Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lefekvés és ébredés! fórum

Lefekvés és ébredés! (beszélgetős fórum)


4. borbelya (válaszként erre: 1. - Dorottya84)
2009. jan. 18. 19:13

Mi ugyanígy szoktattuk, és most ugyan ez a helyzet, ahogy leírtd, pedig már 13 hónapos. De azért megnyugtatlak, mert nekünk 6-kor kel rendszeresen, szinte órát lehet hozzá állítani, ha esetleg korábban kel, és áthozom hozzánk, akkor általában visszaalszik 1/2 8- 3/4 8-ig.

Napközben viszont általában délelőtt és délután is alszik.

Nyugodj meg ez még változhat idővel.

2009. jan. 18. 18:43
20:30-kor beteszem a kiságyába, rögtön ki is jövök tőle, 10 perc alatt elalszik, és minden reggel 7 után ébred. (másfél éves és 1 éve van már így)
2. 10e84b259d (válaszként erre: 1. - Dorottya84)
2009. jan. 18. 11:10
Szia! Nálunk a Tiétekhez képest teljesen kautikus a helyzet. Igaz az én fiam csak 10 hetes. Mi is ugyanilyen időpontban fürdetünk és fektetünk. Legalább is próbálunk. Az elején még ment, de kb 2 hete nem akar fürdés és evés után lefeküdni. Tegnap pl. 11 óráig húzta úgy, hogy 4 óra óta gyakorlatilag ébren volt, csak kétszer aludt 20 percet. Éjjel még három óránként kel. Én egyenlőre nem látom ennek a végét, fogalmam sincs mikor fog valamilyen rendszer ez ügyben kialakulni. Jelenleg a reggeli végleges kelés kb 9 órakor van, de ezt is csak óvatosan merem leírni, hátha holnap már nem így lesz. Egyébként a mi babánk sem nagy alvó napközben. Szerintem csak a "könyvekben" léteznek napközben nagyot alvó babák.... .)
2009. jan. 18. 10:59

Sziasztok!

Kiváncsi lennék nálatok mikor van a lefekvés időpontja,milyen procedúra zajlik előtte? No és hogy mikor ébred fel a picurka.......?

Azért is vagyok kiváncsi mert nálunk az első pillanatba mikor hazamentünk a korházból, mindig betartottuk azt hogy kb. 18:30-40 körűl pancsi majd öltöztetés kaja és egyből alvás(nem kellett ringatni)és így átlag 19:30 körűl már szunyál ,ez a mai napig nagyon jól megy,ám de az ébredés,össze-vissza.Van hogy hajnali 5 és a szívemet melengető fél nyolcas kelés ami között ingázunk! Nagyon szeretek aludni,és nem tudom mikor áll be ez az ébredés is!?Párommal azon szoktunk viccelődni hogy majd csak tini kora körűl tudunk egy jót aludni(nem 10-11 re gondolok csak kb 8-ig egyhuzamba),de akkor majd jön a discos korszak meg buliba járós korszak és akkor meg azért nem alszunk egész éjszaka mert aggódunk hogy épségbe hazaérjen....szóval marad a nyugdíjas kor de akkor már az öregségtől nem bírunk aludni .hihihi :-)

(Hozzáteszem lassan 5 hónapos a kislányom és 1-2 hetes kora óta szinte egész nap fenn van,kb 20 perceket alszik egy nap azt is csak 2-3 alkalommal,szóval nem ey nagy alvó)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook