Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Légiós feleségek fórum

Légiós feleségek (beszélgetős fórum)


1 2
34. Esmée (válaszként erre: 31. - Jstefan)
2012. nov. 22. 09:33
Koszonjuk szepen... :)
33. Esmée (válaszként erre: 32. - Megi04)
2012. nov. 21. 20:19
Szerintem el... :))
32. megi04 (válaszként erre: 29. - 5146e98818)
2012. nov. 21. 19:18
Nem is kell osztanod,ez nem a féc! Eltévedtél?:)
31. jstefan (válaszként erre: 23. - Esmée)
2012. nov. 21. 18:36
Sok szerencsét,és kitartást nektek!!!
30. Esmée (válaszként erre: 29. - 5146e98818)
2012. nov. 21. 16:59

Menj már innen máshova kötözködni...Keress olyan oldalt ahol olyan téma van amit tamogatsz.

Mellesleg kit erdekel,hogy te kinek a velemenyevel osztozol?

29. 5146e98818 (válaszként erre: 28. - Megi04)
2012. nov. 21. 16:26
Ezt nem osztom. Mindig a mondanivaló a lényeg és nem a személy.
28. megi04 (válaszként erre: 26. - Esmée)
2012. nov. 21. 16:21
Szépséges napot(estét) neked is.És ne felejtkezz meg arról,nem az a lényeg,mit mondanak,hanem hogy ki mondja?!...:DD
27. 5146e98818 (válaszként erre: 22. - Esmée)
2012. nov. 21. 16:15
Minden nap nevet cserélsz?
26. Esmée (válaszként erre: 25. - Megi04)
2012. nov. 21. 14:37

Oh igen... :) Jelen esetben nem volt az... ;)

Egyre többen vannak az alakulatomban... :) Szépséges napot megi04

25. megi04
2012. nov. 21. 13:59

Nem értem,mennyire sok köze van Rejtőnek a légióhoz...Úgy értem,elég sok helyen megjelent,hogy Ő "görbe tükröt tartott" a légió elé,azt írta meg,bár tény,hogy Ő maga megszökött onnan,tehát volt alapja.Imádom olvasni ŐT,de köze nincs az igazsághoz.:)

Azt meg főleg imádom,mikor olyan valaki ír véleményt egy témához,akinek halvány sejtése sincs róla.:)

Néha szórakoztató..néha nem:))

24. Esmée (válaszként erre: 16. - 5146e98818)
2012. nov. 21. 10:36

Látod Young,máris elkezdett jobban érdekelni a légiósok története,lehet nem is olyan rossz mint ahogy mondják. :)Vegyünk egy érdekes de mégis hasonló példát.

Vegyél példának egy egy ovodást aki szereti az ovit és őt is szeretik,ott is mindig lesz egy rossz gyerek aki utálja és őt sem szeretik.

Vagy vegyél egy narancsot lehet neked ízlik nekem nem.

Rejtő Jenő könyvének tartalmáról csak ő tudhatja mennyire igaz vagy sem.Így véleményt alkotni ismételten NEM LEHET.De olvasd csak hátha kedvet kapsz,bevonulsz és pár év mulva már hozzánk jársz vacsira kimenő idő alatt. Ma jó kedvem van nézd el,hogy viccelődök,de kitudja mit hoz az élet?!

Szép napot Neked.

23. Esmée (válaszként erre: 18. - Jstefan)
2012. nov. 21. 10:31

Nem sajnos nem vagyunk az elején...Átéltem én már mindent,szóval tudom milyen aggódni,éppen most is azt teszem...Most 5 hónapos bevetésen tartózkodik.

Olvastam már vasihazafi oldalát de ott is vegyes dolgokat olvasok.Teljesen tisztában vagyok a bekerüléssel,szabályokkal,a kepiért történő sétáról mindenről de tényleg.Rengeteg ismerősünk van akik szintén munkatársak-barátok és mesélnek.

Viszont nem is lennék az igazi ha nem védeném"oroszlánként"a választottamat. :)

Láttam a képeidet,láttam,hogy légiós voltál de hol szolgáltál?

A higgadtságról annyit,hogy szerintem teljesen higgadtan már már humorosra véve a levelemet,válaszoltam Forever youngnak.

Ő is értette szerintem.A negatív kritikákat szívesen hallgatom,hiszen ettől szép a világ,hogy nem vagyunk egyformák és nem gondolunk ugyanazt.

Viszont ha valaki ezzel az "ártatlanokat öl" témát hozza fel azzal nem birok egyet érteni.

Annyi igazságtalan szituáció van a világban amikor emberek halnak meg igazságtalanul,de azon nem akadnak fenn az emberek,csak elsiklanak mellette.Bezzeg ha egy katona teljesít szolgálatot?

Ezért válaszoltam ilyen hosszan.Elnézést a másik azonosító miatt,most ezzel léptem be.

További szép napot mindenkinek.Kedves forever young ma mehet az eszme futtatás mert szabadnapos vagyok. :)

22. Esmée (válaszként erre: 17. - 5146e98818)
2012. nov. 21. 10:21

Itt van az Oroszlán...

Tudod néha dolgozni is kell.éjszaka meg aludni.Előfordul. :)

Nálad nem? Vámpír vagy lehet ahhh :):):)

21. 5146e98818 (válaszként erre: 20. - Jstefan)
2012. nov. 20. 20:16
Belenéztem, de csak a főoldalra egy percre és sietősen távoztam. :(
20. jstefan (válaszként erre: 19. - 5146e98818)
2012. nov. 20. 19:27
Neeeem dehogy! Ott hasonló légiósfeleségek,leendő légiósok,és leszereltek beszélik meg a szakmai tapasztalataikat.
19. 5146e98818 (válaszként erre: 18. - Jstefan)
2012. nov. 20. 19:20
Miért, ott előmoderált a fórum?
18. jstefan (válaszként erre: 11. - 01b6e1e129)
2012. nov. 20. 19:18
Ne törődj a negatív véleményekkel! Természetes hogy a megítélés nem mindenki részéről pozitív, ez érthető is,az ilyen véleményeket is el kell fogadni keményen,higgadtan,edzetten légiós barátnőhöz vagy feleséghez méltóan!Az írásodból arra következtetek hogy még az elején vagytok.Akkor a misszió keményebb része még ezután következik.Neked sokszor nehezebb lesz majd mint a barátodnak,különösen akkor ha Afganisztánba vezénylik, mert nem fogsz róla tudni hosszú ideig semmit,és az AK47-esek,és RPG7-esek egyre többször szólalnak meg a sziklák mögül.Az alapszerződés után ajánlatos leszerelni,mert úgy biztonságosabb,annak ellenére hogy anyagilag nagyon megéri,de a háborúban mindíg vissza is lőnek,és nem mindenki ússza meg élve. A figyelmedbe ajánlom a vasihazafi blogját ,ott csak pozitív véleményeket olvashatsz,a jelenleg is kint harcoló srácoktól.Sok szerencsét,és kitartást kíván nektek egy leszerelt katona!!!
17. 5146e98818 (válaszként erre: 13. - 01b6e1e129)
2012. nov. 20. 19:17
Hé!! Hová bújtál te oroszlán?
2012. nov. 20. 19:05

Éppen egy légiós karriert olvasok.


[link]

15. 5146e98818 (válaszként erre: 13. - 01b6e1e129)
2012. nov. 20. 15:47
Ja, és a pénz nem minden.
14. 5146e98818 (válaszként erre: 13. - 01b6e1e129)
2012. nov. 20. 15:46

Voltam katona, de csak idehaza, nem önként, hanem vittek, szerencsére békeidőben. :)

Én nem válaszoltam, hanem kérdeztem.

Véleményt bárki alkothat.

Láttam légiós filmeket, még olyanokat is amelyikben a légiós katonák erőszakoltak meg lányokat.

Sőt még Rejtő Jenőt is olvastam. :)

13. 01b6e1e129 (válaszként erre: 2. - 5146e98818)
2012. nov. 20. 12:09

Kedves Forever Young.

Gondolom jogosan vélem felfedezni kérdésedben a negatív érzéseket.Még nem sikerült felmérnem,hogy a "gyengébbik nem" képviselője vagy,illetve a "férfi" kategóriába tartozol?!De félre ne érts,nem azért mert nem tudom,hogy kell vagy lusta vagyok.Egyszerűen nem volt kedvem eme szép megnyilvánulás után.Engedj kicsit találgatni.

Egy nő lehetsz,aki imádja hazáját,szabadidejében hős magyar aktivistaként csodálja a parlament körül elültetett árvácskákat és hobbija a fotózás,vagy esetleg egy harcos magyar amazon vagy akit elhagyott egy katona?

Esetleg egy férfiember aki még mindig nem akarja beismerni,hogy itthon nagyon keveseknek adatott meg a boldogság?Esetleg egy volt katona,aki pontosan tudta,hogy Ő azon szerencsétlenek közé tartozik akinek NEM adatott meg,és ezért elment szerencsét próbálni a légióba-de nem felelt meg?!

Illetve lehetsz normális Nő/Férfi is de akkor meg minek kérdezel ilyet,úgy gondolom véleményt csak olyan alkothat erről a munkáról aki tudja mi a dolga,és éppen ott teljesít szolgálatot.


Nem tudom mire vélni a válaszodat,gondolkodom mi lehet a múltja ennek a kérdésnek de választ nem találok.Elég sok légiós katonát ismerek,mindenféle országból,de mindennek ellenére hagy beszéljek az enyémről.(gondolom nem fog érdekelni,de hátha a legutolsó kategóriába tartozol a felsoroltjaim közül,és mégis...)

Itthon tisztes dolgozó férfiként ha nem születtél gazdagnak,elég is esély van arra,hogy labdába rúghass.Ezert az én párom(akire minden negatív komment ellenére nagyon büszke vagyok!!!)megpróbálta a Francia Idegen Légió-t,amely nehézségeket ugyan,de jó pénzt ígér,és mondjon bárki bármit,én tapasztalatból mondom EMBERT nevel ezekből a férfiakból.Most inkább nem térnék ki miben jó,és a többi de aki körülöttem van az tudja milyen szerencsés NŐ vagyok mellette.

Jelenleg éppen Afrikában teljesít szolgálatot 5 hónapig távol tőlem,és nem öl embereket ártatlanul ok nélkül.

Vannak olyan szituációk amelyben valószínűleg ártatlan emberek halnak meg,de így van ez a körúton is,vagy éppen az M3-as autópályán,vagy bárhol a világon.Bizonyos áldozattal jár egy háború,vagy egy rendfenntartás,hiszen ahol sok rossz ember van ott mindig van egy rossz is.Erre remek példa ez a kis fórum,itt is így van. :)

Szóval ha ott állsz a Rio de janeiro-i favellákban fegyverrel a kezedben,körülötted 5 férfi aki 5 éves kisfiúknak biztosít munkát azzal,hogy drogot árultat velük,és épp Rád szegezik a fegyverüket,pontosan fél perced van eldönteni,hogy Te halj meg vagy ŐK...Vagy vegyük az afrikai kis falvakat,ahol 7 éves lányokkal közösülnek az apjuk,bátyjuk,rokonaik,majd ezután elküldik őket a közeli illegális gyémánt bányákba dolgozni napi 12 órában.Az ott tartózkodó "Főnök" pedig agyon veri őket korbáccsal ha 5 percre megállnak.Na ide megy az én "gyilkosom" és igen van olyan,hogy parancsot teljesít.De eközben a megerőszakolt családoknak ételt,tiszta vizet,és gyógyszert oszt.A kislányok csontból készült nyakláncait vásárolja a saját pénzéből többszörös áron...Ez egy szélsőséges péda volt,biztos van mögöttes tartalom a te gondolatodban is,de jobb ha tudod,ezek az emberek lehet,hogy egyszer a te seggedet is megmentik(Adja jóisten,hogy ne fajuljon idáig Magyarország helyzete)

Hidd el az egész világon,de még az állatvilágban is ez a törvény uralkodik,az erősebb marad életben.Ítélj el ha akarsz,egyáltalán nem érdekel de én inkább mást ölnék meg míg én haljak meg!!!Mert én Oroszlán vagyok az állatvilágban,nem hernyó aki fél és eltapossák.Büszke vagyok mert az én katonám is az oroszlánok közé tartozik,és a Jó Isten áldja meg azért amilyen rendes ember.Büszke vagyok Rá,mindig minden körülmények között.

Remélem levelem nem volt sértő hangvételű-hiába a tied az volt-nem annak szántam,de az "Örök fiatal" királyságod alatt csak lesz időd végig gondolni milyen hülyeséget kérdeztél Tőlem.

Tisztelettel

Egy légiós büszke barátnője

12. 01b6e1e129 (válaszként erre: 9. - Jstefan)
2012. nov. 20. 11:39

Mennyi "fogadatlan prókátor van..." :) Köszönöm szépen a biztató szavakat,kedves jstefan. Őszintén...Pontosan ilyen baráti kommentekre vártam illetve beszélgetésekre "forver young" nevű hozzászóló helyett. :)

Ott is hasonló a helyzet? Vagy van a családban légiós?

11. 01b6e1e129 (válaszként erre: 9. - Jstefan)
2012. nov. 20. 11:36

Köszönöm én is a kedvességed fogadatlan prókátor...Viszont a mi kedves "örökké fiatal" barátunkkal ellentétben én tényleg KÖSZÖNÖM!!!

Nos egész jó kis beszélgetés alakul ki,azt hiszem. :)

10. 5146e98818 (válaszként erre: 8. - F1e23b97ee)
2012. nov. 19. 21:01
Köszönöm a jószándékod, fogadatlan prókátor! :)
9. jstefan (válaszként erre: 1. - 01b6e1e129)
2012. nov. 19. 20:35
Gratulálok neked!!! Tarts ki mellette! Meglátod nem fogod megbánni! A Légió nagyon sok többletet ad ,és nem kell mindenkinek embert ölni, mert vannak műszaki beosztások ahonnan nem kell közvetlenül résztvenni a fegyveres akciókban! A pénzért is megéri minimum az 5 évet végigcsinálni,és utána ajánlatos leszerelni ,civil vállalkozást indítani,családot alapítani.Mert hosszú távon azért életveszélyes misszió a háborús küldetés,és nem mindenkinek sikerült megúszni.Sok sikert,és kitartást nektek!!!
8. f1e23b97ee (válaszként erre: 6. - 5146e98818)
2012. nov. 19. 20:09

Előbb válaszolj arra a két nagyon egyszerű kérdésre amit feltettem számodra.


Egyébként én sem vagyok az, csupán láttam, hogy nagyon eltévedtél és figyelmeztetlek, hogy bár lovas nemzet vagyunk, de te minden esetben fordítva ülsz a lovon.

7. 298b15dfdd (válaszként erre: 5. - F1e23b97ee)
2012. nov. 19. 20:07

Meglepődtem mikor a nicked olvastam:DDD

Így világos!:D

6. 5146e98818 (válaszként erre: 5. - F1e23b97ee)
2012. nov. 19. 20:05
Te az vagy?
5. f1e23b97ee (válaszként erre: 4. - 5146e98818)
2012. nov. 19. 20:05

Biztos tudsz olvasni, ha már egyszer ide jársz fórumozni.


Ezért felteszek neked két úgy gondolom nagyon egyszerű kérdést.


Te légiós feleség vagy?


Erről szól a fórum címe, amiről beszélsz?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook