Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Legjobb barátnőből esküdt ellenség... Avagy mit lehetne tenni egy gonosz és áskálódó fiatal lánnyal? fórum

Legjobb barátnőből esküdt ellenség... Avagy mit lehetne tenni egy gonosz és áskálódó fiatal lánnyal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
132. aludanyi (válaszként erre: 131. - Krisztina:))
2010. márc. 26. 13:26

Szia Krisztina! Jajj Te! Ha kibírtad cigi nélkül egy kicsit, akkor hosszabb időre is tudott volna menni! ;) De semmi gond, nekem is volt időszak, amikor nem akartam leszokni, mert "jól esett"! Legközelebb majd sikerült! Nagyonn kitartást kívánok hozzá! :)


A meló? Munkaközvetítés lett volna, havi nettó 160-ért bejelentve...DE! Ennek az az alapfeltétele, hogy léptessek be/át egy adott magánnyugdíjpénztárhoz egy hónap alatt több embert, mint az a 100 másik "szerencsétlen" aki szintén a melóra pályázik... A meglátásom a következő: Egy hónap után mindenkinek az lesz mondva, hogy "nem rá esett a választás". A megkötött szerződések után az ügyintéző zsíros jutalékokat vesz fel, akiket pedig egy hónapig foglalkoztattak, kifizetnek pár ezer forinttal, megkötött szerződések számától függően, majd jól elhajtanak... Kicsit magamból indultam ki, mert nekem pl eszembe se jutna nyugdíjpénztárat váltani, és ha valaki ilyennel keresne meg, tutira elhajtanám, mert elégedett vagyok azzal ami van, és nem szeretem a kockázatokat! A másik: Az, hogy ki hány ember tud átpalizni ezzel az ökörséggel, számomra nem függ össze azzal, hogy ki milyen szociális érzékkel rendelkezik és ki milyen hatékonyan tud segíteni a munkanélkülieken... Szerintem ilyen álcával zajlanának a különböző biztosítási beszervezések és a csalások! :SSS Sajnálom, hogy időt és pénzt pazarolram rá! Úgy néz ki, hogy új szakmát fogok tanulni a munkaügyi központ segítségével... Majd hétfőn derül ki minden...


Én unatkozom, bár lenne dolgom: rendbe kéne tennem a számítógépasztalt, kéne pakolászni pár újságot, de annyi minden bánt most... Próbáltam hívni a páromat, de ki van napcsolva már legalább egy órája... :( Nem baj, leszünk még jobban is! :)


Lényeg a lényeg, hogy nagyon nagyon le kéne kötni magam, mert nem jó itthon, de talán a suli épp kapóra fog jönni! :) Már nagyon várom! :)


Most egy kicsit tudok lenni, ha itt vagytok írjatok! :)

2010. márc. 26. 10:10

sziasztok!

Lupo nagyon nagyon drukkolok!Aludanyi milyen meló volt az ami átverés?

Ja és küldheted a kilókat nyugodtan!!!:):)

Hát az én napom nem lesz érdekes!az uram elment dolgozni én meg takarítgatok!meg ilyenek!

Ja és csajok nyugodtan szídjatok le mert nem bírtam ki és cigizek:(:(

Jók legyetek!Pusz!

ha vagytok írjatok én egész nap leszek:)és lesem mikor írtok!:):)

130. aludanyi (válaszként erre: 129. - Lupo87)
2010. márc. 26. 09:21

Szia Lupo! :)

Biztosan nem lesz semmi baj, ha meg cseszeget, akkor árverezd el! :DDD

De ha lesznek még olyan jó beszólásaid, akkor le fog rólad szállni szerintem! :) Drukkolok és gondolok Rád nagyon!


***KITARTÁST***

129. Lupo87
2010. márc. 26. 06:45
Csajok! Drukkoljatok ma! Sajna 1 púltban kell ma dolgoznom az ex-el. Remélem,hogy hamar elmegy a nap és nyugodtan fogok hazamenni. :-) Ha esetleg felidegesít akkor eladom 1 üveg rumért! :-)))) Szép napot nektek és jók legyetek!!!!! Millió pusza!!!!
2010. márc. 25. 23:18
Jaj és Krisztina: Nekem van kb 10 fölösleges kilóm, ha gondolod, én nagyon szívesen Neked adom! :)))) Csak szólj, hogy Neked mikor jó és elboltjuk! :P ;)
2010. márc. 25. 23:15

Sziasztok Csajok!


Totál kiborító napom volt!!!!! A meló egy nagy csalásnak tűnik, holnapig kaptam gondolkodási időt, de vissza se fogom hívni azt a kamus fickót!Inkább felhívom a páromat helyette... :(


Az itthoniakkal szörnyű gondban vagyok. Nagyon lázadoznak a párom ellen, és nem tudom, hogy mit lehetne tenni! El kéne őket varázsolni, hogy hagyjanak békén, vagy szeresség meg a páromat valamennyire, mert nem fogom bírni cérnával... :S


A hab a tortára: megtudtam, hogy a kedves barátnőm bandája azt terjeszti, hogy elhagyott a párom egy 15 éves lány miatt, akivel lent csókolózott a focipályán meccs előtt... Ezt a párom mondta ma el nekem, hogy ha hallok valami ilyesmit, lehetőleg ne boruljak ki, mert egyáltalán nem igaz, megkérdezhetek bárkit!


Szóval a mai napból úgy van elegem, ahogy csak lehet!


Egyénként tényleg szuper idő volt! :) Errefelé lengedezett ugyan kicsit a szél, de a napot az unokatesóméknál töltöttem. Ebég utána elsétáltunk az uszi elé a nagykisfiáért és beszélgettünk egy hatal,asat, majd este haza jöttem. Szóval azért van pozitívum is, amit tudok felmutatni! :)


Krisztina: Sok sikert a pacikhoz! Biztosan nem lesz semmi gond velük! ;)


Lupo: Hogy vagy? Gyógyulgatsz már?


Ha tudtok írjatok!


PUSZIIIIII!


:)

126. Krisztina:) (válaszként erre: 124. - Aludanyi)
2010. márc. 25. 16:25

Csak most olvastam de én is drukkolok!:):)

jaj olyan jó idő van meg annyira fáradt vagyok!Egész nap festettem és kimerültem!Elment Alfréd:( remélem jól viseli gondját az új gazdija!És nem rosszalkodik:(

Ja és képzeljétek holnap ismét lesz 2 pacink!

Remélem nem lesz velük sok baj!nemtudom mikor leszek mert még nem fejeztem be de majd írok!

Pussz!!!

125. Lupo87 (válaszként erre: 124. - Aludanyi)
2010. márc. 24. 22:20
Millió pusza és nagyon drukkolunk neked holnap! 1 kalappal és mindent bele!!!!!!!!!!!!!! :-))))))
124. aludanyi (válaszként erre: 121. - Krisztina:))
2010. márc. 24. 21:56

Krisztina: Évek, tapasztalat, és pozitív gondolkodás! Én se vagyok ilyen, sőt, sokszor nagyon nagyon negatív tudok lenni... Főleg az utóbbi időben! Egy a lényeg: ne arra fektess hangsúlyt, ami nincs, és ne is arra, hogy nincs! Mert akkor továbbra se lesz! Nézz szét magad körül és örülj annak, ami van! :) Így mindig teljesnek és gazdagnak érzed magad, és ez így szuper! Örülni kell az élet adta pici ajándékoknak és kihasználni a napsütést, mert rengeteg pozitív élettani hatása van! ;) Én ma megfőztem, utána egészen estig dolgoztam kint Apukámmal... Rettenet álmos vagyok, de iszonyú jól érzem magam! Boldog vagyok és egészséges és semmitől, senkitől nem tartok! :)


Holnap reggel drukkoljatok, mert állásinterjúra megyek! ;)


Apropó pozitív gondolkodás... Töltsétek le magatoknak a következő albumot: A tudatalatti tíz parancsolata... Érdemes napi 1-2 szer mindig végighallgatni és gyökerestül átformál! CSupa pozitív állítás gyönyörű zenékkel az élet 10 legfotosabb területére! Különösen jó erre a se hús se hal tavaszi fáradtságos időszakra! Különösen Neked ajánlom ezt Lupo, mert most hatalmas szükséged van most minden nap egy egy jókora adag pozitív energialöketre!


Most elköszönök mára, holnap is legfeljebb csak később este jövök, de majd írjatok hogy miujság Veletek!


***PUSZIKAA***

123. Lupo87 (válaszként erre: 121. - Krisztina:))
2010. márc. 24. 21:53
Na! Örülök,hogy nem negatív a tea kóstolás :-)))) Bocsi,hogy csak most írok,de hoki meccsen voltam és most értem haza. Egyél 2 naponta zsíros kenyeret lila hagymával. Azzzz nagyoon jóóó! Hátha segít. Pusza!
2010. márc. 24. 16:17
ja azt elfelejtettem hogy remélem én helyetted is hízom mert olyan k..rva sovány vagyok ezért is hagytam abba nagyrészt:(
121. Krisztina:) (válaszként erre: 120. - Aludanyi)
2010. márc. 24. 16:07

Most komolyan te honnan szeded ezeket?Annyira de annyira feltudod vidítani az embert:):)

Lupo:kipróbiztam a teát....

hmm...különös de iható!

remélem reggel is megtudom majd inni!és nem kell bagó

Csak tudnám már rávenni az uramat is hogy leszokjon:):)

2010. márc. 24. 14:05

sziasztok! Időközben én is betoppantam, mert most odaraktam a főzeléknek valót és van pár szabad percem :)


Szülők: Én is tudnék rengeteget mesélni! Nem tudok velük zöld ágra vergődni... Hétvégén közöülték, hogy soha a büdös életbe nem fogják a páromat be/elfogadni, és nem engedik, hogy tönkre tegyem az életem! És ha én tönkre akarom tenni? Azért vagyok tetterős felnőtt, hogy utána rendbehozzam. Ha pedig egy csövessel akarok élni, akkor egy csövessel fogok... Ha alkoholistával, akkor alkoholistával... Ha herceggel, akkor herceggel... A döntés az enyém! És én bárkit is választok akkor is a lányuk maradok, ezt már visszacsinálni nem lehet!


Én október óta nem bagózok, és könnyen sikerült leszokni róla... Különösebben nem viselt meg és nem is híztam meg miatta... ellenben érzem az ízeket, és a szaglásom, mint a vadászkutyának... Szóval hajrá csajok, drukkolok Nektek! ;)


Lupo: Jobbulást kívánok, remélem mihamarabb felgyógyulsz a hörghuriból! Nem jó dolog ám az! :( Próbáld ki a lándzsás utifű teát, állítólag nagyon jó a felső légutak gyógyítására! :) Apropó tea! Én se iszok már kávét! Egy friss citromos gyümölcsös tea reggel a legjobb dolog! Ízes, frissítő és finom! Tejjel még nem próbáltam, de a Tesóm szerint úgy se rossz... Valamelyik héten kaptunk Tőle csokis-fahéjas teakeveréket... Olyan íze van, mint a tejbegríznek, nekem speciel nem tetszik, de a párom totál rákattant :)))


Nektek melyik a kedvencetek? ;)


Krisztina: Biztosan rendbe jönnek a Te dolgaid is! ;) Ugyanúgy, ahogy a jó dolgok, a rosszak se tartanak ám örökké ! ;) Most egy kis felhőcske, de utána ha jön egy kis zápor is, a nap úgy is kikandikál a szürkület mögül :) Amint megtehetitek, menjetek ki sétálni a friss levegőre egy hatalmasat! Újjá fogtok születni ebben a csodás időben! Persze azért az öltözködésre figyeljetek, mert csalóka még ez a koratavasz! :)


Én is imádlak ám titeket és nagyon örülök, hogy a csalódásainkban így sikerült összekovécsolódnunk! A végén még szuper barátnők leszünk!? Ennek pedig nagyon nagyon örülök! :))

119. Lupo87
2010. márc. 24. 11:02
Szió! :-)
2010. márc. 24. 10:56

majd írd már le légyszi!Lehet kipróbálom:):)

most megyek de majd leszek!

Szia:):)

117. Lupo87
2010. márc. 24. 10:56
Fekete tea az alap + cukor és ízlés szerint tej. Ha citromot raksz bele a tej furcsán fog kinézni. Van benne koffein,de lényegessen kevesebb. A tea inkább az elmét frissíti míg a kávé a szivet terheli. Próbáld ki! Fincsiiiii!!! :-)))) Epres tea is jó!
2010. márc. 24. 10:50
ja és van benne koffein?
2010. márc. 24. 10:49

Tejes tea??hát hallottam már róla az angoloknál nagyon menő!

de hogy kell csinálni?a citromlé nem húzza össze?

114. Lupo87
2010. márc. 24. 10:48
hmmm... Én már 1 hete nem iszok kávét. Átszoktattam magam a tejes teához. Próbáltad már? Ha ránézel olyan mint a tejes kávé:-) Én így csapom be magam.:-) A cigivel nincs ilyen trükköm:-(
113. Krisztina:) (válaszként erre: 111. - Lupo87)
2010. márc. 24. 10:45
Hát sajnos:(:(
2010. márc. 24. 10:44

hát én is remélem!

Csak az a baj hogy már reggel bűnbeestem!

Nem birom kinyitni a szemem kávé és cigi nélkül:(

111. Lupo87 (válaszként erre: 109. - Krisztina:))
2010. márc. 24. 10:44
Nos a szülökről én is mesélhetnék..... Rengeteg türelem kell hozzájuk.
110. Lupo87 (válaszként erre: 108. - Krisztina:))
2010. márc. 24. 10:43
Ohhh... Szintén zenész! Én csak azért nem gyújtok rá mert hörg hurut gyulladásom van és nem kapok levegőt ha bagózok,de jó lenne leszokni. Remélem neked összejön! :-) Hajrá Csajszi!!!!!
2010. márc. 24. 10:41

ja meg éppen otthon is vannak bajok a szüleimmel:(

és még az is rátesz egy lapáttal:(

2010. márc. 24. 10:39

hát semmi különös!

éppen leszokóban vagyok a cigiről és 2 percenként rámjön a hiszti:(

De amúgy megvagyok!

107. Lupo87 (válaszként erre: 106. - Lupo87)
2010. márc. 24. 10:33
Mesélj veled mi van?
106. Lupo87 (válaszként erre: 105. - Krisztina:))
2010. márc. 24. 10:33
Ja jut eszembe felhívott a v.barátnőm,és közölte velem, hogy ha nem változnak a dolgok és folyamatos veszekedések lesznek akkor kiköltözik Németországba elöbb a tervezettnél. Erre csak annyit mondtam,hogy nem velem van elintézni valója hanem azzal a marhával. Ha végre elengedi és nemhagyja,hogy az orránál fogva vezesse akkor majd beszélgethetünk. És most várok :-))))))
2010. márc. 24. 10:22
:):):)
104. Lupo87
2010. márc. 24. 10:21
:-))))))) Komolyan ezzel most megadtátok a löketet és máris szépen indúl a napom! Köszönöm!!!!
2010. márc. 24. 10:17

Hát nekem is jólesik hogy így megtudjuk beszélni a dolgokat!

ÉN IS IMÁDLAK TITEKET:):)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook