg inkább és a negatív dolgokat nem igazán akarja észre venni. De nem értem ha látta a szenvedésem és,hogy hányszor sírtam miatta mármint az ember miatt akkor miért ilyen vak? Tényleg nem értem. Én is megadtam az esélyt ennek az embernek,mert megsajnáltam a múltja miatt,de ahelyett,hogy meghálálta volna tönkretett. Miért ilyen naív az ember? Ez már filozófia.....
71. Lupo87
2010. márc. 12. 17:08
Nagyon kedves tőled,hogy segíteni próbálsz nekünk! Kár,hogy az ilyen kedves emberekből nagyon kevés van!
2010. márc. 12. 15:47

na inkább visszajöttem mert nemtudok koncentrálni:):):)

Állandóan a b.nőd jár az eszembe hogy mit kéne kitalálni!

Na tessék nem gondoltam volna hogy ennyire a szivemre veszem:)

69. Lupo87
2010. márc. 12. 15:21
Köszönök mindent!!!!! Szia!!!!
2010. márc. 12. 15:18

na most mennem kell de majd visszanézek!

szia

67. Lupo87
2010. márc. 12. 15:17
Ugyan semmi gond :-)
2010. márc. 12. 15:12

Jaaa bocsi most olvastam át rendesen!a higiéniás részt!

Félreolvastam:):):)

2010. márc. 12. 15:11
De ne szégyeld magad mert nem a te hibád volt!
2010. márc. 12. 15:10

nem azt akartad írni hogy NE MELLŐZZE A HIGIÉNIÁT?

hát gondolom milyen ciki lehetett!

Én egyszer elkaptam valamit mikor még kislány voltam valamelyik wc-ről és akkor én is úgy szégyeltem magam!

63. Lupo87
2010. márc. 12. 15:07
Egyébként a saját orvosom is leordította az ember fejét,hogy mellőzte a higiéniát,de soha nem vettem észre ezt..nem értem. Ez annyira kellemetlen... Azóta is szégyellem magam,hogy nem figyeltem oda jobban még jobban!
2010. márc. 12. 15:04
Hát nagyon remélem leszek anyós de ha ilyen leszek felakasztom magam:):):)
61. Krisztina:) (válaszként erre: 58. - Lupo87)
2010. márc. 12. 15:03

Hát hátha beválik!Én megpróbálnám!Mondjuk az is benne van a pakliba hogy azt fogja hinni hogy nem ő volt az apa!Vagy azt hogy még mindíg szereted azt a férfit!

De próba szerencse

60. Lupo87
2010. márc. 12. 15:02
Az anyósok........ érdekes lények. És ha belegondolok,hogy 1szer én is az leszek....
2010. márc. 12. 15:01
Sajnos sok nő ilyen mint a barátnőd és h segíteni próbál nekik valaki akkor azt támadásnak veszik
58. Lupo87
2010. márc. 12. 15:01
Igen igazad van,de szerintem bemutatom az abortuszról készült zárójelentést hátha megjön az esze. Szerinted?
2010. márc. 12. 15:00
nem,az anyósom miatt
56. Lupo87
2010. márc. 12. 15:00
Emiatt akadtál ki? Megértem....
55. Krisztina:) (válaszként erre: 52. - Lupo87)
2010. márc. 12. 14:59

Hát sajnos nem tudom mit kellene tenned hogy megértse!talán ha valami bizonyítékod lenne rá hogy milyen akkor talán megértené!

De nem biztos mert ahogy írtad teis nagyon vak voltál

2010. márc. 12. 14:57
bocsi csak most kiakadtam
2010. márc. 12. 14:57
ÁÁÁh!!ez a nőszemély Úgy utálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
52. Lupo87
2010. márc. 12. 14:56
Igen,mert nagyon a szívemen viselem a sorsát a barátnőmnek és szeretném megóvni minnél több rosz dologtól. Persze,hogy megvisel a dolog... De azzal is tisztában vagyok,hogy ez az ember vissza kapja mindazt a rosszat amit másoknak okozott... Isten nem ver bottal....
2010. márc. 12. 14:52

Hát akkor sajnos szerintem hagynod kell hogy tanuljon a saját hibájából!

Ha nem hallgat rád nem tehetsz ellene!

gondolom milyen nehéz lehet neked végignézni azt hogy ekkora hibát követ el!

2010. márc. 12. 14:49
hátbavágni egy szívlapáttal
49. Lupo87
2010. márc. 12. 14:48
Az abortuszt nem tudja,de a többivel tisztában van és mégsem hallgat rám. Kerül engem és ha mégis találkozunk már nem úgy viselkedik ahogyan régebben. Mintha azt hinné,hogy még mindig szeretem azt a marhát. Pedig tudja ő is,hogy sikerűlt túltennem ezen magam és azóta boldog párkapcsolatban élek.És mégis ellenségnek tekint valahol...
2010. márc. 12. 14:42
És a "barátnőd"tudja ezeket a dolgokat?
47. Lupo87
2010. márc. 12. 14:03
És még hozzá tenném,hogy ez az ember börtönben is volt drog miatt és 2 éven keresztűl önszántából hajléktalan volt az Adriai tengernél,mert punk fefogás bejött neki. Az apja vette végül magához 1 éve és én szereztem neki munkát....
2010. márc. 12. 14:03
na most megyek de 20 perc és folytatjuk
45. Krisztina:) (válaszként erre: 43. - 6d51e459bf)
2010. márc. 12. 14:02

hát régen mikor középsuliba jártam nem volt semmi gondom csak ott csalódtam a legjobbbarátnőmbe!Azán mikor "eljöttem" onnan minden megváltozott!

Most esti gimibe járok és az osztályunkban több a felnőtt mint a velem egykorú!De a velem egykorú csajok nem nagyon beszélgetnek velem!

Néha látom mikor végigmegyek a termen hogyan néznek rám és olyan rosszul eik!

érthetően írtam?

44. Lupo87
2010. márc. 12. 13:56
Sziasztok! 1 kis segítség kellene a "barátnőmmel" kapcsolatban. Volt 1 borzalmas kapcsolatom amit velem 1ütt élt át -nevezzük Miminek a barátnőmet- Mimi. Ebben a kapcsolatban a barátom próbált uralni és irányítani. Sajnos sikerült neki és 360fokos fordulatot vettem mindenben. Nem lehetett rám ismerni. Ez az egész addig fajult,hogy 3szor szakított velem a fiatalember és mindeközben kikezdett másokkal,nekem volt 1 abortuszom,mert azt hazudta,hogy van rajta gumi,de én hülye meg nem bizonyosodtam meg róla és ez lett a vége. Végülis tündérmesében éltem... 1 munkahelyen dolgozunk ráadásúl és mindig megpróbált alámtenni,de mivel jó szakember vagyok és szinte nélkülözhetetlen vagyok a munkaadómnak ezért nem engem küld el a közeljövőben... A lényege a dolognak,hogy ez az ember szemet vetett a legjobb barátnőmre és ki is kezdett vele. sajnos nagyon naív és könnyen befolyásolható mint én voltam és belement a dologba amit nekem félve vallott be. Mondanom sem kell,hogy én erre már korábban rájöttem,de vártam,hogy ő mikor mondja el. A fiatal embernek van kapcsolata,de mégis mással kezd ki és nem érdekli senki és semmi magán kívűl. Én azt mondtam a barátnőmnek,hogy nyugodtan gondolja át a dolgot és ha tényleg akarja tegye meg,de azt tudnia kell,hogy nem örülök neki és nem megbízható 1 partner ez az ember. Csak a trófea gyűjtés érdekli. Nem hallgat rám a barátnőm annak ellenére,hogy tudja,hogy mit tett velem ez az ember... Elkaptam a clamediát tőle ami nem volt 1 leány álom és ennek ellenére is akarja őt.... Nem tud mérlegelni és mintha nem is az az ember lenne mint akit megismertem... Hogyan tudnám ezt az egésszet megakadályozni? Segítsetek légyszi!
43. 6d51e459bf (válaszként erre: 41. - Krisztina:))
2010. márc. 12. 13:55
értelek.:P abszolút nem igaz rám nézve sem. szerintem egyszerűen irigykednek. ez most nagyon beképzelten hangzik, tudom. de szerintem a legtöbb nő nagyon féltékeny tud lenni, ha "vetélytársat" lát a másikban. mivel te csinos vagy, az emberek azt hiszik, csak ezzel foglalkozol álló nap, felszínes vagy, és csak az tudja, milyen is vagy, aki igazán ismer. talán eddig még te sem tudtad igazán megmutatni másoknak, milyen is vagy. a középsulidban érzed ezt, vagy másutt is? mióta?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook