Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic-et alighogy elkezdtem használni, visszakeményedtek az izmaim és most még vastagabbnak tűnnek. Tud valaki valami okosat mondani? fórum

Leg Magic-et alighogy elkezdtem használni, visszakeményedtek az izmaim és most még vastagabbnak tűnnek. Tud valaki valami okosat mondani? (tudásbázis kérdés)


6. ennee (válaszként erre: 1. - D93e9356ab)
2011. ápr. 15. 09:17
Én is szálkásítani szeretnék, tud valaki erre tuti módszert?
2009. jan. 27. 19:17

Hát nem is tudom... talán a masszástól lejjebb megy, vagy ha elkezdesz hízni, és akkor az izmodat elkezdi átalakítani zsírrá, és akkor kisebb lesz, vagy esetleg koplalsz, és a szervezeted a zsírból nyer energiát...

Kérdez meg egy biológust, én egy múltkori előadáson hallottam ezt, és abból erre következtetek:) de semmiképpen ne tornázz!:D(szerintem)

4. d93e9356ab (válaszként erre: 1. - D93e9356ab)
2009. jan. 24. 15:21
Köszi, nem lettem sokkal okosabb, de köszi.
2009. jan. 24. 13:47
A Barátnőmnek van és nagyon jó. Én is azért nem merem folyamatosan használni,mert már izmosak a combjaim. Esténként vagy csak hetente 3-4 szer 15-20 perc lábgyakorlást végzek (fenék,comb).ezzel nem izmositom,de formában tartom.
2009. jan. 24. 13:00
én is használom aleg magicot de én zsírt éegetk vele és izmot épíet sztem neked nem leg magicet kellene használnod attól csak izmosabbak lesznek a combjaid
2009. jan. 24. 12:58

Lányok, asszonyok segítsetek!

Gyerekkoromban, fiatal koromban rengeteget korcsolyáztam (gyorskori) és nagyon izmos, túl izmos még mindíg a combom.Vettem egy Leg Magicet, olyan ígéretesnek tűnt!Alighogy elkezdtem használni, visszakeményedtek az izmaim és most még vastagabbnak tűnik.Valahogy szálkásítani szeretném.Tud valaki okosat mondani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook