Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Leestem az ágyról! fórum

Leestem az ágyról! (beszélgetős fórum)


2012. máj. 4. 04:48
Hogy mik vannak!
14. Ritkó
2009. nov. 19. 21:24

Egyszer régen én is estem már le az ágyról :)

Éjszaka fordultam volna meg, és azt hittem hogy ott még ágy van, és puff leestem :) mellettem volt a szekrény, jól bevertem a kezemet, de olyan gyorsan magamhoz tértem, hogy rögtön visszamásztam az ágyra :) persze a párom semmit se vett észre, reggel meséltem neki, hát jól kiröhögött, hogy hogyan lehet leesni egy ágyról :)

13. Bucóka20 (válaszként erre: 12. - D3c6e89fee)
2009. nov. 19. 20:56
Telorol netezek,olvastam a forum temakat es emelett csak egy ,,m,, betut lattam.Lemertem vna fogadni,hogy te is leestel az agyrol.Amugy anno 1x en is,amikor exemmel kisse ittasan szexeltunk. :o)
12. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Re87)
2009. nov. 19. 20:32
Egyszer én véletlenül estem le, nyaralni voltunk valahol és összehúztunk két ágyat, én meg kicsit eltájoltam magam. Az akkori pasim alig birta abbahagyni a nevetést:-))))
2009. nov. 19. 20:09
Múltkor leestem,csak néztem ki a fejemből ijedtemben,hogy mi történt :)
2009. nov. 19. 11:29
Én a fejem verem be állandóan az ágy végébe, vagy a falba, vagy igazából bármibe ami csak szembe jön. Sőt, találok magamon, a combomon kék foltokat amik fogalmam sincs hogy kerültek oda. Na mind1, legalább a barátaim mindig jót röhögnek rajtam.
9. MMea
2009. nov. 19. 11:23
Mikor kicsik voltunk a húgom volt aki reggel a földről kelt fel sokszor, de még a takarója is lent volt vele, vagy félig az ágyon félig a földön aludt. Még jó, hogy az emeleteságyon én aludtam felül.
8. 40163fd81d (válaszként erre: 7. - ChrystalM)
2009. nov. 19. 10:31

:)))

Ja tényleg ,nemrég ,talán egy éve leestem a lányom galériás ágyáról is,én nem úsztam meg ennyivel:)))))))

2009. nov. 19. 10:25
Egyszer estem egy hatalmasat, a dolog szépsége, hogy akkoriban galériás ágyam volt. Félkómásan ráléptem a pizsamám szárára és a következő képem az volt, hogy fekszem a hasamon és kiabálok anyámnak. :-S Szerencsére megúsztam néhány kék folttal.
2009. nov. 19. 10:23

Velem is sokszor előfordult már,hogy reggel a földön ébredtem:))

Sőt a gyerekeimet is szedtem már össze a földről,mert hallottam a puffanást,de ők édesdeden aludtak tovább ,és nem is emlékeztek a malőrre.

2009. nov. 19. 10:22
Én egyszer amikor vissza akartam feküdni az ágyba még mielőtt befeküdtem volna szépen elájúltam...jól be is vágtam a fejem,arra keltem fel hogy anyu és bátyám bámulnak :-) Előtte mindig kíváncsi voltam milyen lehet elájúlni...nos...nem szeretném mégegyszer megtapasztalni.
2009. nov. 19. 10:19
Engem az exem lökött le egyszer. Nem direkt volt. Csörgött az óra reggel, és meg akart bökni, hogy nyomja ki és kelljek fel. Olyan jól sikerült, hogy a földön landoltam. :-D
2009. nov. 19. 10:17
Én az exemet löktem le (véletlenül:))de ő még akkor sem akart engem felébreszteni,csak csenben,suttogva annyit mondott:JAJJ és visszamászott a másik oldalra:D
2009. nov. 19. 10:12
Jártam így már én is. De elég hamar magamhoz tértem. Azt hiszem fáztam és hamar elmúlt a kóma.
1. Re87
2009. nov. 19. 10:09

Ma reggel olyan kómásan keltem,hogy leestem az ágyról és 2percig hemperegtem a földön!

Ha Veled is volt már ilyen oszd meg velünk,legalább egy jót nevetünk.A sok szomorú téma közé kell egy kis vidámság!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook