Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Legjobb barátnőből esküdt ellenség... Avagy mit lehetne tenni egy gonosz és áskálódó fiatal lánnyal? fórum

Legjobb barátnőből esküdt ellenség... Avagy mit lehetne tenni egy gonosz és áskálódó fiatal lánnyal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
102. Lupo87
2010. márc. 24. 10:15
Csajok! 1szerűen imádlak titeket!!! Köszönöm mindenkinek a bátorító ill. vígasztaló szavakat! És szívből remélem,hogy nálatok is minden rendbe jön!!! Én drukkolok!!!! :-))))
101. Krisztina:) (válaszként erre: 100. - Aludanyi)
2010. márc. 24. 10:11

Örülök hogy jól mennek a dolgaid:):)

Köszönöm!Remélem hamarosan nálam is jó lesz minden:):)

2010. márc. 23. 17:05

Sziasztooook! Ezer bocsi, hogy így eltűntem de elég rossz napjaim voltak nekem is! :( Egy kis egészségügyi gixer, egy kis érzelmi válság, egy kis "háborúzz Anyádékkal" ... Egy kis molotov hogy az élet még "édesebb" legyen! De hogy ne csak a rossz dolgokról essen szó, végre meg van az idei nyaralóhely :) A másik jó dolog az, hogy hosszasan elbeszélgetten a Tesómmal a hétvégén és ez a beszélgetés rengeteg mindent helyretett bennem! Már a volt barátnőm se érdekel, emelt fővel megyek el mellette, ha szembe jön velem az utcán és rá se nézek, mint ha ott se lenne... Tudom, hogy a gonosz viselkedése miatt sokat fog még szívni az életben...! Ha minden igaz dolgozni is fogok... Bár ez nem álmaim melója lesz, de szeretnék egy kis pénzt gyűjteni és innen még van tovább is út, szóval az álommunkát még nem adtam fel! ;)


Lupo: Hát elég szánalmas a v.barátnőd és az exed... Jó, hogy nem szedtek pénzt a kis magánakciójukért :D A "borbélyház"-as beszólásod pedig hatalmas volt! :DDD Iszonyúan cinikus, de nagyon passzol! Ha a barátnőd ennyire hagyja befolyásolni magát, akkor meg is érdemlik egymást, és úgy sétál bele egy rossz kapcsolatba és egy vagy több hatalmas csalódásba, mint Józsi a vízbe Bélatelepen... Ezek a dolgok nagyon nagy próbatételek, de hidd el, nem Te leszel az, aki ebben a dologban sérül, persze jó szemmel se nézed, mert borzasztó lehet, de hidd el, a nehezén már túl vagy! Bár nem tudom, hogy fogsz majd a barátnődhöt viszonyulni, ha majd Ő is lapátra lesz tébe és meg lesz alázva... Meg tudsz majd neki bocsátani? Tudsz benne majd ugyanúgy bízni? Vissza tudod majd fogadni tiszta szívvel?


Krisztina: Tiszta szívvel átérzem a hangulatod , az én hetem is ilyen kiborulós volt :( De ha minden igaz már túl vagyok rajta! :) Fel a fejjel Kicsilány;) !

2010. márc. 23. 11:19
:-(
2010. márc. 23. 11:19
Velem nincs semmi különös!Elég rossz napjaim vannak!"Hisztis" hetem van és minden idegesít!
97. Lupo87 (válaszként erre: 96. - Krisztina:))
2010. márc. 23. 10:07
Veled mi a helyzet? Hogy vagy? :-)
2010. márc. 22. 18:03

jajj de jó!hát az durva lehetett amikor nyalakodtak!Hogy bírtad ki,hogy el ne hányd magad?

Na hátha mostmár megjön az esze!

Addig is bírd ki folytogatás nélkül:)

95. Lupo87
2010. márc. 22. 14:01

Sziasztok!

Képzeljétek a hétvégén az exemmel és a volt legjobb barátnőmmel dolgoztam. Én voltam a felelős mindenért,mivel én vagyok a legrégebbi tag a csapatban. Hááát.... Tudnék mesélni... Az ex okoskodott csapkodta a v.barátnőm fenekét,felnőtt filmbe illően etették egymást banánnal a púlt kellős közepén,flörtölések töménytelen mennyiségben. Ebből állt a 2 nap. Szándékossan próbáltak feldühíteni,de csak tegnap szóltam rájuk,hogy ez 1 munkahely és nem borbélyház! Milyen érdekes az ex vezetékneve borbély.... hmmm.. Az ex és a v.barátnőm hírtelen elhallgattak és csendben mennt tovább a munka. Nagyon megsértődtek főleg a kedves v.barátnőm és nagyon nehezére esett köszönni este. 1 szóval elkezdődött a dolog és csak remélem,hogy megjön az esze 1szer... De most legszívesebben meg tudnám folytani,amiért ilyen buta.

94. Lupo87
2010. márc. 18. 22:30
Vagyok és te? :-)
2010. márc. 18. 15:04
sziasztok!Van valaki?
92. Krisztina:) (válaszként erre: 91. - Lupo87)
2010. márc. 17. 17:57

Szerintem te már mindent megtettél!

Lehet jobb lenne ha belátnád hogy hagynod kéne mert úgysem érti meg:(:(

91. Lupo87
2010. márc. 17. 17:45
Naponta változnak itt a dolgok.... Én már nem értem a barátnőmet! Vagy már nem is a barátnőm? Komolyan azt hiszi,hogy az a senki még jelent nekem valamit és ezért vagyok a dolgok ellen. Nem hisz nekem. És amikor pont az a senki dolgozik mindig akkor akar velem lemenni oda 1 teára... Ja és akkor sem velem foglalkozik hanem ott enyeleg és figyeli a reakciómat a dolgokra. Megkérdeztem tőle,hogy ugyan miért kell nekem azzal a senkivel találkoznom,hát nem látom majd eleget a szezonban? Erre csak az volt a válasza,hogy ez majd megerösít. Ez már pofátlanság.... Vélemény?
90. Lupo87
2010. márc. 16. 13:12
És most a barátnőmre pályázik.....
89. Lupo87 (válaszként erre: 88. - Krisztina:))
2010. márc. 16. 13:10
Háááát nem jó hírek........ A barátnőmmel ugyan sikerült megbeszélni mindent,de ez tegnap szinte semmivé vált amikor összetalálkoztunk azzal az emberrel. Csapta neki a szelet és arcátlanúl nagyképű volt annak ellenére,hogy egy senki. Ugyan van barátnője,de már csak azért van vele,mert sajnálja ahogyan engem is sajnált mielött elhagyott volna emiatt a lány miatt akivel van. Érdekes.... Ezek szerint nem bennünk nőkben van a hiba....
2010. márc. 16. 12:11
NA sziasztok!Meséljetek mi újság?
87. Lupo87 (válaszként erre: 86. - Krisztina:))
2010. márc. 15. 14:09
Jobbulást kívánok!!!!!!!!!! :-)
2010. márc. 15. 13:17

sziasztok!Hát köszönöm aludanyi megvagyok,bár eléggé megvagyok fázva meg családi problémák is vannak!

na Lupo87 remélem mostmár rájön a b.nőd hogy milyen is az a pasi!

Na mennem kell de majd még benézek!

JÓK LEGYTEK!!!

85. Lupo87
2010. márc. 14. 17:05
A helyzet látszólag kezd megoldódni a barátnőmmel kapcsolatban. Nos bemutattam neki a zárójelentést és köpni-nyelni sem tudott.... Megrázta a dolog és nem győzött bocsánatot kérni,de még valahol oda van azért a szerencsétlenért,de igyekszik kerülni őt. Szerintem ez a meccs még nincs lejátszva sajnos...
84. Lupo87 (válaszként erre: 83. - Aludanyi)
2010. márc. 14. 16:53
Hát akkor nagyon SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED te drága!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
2010. márc. 14. 13:23

Sziasztok Lányok!


Én is itt vagyok ám, csak kicsit csökkentett verzióban (ma van a szülinapom)! Én is várom hogy írj Lupo! Amiben csak tudunk, segítünk! :))


Krisztina: Hogy s mint? Hogy telik a napod?

2010. márc. 14. 12:47
NAA jütottál valamire?Ha vagy írd meg nagyon kiváncsi vagyok!:):)
81. Lupo87
2010. márc. 13. 13:53
Köszi! Bár a hangjából ítélve valami nem jött neki össze.... Remélem rájött,hogy a barátság fontosabb mint az a majom...
2010. márc. 13. 13:50
naaa 1000000 drukk megy!Nagyon szorítok hogy végre felnyissa a szemét a b.nőd!
79. Lupo87 (válaszként erre: 77. - Aludanyi)
2010. márc. 13. 13:49

Szia/Sziasztok!!!! Köszönöm szépen a támogatásokat! Nagyon kedvesek vagytok! :-)

Drukkoljatok,mert sikerült elintéznem,hogy ma beszéljünk a barátnőmmel!!!! Remélem,hogy végre felfogja ezt az egésszet! Majd jelentkezek a fejleményekkel!!! Millió Pusza mindenkinek!!!! :-)

78. Krisztina:) (válaszként erre: 77. - Aludanyi)
2010. márc. 13. 13:46

Szia!Örülök hogy visszajöttél,és annak is hogy szivesen beszélgetnél velem!

:):):)

2010. márc. 13. 11:01

Sziasztok! Elnézést az eltűnésért, de a fogorvos volt a tegnapi napom legszimplább eseménye: még mennem kellett "dógozni" is, mert az újságok nem várhatnak!


Szóval Gyorsan visszaolvastam és most írok én is:


Krisztina: Üdvözöllek és örülök, hogy írtál! Én is hasonlóan érzek, mint Te, osztom Veled a véleményem. Nekem is a csalódás után sokkal sokkal nehezebben megy a barátkozás és nekem is nagyon hiányzik valaki, akivel meg tudnám beszélgetni a csajos dolgaimat. Mondjuk van egy barátnőm, aki 6 évvel idősebb, és nagyon csípem, de vele csak ritkán futunk össze, mert ha nem dolgozik, akkor hagyom hagy legyen a párjával, aki nagyon keveset van itthon és még babát is szeretnének!


Igazából nekem se számít a külső, és én is próbálok az anyagi helyzetemhez mérten igényesen kinézni (smink, hajfestés, szemöldöktetkó, műköröm), és sokan engem és a családomat is beskatulyáznak, hogy mennyire pénzesek vagyunk... Pedig nem igaz, volt amikor jól álltunk, de a válság minket is utólért, és a szép nagy házat, amibe lakunk, a szüleim egy pici segítséggel, kétkezi munkával építették meg... És szépnek se tartom magam, sőt! Kifejezetten zavar, hogy nem vagyok törékeny női alkat... A "volt barátnőm" viszont a másik véglet. Kényeskedő, és valóban egy királylánynak hiszi magát, pedig arcra nem egy nagy szépség, a bőre is igen problémás, és állandóan vasalgatja a haját, aminek köszönhetően a haja sehogy nem nől és csak ritkul... Dívának gondolja magát, mert aránylag magas (én magasabb vagyok), nagy a melle, de hízékony, és még fiatal, kíváncsi leszek, hogy az a szexi cici úgy fog-e majd állni akkor, ha mondjuk Ő is betölti a 25-öt, mint én holnap! Én tisztában vagyok azzal, hogy az idő egy bizonyos kor után ellenünk, nők ellen dolgozik, míg a férfiak 50-en túl is tudnak nagyon szexisek lenni, ha odafigyelnek! Szóval Krisztina, én örülnék neki, ha a barátom lennél és nekem mindig lenne kedvem beszélgetni veled! :)


Lupo: Üdvözöllek Téged is! Szörnyen sajnálom ami történt :( Én azt ajánlom neked, hogy próbálj meg őszintén elbeszélgetni a barátnőddel, hogy mi történt a fiatalember és közötted és hogy nagyon jól ismered az ügyeit és tedd hozzá, hogy csak Őt (azaz Mimit) szeretnéd megóvni egy olyan traumától, amin Te is átestél! Ha a lány nagyon makacs, és nem hallgat rád, akkor bele kell törődnöd, hogy össze fognak jönni, csak így a barátnődet is hasonló megrázkódtatások érhetik, és akkor döbben rá, hogy Neked volt igazad és hogy mennyire hiányzol neki...


Az pedig egyenesen undorító dolog volt a sráctól, hogy így bajban hagyott! :(( Miért nem lehetett megbeszélni azt, hogy védekezzetek megszakítással, ha az óvszer ennyire "cink" neki? Ez az önzőség és az ocsmányásg netovábbja! Mit hitt? Hogy a kisbabát a gólya hozza? Nem tudom hány éves lehet az a férfi, de egyes 20 évesek több jóindulattal és felelősségtudattal rendelkeznek, mint Ő! Hát szívből kívánom Neked azt, hogy rátalálj az igazira, aki szívből imád majd és a tenyerén hordoz, és drukkolok, hogy a barátnődet jobb belátásra bírd!


Azért majd gyere Te is beszélgetni sűrűbben és írd meg, hogy Mimivel mire jutottatok!


;)

76. Lupo87 (válaszként erre: 75. - Krisztina:))
2010. márc. 12. 18:04
:-)
2010. márc. 12. 18:03
Köszyke!
74. Lupo87
2010. márc. 12. 17:58
Ez szomorú,de én azt mondom,hogy fel a fejjel és engedd el a füled mellett az ilyen piszkálódásokat,mert az csak gyengít. És pont ez a céljuk... Ne hagyd magad!:-)
73. Krisztina:) (válaszként erre: 71. - Lupo87)
2010. márc. 12. 17:51

:)Köszönöm!

bárcsak a közelembe lévő emberek is észrevennék ezt és nem csak a külsőm alapján ítélnének meg(vagy inkább el):(

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook