Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Leányfalu! fórum

Leányfalu! (beszélgetős fórum)


2012. máj. 8. 08:31
Én Visegrádra mindenképpen elmennék a helyetekben. Egyébként a Dunaparti séták ott a legjobbak. Szentendrén is a sétány.
2012. máj. 5. 18:45

Lányfalun már nyitva a termálvizes strand, fel lehet menni kirándulni Vöröskőre, ahonnan nagyon szép a kilátás a Dunakanyarra.

Szentendrét írták, nagyon szép a belváros, a Skanzen is egész napos programot nyújt - hatalmas és sokrétű. A belvárosban sok múzeum is van, nem csak a templomok, szép a Főtér, és a Templomdomb is, a Duna part is. Leányfalun át egészen Szentendre túlsó végéig kerékpárút van, ha visztek bringát érdemes azzal is tekeregni.

Visegrád is közel van, ott a Palotát, Salamon tornyot, fellegvárat, Zsitvay kilátót érdemes megnézni, ott van bobpálya és canopy, (drótkötélpálya) is. Ha elmész Dömösre (Visegrád uténi első falu) onnan meg a Rám szakadékot lehet megmászni /ez gyönyörű, felejthetetlen élmény/

2012. máj. 5. 18:36

Szia!


Én voltam már Liányfalun, egy barátnőm lakik ott. Nagyon szép helyen, a Duna mellett fekszik. Van strandj, és hosszú sétákat lehet tenni a Dunaparton. Van egy Vadkacsa nevű egyesület, ahol lehet kajak/kenut bérelni nézzétek meg neten. Nem tudom, hogy mindenkinek lehet-e, vagy csak tagoknak, de van honlapjuk. Nem messze van Dunabogdány, ahol ajánlom a Forgó nevű éttermet. Nagyon jól főznek és a Duna parton van. Csak előre kell asztalt foglalni, mert mindig tele van. A Kerekhegyen még nem voltam. Szentendrén a Skanzent nézzétek meg. Jó pihenést!!

2012. máj. 5. 18:32
Még Visegrád és Esztergom sincs messze... Akár hajóval is lehet menni.
2012. máj. 5. 18:31

Az egész Dunakanyar szép, menj oda nyugodtan :)

Szentendre úgy ahogy van szép, belváros, lángosos :), kékfestő, skanzen, illetve kóstoljátok meg az eperbort :)

2012. máj. 5. 18:30

Szia!

Szép helyen van Leányfalu, de hogy ott konkrétan mit érdemes megnézni nem tudom. Talán a Móricz házat. Mellette meg ott lakik Fábry:)

Szentendrén szép a dunapart, Fő tér, halom templom van, és a skanzen is érdekes. Más hirtelen nem jut eszembe.

2012. máj. 5. 18:23
senki?:(
2012. máj. 5. 17:57

Sziasztok!

Nem ismeri esetleg valaki közületek Leányfalut?Szép helyen van?Van ott valami Kerekhegy,amit állítólag érdemes felkeresni...csak mert ott lesz a szállásunk.szép a kilátás a Dunára.Szentendrén mit érdemes megnézni?

Köszi akik írnak!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook