Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lefoglaltam egy buszos horvát utat, de egyedül még sincs kedvem menni. Menjek vagy maradjak szerintetek? fórum

Lefoglaltam egy buszos horvát utat, de egyedül még sincs kedvem menni. Menjek vagy maradjak szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Papája)
2019. júl. 13. 09:08

Én is szeretek rácsodálkozni a tájra, pláne ha még sosem jártam arra.

Utazás közben nem is tudok aludni, nagyon fáradtnak kell ahhoz lennem.

18. papája (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2019. júl. 13. 09:06

Én szeretek csendben utazni, sőt zavar, ha valaki rám akaszkodik és elmondja az életét...

Jó, utazás közben elmélkedni, emlékezni és felfedezni a látnivalókat, ami nekem fontos és nem más ötleteit megvalósítani.

Talán azoknak fontos, hogy minden áron legyen mellettük valaki, akik egyedül "elveszettek" ötlet nélküliek.

2019. júl. 13. 01:43
Menj.
16. Guruljka (válaszként erre: 13. - 0adc8842b1)
2019. júl. 12. 21:17

Ha lenne pénzem, én is mennék egy ilyen útra.


És nem biztos, hogy beszélgetnék. Tudod, nem mindenki szeret csak úgy beszélgetni.

2019. júl. 12. 17:46
Ne viccelj! Menj csak el! Ne tarts semmitől. Érezd jól magad és lazíts!
14. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2019. júl. 12. 17:34

Mi az útvonal? Biztos szép helyekre mentek.

Meséld el nekünk!

2019. júl. 12. 17:27
... és persze beszélgess. Ki tudja ki ül majd melletted, de az úton talán lesz aki később is barát-, barátnő lehet. Engedd el magad, szabadulj fel végre. A programokból ne hagyd ki magad! Nehogy a szobádban kuksolj!!!
12. globus (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2019. júl. 12. 16:39
Ne viccelj már. Nézegesd neten az úticélt! Képzeld el, hogy a legszebb tájakat személyesen láthatod, örök élmény, emlék. Rendezvények lesznek, programok, csupa csudijó szórakozás, egy percig sem fogsz unatkozni. Horvátország gyönyörű, fényképezz, csodálj, kóstolj meg mindent, érezd jól magad!
2019. júl. 12. 16:31

Menj! Lesz egy halom új élményed. Új emberek, illatok, ízek. Klasz lesz meglátod! :)

Várjuk az élménybeszámolót!

10. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2019. júl. 12. 15:53

Mitől félsz amúgy?

Mindig megfutamodsz a problémák elől. Nézz szembe velük, vagyis önmagaddal.

Eddig úgy látom, csak fejben utaztál mindenhová. Most be is fizetted, legalább ne hagyd veszni a kis pénzecskédet!

Itt sokan lesznek, és barátságos emberek szoktak busszal utazgatni általában. No para!!!

2019. júl. 12. 15:21
Tényleg nem bántásból, amúgy tudod, mit akarsz?
8. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2019. júl. 12. 11:59

Ha nem mész el, sosem tudod meg, hogyan is érezted volna magad! Mert az is lehet, hogy nagyon jól!!! lesz társaság. Ilyen utakon lehet kedves ismerősöket, barátokat találni.

Írj nekünk majd élménybeszámolót!!!!


Menj csak el!


Minden álmunk valóra válik, ha van bátorságunk a nyomába eredni". Walt Disney

Ha neki sikerült, neked miért ne sikerülne? Hajrá!!!!!!!!!!! :)

7. gabbbicica (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2019. júl. 12. 11:52
ja, valami miatt úgy gondoltam, hogy pár nap tengerparton napozós, pihenős út lehet nyáron Horvátországba, és nem a klasszikus Plitvicei tavak kirándulás :)
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
2019. júl. 12. 11:39
Buszos úton legalább nézelődjön, olvasni otthon is lehet.
2019. júl. 12. 11:20

Miskolcra elmentetek végül?


Nem lesz semmi baj, szerintem tök jól fogod magad érezni. Vigyél magaddal pár könyvet, és pihenj, töltődj fel.

2019. júl. 12. 05:22
Menj! Csak elindulni nehéz. Jó lesz, meglátod!
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2019. júl. 11. 23:55

Szépen kérlek, Eszter, legalább az én kedvemért tényleg menj el! Hadd legyek irtó büszke magamra, hogy addig kérleltelek...


Komolyan, ez remek alkalom lenne, hogy kicsit kimozdulj, erre annyira nagyon szükséged lenne! Kérlek szépen, utazz el!

Én még nem jártam Horvátországban, a Te szemeddel láthatnék belőle valamit!

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2019. júl. 11. 23:39
Legalább egyszer, az egyik régóta tervezett utadra most tényleg menj el. Szép lesz, élvezni fogod!
2019. júl. 11. 23:14
Ahogy közeledik a jövő hét vége, egyre idegesebb vagyok. Az elején tökre van kedvem menni mi dig, mire eljon, akkor meg semmi kedvem sincs :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook