Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Legény- és lánybúcsú meghívók fórum

Legény- és lánybúcsú meghívók (beszélgetős fórum)

8. Krisztinka1 (válaszként erre: 7. - Monidavi)
2009. aug. 13. 21:33
Köszönjük szépen!!
2009. aug. 13. 16:07
Hát akkor érezzétek jól magatokat, és sok boldogságot kívánok nektek!
6. Krisztinka1 (válaszként erre: 5. - Monidavi)
2009. aug. 13. 15:40

Köszi!


Végül összeállt a kép, már a nyomtatással is végeztem és csak össze kell pakolni:-)

2009. aug. 13. 15:17
Szerintem egész jó! Nekem tetszik! :)
2009. aug. 13. 10:19

Egy picit átköltöttem egy szöveget amit a neten találtam:


"Már csak néhány napig vagyok szabad, használjuk ki!


Persze tudjátok, én nem leszek papucsférj/rabszolga-feleség, de most itt az utolsó alkalom, hogy még szingliként tomboljunk, táncoljunk, énekeljünk, nevessünk, bulizzunk!


Helyszín:

Időpont:

Program: Buli a reggeli napsütésig!"


Szerintetek ez milyen lenne? Egy pezsgődurrantásos háttérrel kinyomtatva valamilyen bulis, szép formában???


Várom a véleményeket!

3. Krisztinka1 (válaszként erre: 2. - S700)
2009. aug. 13. 09:34

Köszi a gyors választ, aranyos vagy:-)


Igazából mi magunk szervezzük a legény- és lánybúcsút saját magunknak, nyilván a programokról a barátok, barátnők gondoskodnak, de a helyszínt, az italokat és az ételt mi álljuk.


Az esküvői meghívókat már átadtuk és tegnap pattant ki a fejemből hogy tök jó lenne külön kis meghívót adni a meghívottaknak, így maradna egy emlék arról is.


A neten sajnos nincsenek erre szövegminták, az agyam pedig még nem pörög, de hátha beugrik még valami frappáns szöveg:-)


Köszi a segítséget!

2. s700 (válaszként erre: 1. - Krisztinka1)
2009. aug. 13. 09:28

Szia!

Én semmi különöset nem csináltam, e-mail-en az alábbit küldtem:


"Sziasztok!

Nekem jutott a megtiszteltetés, hogy megszervezzem xy lánybúcsúját.

Az időpont július 4-e lesz.

Szeretnék érdeklődni, hogy kire lehet számítani, hogy eljönne?

Javaslatokat szeretnék kérni az alábbiakra:

Helyszín: xy annyit kért, hogy táncolni szeretne- én a z helyre gondoltam, de szívesen fogadok ötleteket.

Vacsizni menjünk-e el előtte valahova?

Milyen játékokat, kellemes időtöltést szeretnétek, javasoltok?- neten sokmindent lehet olvasni lánybúcsúkról.

Piálni menjünk-e el előtte valahova-esetleg találkozhatnánk a xy-nál is és oda vinnénk otthonról a piát, hogy olcsóbb legyen.

Ajándék: Gondoltam közösen jobban kijönnénk anyagilag, de persze nem zárkózom el attól sem, ha mindenki maga akarna ajándékot hozni. Ha közösen vennénk meg, akkor ki mennyit szánna rá? Max 1000 Ft-ban gondolkodom. Lehet egy nagyobb dolgot is vásárolni, vagy pedig több apró hülyeséget, vagy hasznosat, a lényeg, hogy jól mulassunk az átadáskor!

Lehetne esetleg egyenpólót nyomtattatni Lánybúcsú felirattal, vagy valami poénos szöveggel, akár xy-nak tőlünk elütőt….

Úgy szokás, hogy az este folyamán nekünk, meghívottaknak illik fizetni a xy fogyasztását. (Készüljetek, mert sokat fogyaszt! J)

Egyenlőre várom a válaszokat.

„Válasz mindenkinek” –gombot megnyomva mindenki láthatja a válaszodat!

Természetesen xy-nak ne beszéljetek ezekről a dolgokról, meglepetést szeretnénk csinálni! Amennyit tudnia kell, azt el fogom neki mondani…."


A névsort a menyasszonytól kaptam.

És akkor erre válaszoltak.

Remélem segítettem!

2009. aug. 13. 09:15

Sziasztok!


Legény- és lánybúcsúra szeretnék meghívót készíteni a barátainknak, de sajnos semmi ötletem nincs a szöveggel kapcsolatban.


Tudnátok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook