Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Léböjt kúra.. Próbáltad már? fórum

Léböjt kúra.. Próbáltad már? (beszélgetős fórum)


2018. aug. 1. 15:06
Legalább tavasszal és ősszel célszerű! Nem könnyű, de megéri :-) 40 felett mindenkinek kellene. Kitartás! :-)
2018. júl. 22. 21:45
nem, nem próbáltam, de nem is szeretném:)
7. michelle.r (válaszként erre: 6. - Csimbók00)
2018. júl. 22. 21:41
Tanácsot én sem adnék senkinek ;) De tényleg, nem vagyok szakavatott tudora a témának. Nekem Rüdiger Dahlke, A böjtöés nagykönyve segített a legtöbbet. Ami ott le van írva, az szinte percre pontosan úgy történt. Olvasd el, és ne félj tőle. A böjtölés jó dolog, feltéve ha egyébként egészséges vagy.
6. Csimbók00 (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2018. júl. 21. 18:02

Nagyon szépen köszönöm a válaszod.

Nem divatozni akarok, mostanában több embertől hallottam,hogy csinálták,de tapasztalatoat már nem osztottak meg velem. Ezért írtam ide,hátha konkrét tapasztalatokhoz jutok,hogy mit és hogyan kellene csinálnom,hogy jó legyen és értelme is legyen.

2018. júl. 20. 18:35

Igen, minden ősszel és tavasszal 10 napig. Sokat konzultáltam hozzáértő természetgyógyásszal, vettem éés elolvastam, jó néhány böjtkönyvet, jó alaposan rákészültem. Az első három nap sose könnyű, a negyedik naptól viszont maga a Nirvána ;)


Nem tudom, mennyit tudsz róla, de ne ess neki, készülj fel rá, mert eszetlenül nagy károkat tudsz csinálni, ha csak divatozni akarsz vele. Ha ez lesz az első, max. három nap elég lenne szerintem.

4. Hmv.
2018. júl. 20. 06:58
Nem próbáltam és nem is szeretném kipróbálni.
3. VersEmber (válaszként erre: 1. - Csimbók00)
2018. júl. 20. 01:41

Már úgy 20 éve havi 5 napos léböjt kúrát csinálok.

Teljesen beépült az életvitelembe.

Hogy mik a tapasztalataim?

Ezer sort írhatnék, akkor sem írnék le mindent.

2018. júl. 19. 21:42

[link]


Tapasztalatok.:)

2018. júl. 19. 19:57

Hali.


Próbáltad már a léböjt kúrát? Miből állt?

Mennyi ideig csináltad?

Mik a tapasztalataid?


Szeretnék maximum egy hetes kúrát csinálni, de előtte szívesen olvasnám mások tapasztalatait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook