Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legjobb barát vs. párom fórum

Legjobb barát vs. párom (beszélgetős fórum)


17. Taste (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. ápr. 16. 10:21
Mivel ő még szeret téged, akkor lennél igazi barát, ha békén hagynád. Ő csak addig lesz az "igazi" barátod, amíg szeret. A párodat pedig megértem. Gondolom, neki sem az exe a legjobb barátja?!
16. f7586d2534 (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. ápr. 16. 10:08
Pasik jönnek mennek, de a barát barát marad... mondjuk ez az exem a legjobb barátom ez nekem sci -fi kategória. Ilyen nincs:)
2013. ápr. 13. 12:58
Nekem személy szerint ez a halálom,amikor valaki nem tud elszakadni az extől. Meg ez a leszünk utána még barátok duma. Barátod még lehet bárki,válassz barátnőt,akire nem lesz féltékeny a párod. Ha szereted,válaszd őt!
2013. ápr. 13. 09:30

Ez marhaság. Először azt hittem, hogy tényleg barát vs pár. De itt arról van szó, hogy a fórumindítónak nagyon is tetszik ez az állapot, hogy ketten is rajonganak érte.

Ott nincs barátság, ahol az egyik még szerelmes a másikba, vagy szexuálisan vonzódik. Amúgy sem hiszek a fiú-lány barátságban.

Azt még elfogadom hogyha barátság volt mindig is a másik, de nem erről van szó. Előtte ő volt a szerelem. Naná, hogy a mostani ezt nehezen tűri, én sem nézném jó szemmel az tuti.

13. Mazsinka (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. ápr. 13. 08:57
Egyértelműen a párom mellett döntenék. Érdekes, nem a párod a fő bizalmasod, hanem az exed. Na, ez már gáz. A jelenlegi kapcsolatodba fordíts még energiát, ne a múltat ápolgasd.
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. ápr. 13. 08:51

"Az exem még szeret az tény"


Ezen azért gondolkodj el egy picit!

11. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. ápr. 13. 08:20
Ügyesen, sok szeretettel, szerelemmel, próbálnám meggyőzni az új barátot hogy semmi oka az aggodalomra.
10. gkreka
2013. ápr. 13. 07:17
Két vasat akarsz a tűzben tartani. Ami nem feltétlen baj, de nagyobb a sérülésveszély! Nemcsak a fiúk, te is megégetheted magad.
9. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. ápr. 13. 06:49

Szerintem tetszik neked, hogy ő még mindig szeret.


csak egy szituációba próbáld meg beleélni magad: TE mit szólnál ahhoz, ha a barátod az exével töltene annyi időt, mint te a tiéddel? na akkor nem voltál ennyire toleráns szerintem....

Légy tekintettel a barátod érzéseire. választanod kell.

8. ittmost (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. ápr. 13. 06:40

Igyekeznék a lehető legkevesebbet találkozni az exszel,inkább leveleznék,vagy neten beszélgetnék vele,de leginkább nem a mindennapos dolgokról,problémákról-azt a pároddal kéne megbeszélni-,csak ami fontos,vagy úgymond közömbös,senkit nem érintő dolgok.

És megmutatnék pár levelet,vagy egy netes beszélgetést "élőben"a páromnak,hogy lássa,miről folyik a szó,miylen a hangulat,tesz-e még lépéseket felém az ex..

7. kisj
2013. ápr. 13. 05:47

Ha a "legjobb barátod" azelőtt is csak a legjobb barátod lett volna, akkor oké, de így érthető a mostani párod féltékenysége.

Gondolj bele a helyzetébe, hogy Te mit éreznél ilyen esetben az ő helyében?

6. Kamillka (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. ápr. 13. 01:33
Nekem is egy fiú az egyik legjobb barátom, de soha nem volt ettől több. Ennek ellenére az ember puffog érte mindig, pedig bemutattam már neki. A barátom párjával is nagyon jóban vagyok. Ritka, de lehet lány meg fiú között barátság. Szerintem a lányon múlik, hogy lesz-e több belőle
2013. ápr. 12. 23:36
Sajnos tény,hogy az egyikek el fogod veszteni.De most még dönthetsz te.Ez így nem jó.Senkinek sem.Feszültségeket generálhat a párod és közted.De a választás nyilván a tiéd.
2013. ápr. 12. 23:26

pedig egyiket el fogod...

választani kellene.

3. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. ápr. 12. 23:22

"Az exem még szeret az tény, de attól függetlenül is a legjobb barátjának tart."

Vagy-vagy. Ha részedről már lezárva, jó lenne hagyni ülepedni a dolgot benne is.

2. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. ápr. 12. 23:16
Fiú és lány között hosszútávon nincs barátság. Előbb -utóbb az egyik többet akar. Ha ez a figura az exed, azt gondolom a béke érdekében nem ártana kicsit leépíteni.
2013. ápr. 12. 23:15
A volt barátomat a legjobb barátomnak tartom, de tényleg az egyetlen akiben maximálisan megbízok. Az új páromnak ez nem tetszik, féltékeny nagyon, és sokszor nézeteltérések vannak köztünk. Az exem még szeret az tény, de attól függetlenül is a legjobb barátjának tart. Egyikőjüket sem akarom elveszíteni. ilyenkor mit tennétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook