Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Leánybúcsúra vicces játékokat keresek fórum

Leánybúcsúra vicces játékokat keresek (beszélgetős fórum)


12. 937a2a883a (válaszként erre: 10. - E705905164)
2011. szept. 10. 15:03
Igen,ezt ismerem,nagyon jó kis vers :)
11. e705905164 (válaszként erre: 10. - E705905164)
2011. szept. 10. 02:56
ezt a sok jót senki sem gondolja ám komolyan:DDD remélem:D
2011. szept. 10. 02:55

hát ez vicces:XD


buli alatt az ara végig betartja a ceremóniamester utasításait:


kizárólag alkoholos italt fogyaszt

a barátnők mindegyike gondoskodik arról, hogy már ne szomjasan, de biztonságban hazaérjen.


Abban az esetben, ha nem a buli „szabályaira” akarjátok felesketni a menyasszonyt, hanem a következő évek legfőbb feladatára, hogy jó feleség legyen, egy kis ízelítő:


“XY ezennel az itt felsorakozott tanuk előtt fogadom, hogy férjemet

meccsnézés közben nem zavarom, dolgomat ilyenkor csendben végzem,

mindig ügyelve arra, hogy sörös korsója, üres ne legyen.

Sose hivatkozom fejfájásra, fáradtságra, mikor a férjem szeretgetésre vágyik. Kedvenc ételét bármikor elkészítem és szépen tálalom.

Anyósomat napjában legalább egyszer dicsőítem,

miszerint Ő készíti a legfinomabb ételt,

Ő vasalja legszebben az inget,

neki a legtisztább a lakása, stb.

Férjem barátait mindig családtagként fogadom.

Az Ő étkezésükről és sörükről is gondoskodom.

Férjemet, barátaival legalább heti három alkalommal elengedem mulatni.

Ez idő alatt én nem csacsogok telefonon a barátnőimmel, tiszta lakással,

vasalt inggel, meleg étellel, mezítelenül várom haza.

Itt és most megígérem, hogy jó háziasszony leszek,

Uramat megbecsülöm, a pasikat elkerülöm.

Szeretgetem, cirógatom, hülyeséggel nem nyaggatom.

De, ha csak egyszer is csajozni mer, a baját, sodrófával látom el!”

2011. júl. 1. 16:36
ird be a googleba,hogy leanybucsu otletek,es ott talalsz
2011. júl. 1. 16:17

Szia!

Az én lánybúcsúmon is volt ez a kérdezős ha nem jó a válasz inni kellett játék. Ezen kívül volt még egy olyan hogy fényképekből kivágtak részleteket pl füleket, orrokat, szájakat, és ki kellett találnom melyik a férjemé. Azt hiszem (már nem emlékszem pontosan..... ) itt is inni kellett rossz válasz esetén. Aztán lementünk egy szórakozóhelyre, ahol 10 pasi telefonszámát kellett volna a telefonomba beírni.... hát ezt már nem tettem meg mert irtó gáz volt.... továbba szerepelt még a programban, hogy a bárpulton táncoljak, de szerencsére idáig nem jutottunk :D

2011. júl. 1. 15:27

Szia!Múlt héten volt a nővérem lánybúcsúban,holnap lesz az ismerős lagzija :)

Ott olyan feladatok voltak,hogy kapott kérdéseket a párjáról és ha nem tudta a helyes választ,akkor 1 dl pezsgőt kellett innia.Hát meg is lett a hatása :)Persze a kérdésekre a választ a leendő férj megmondta.Aztán volt olyan,hogy konyhai fűszereket szagoltattak vele,hogy megismeri e.Akkor olyan is volt,hogy a leendő férje nevét még viselik páran az országban és fel kellett hívnia 4-et,hogy mondják el mi a jó házasság titka.Kicsit merész volt,de megcsinálta és nem haragudtak rá az idegenek.Persze illedelmesen bemutatkozott és elmondta,hogy lánybúcsúja van,mert 1 hét múlva férjhez megy.Aztán csináltatott neki valaki intimtortát és arról kellett tejszínhabot nyalnia.Aztán kapott intimnyalókát is viccből.Most hirtelen nem jut eszembe mit mesélt még a tesóm.Aztán a feladatok végén tennie kellett egy vicces fogadalmat(netről szedték el),amiben olyanok voltak,hogy mindig kiszolgálja a férjét és annak barátait,meg ilyenek.És a legvégén kapott egy bekeretezett ara-oklevelet,ami szintén a netről lett nyomtatva.

6. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Fel a fejjel)
2011. júl. 1. 14:40
elég vad ötlet, de most hallottam egy ismerősömtől: a kismama-menyasszony a leánybúcsúján végigsétált a kisváros főutcáján, és adományokat gyűjtött... 30 ezret szedett össze...:)))
2011. júl. 1. 14:22
Pár hete részt vettem egy lány és legény búcsún. Ott mindkettő személynek a másikról tettek fel kérdéseket. Amennyiben rossz volt a válasz mindig magára kellett venni egy ruhadarabot / gumicsizma, otthonka, bányász kobak, búvár szemüveg, hátitáska, bakancs/ Mikor teljesen ,,felöltözött" a menyasszony, az utcán abban a szerelésben kellett neki egy meghatározott helyre elmenni és vissza.
4. Juca80 (válaszként erre: 1. - Fel a fejjel)
2011. júl. 1. 14:17

Szia!

Vicces kérdések a leendő férjről. Ha nem tudja a választ, akkor iszik. :)

Stafírung ajándékozása a menyasszonynak (konyharuhával, fakanállal, otthonkával).

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Jó szórakozást! :)

3. f8528030f9 (válaszként erre: 1. - Fel a fejjel)
2011. júl. 1. 14:15
Adjon el két csomag petrezselymet..:-)
2. 474687f420 (válaszként erre: 1. - Fel a fejjel)
2011. júl. 1. 14:14
Játékot nem tudok, de mi nemrég egy szxshopban vettünk egy pénisz alakú rúzst, azt kaphatna mindenki.Pár száz ft volt és belül és kívül is úgy néz ki.Vagy mondjuk csak a menyasszony.BOcs csak ennyit tudtam segíteni, de mondjuk kifesthetitek vele
2011. júl. 1. 14:08
Holnap tartjuk egyik barátnőm leánybúcsúját( kerti party). Szeretném feldobni az estét vicces játékokkal. Várom az ötleteket ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook