Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lealacsonyítom magam h ha pikáns, szaftos emaileket küldök a páromnak? fórum

Lealacsonyítom magam h ha pikáns, szaftos emaileket küldök a páromnak? (beszélgetős fórum)


1 2
12. 3da8f53e4a (válaszként erre: 9. - Warj)
2009. nov. 11. 16:41

Az biztos:))))))

El kezd majd bizseregni:)) míg a többiek nem fogják tudni, mi áll az sms-ben...

2009. nov. 11. 16:40

Szia,

Szerintem ismerned kell a párod ahhoz hogy ezt meg tudd ítélni. Úgy gondolom ha akár a telefonjára vagy ahogy írtad e-mailben küldesz bármi sexi dolgot magadról elvileg örülnie kéne. Régi munkahelyemen volt egy kollégám akinek napi 5-6 szor is jött feleségétől sms csak egy párat mutatott meg nekem (persze csak szöveg volt, nem kép, azokat nem mutogatta), büszkélkedett:) és mindig sietett haza.

Én ismerem az én páromat, hogy ha én küldenék egy hasonló smst, vagy küldenék neki egy sexi képet magamról egyből azt kérdezné kivel vagyok.....:(

10. Roni24 (válaszként erre: 1. - Adfa0d8bdb)
2009. nov. 11. 16:40

Ha tetszik neki és szereti az ilyet, miért lenne lealacsonyító?

A kettőtök dolga, intim szféra, és ha nektek jó, akkor jó! :)

9. warj (válaszként erre: 1. - Adfa0d8bdb)
2009. nov. 11. 16:38
Szerintem egyáltalán nem. Ez a kettőtök intim szférája, és itt minden megengedett ami mindkét fél számára jó, nincsenek tabuk. Legalább is az előző kapcsolatomat ez jellemezte és működött, ha nem értékeli, azt jelezni fogja, de legtöbb pasit szerintem ez begerjeszt.
2009. nov. 11. 16:38
Legfeljebb a karót nyelt, kielégületlen kórók tartják ezt közönségesnek. Nyilván nem mindenkinek küldesz ilyen e-maileket, csak a párodnak. Attól még, hogy még, hogy anyuka vagy, nő is vagy szexuális vágyakkal. Írjál csak!
2009. nov. 11. 16:38
Szerintem egyáltalán nem .. Sőt, szerintem a párod örülne neki és alig várná, hogy együtt lehessetek :P
6. 471a99eb9c (válaszként erre: 2. - Agis)
2009. nov. 11. 16:38
Ez ütős, de igazad van!
2009. nov. 11. 16:37
Nem. Mi is irogattunk a párommal sms-ket - erotikusakat:))) - és számomra elég izgató is volt:)))
2009. nov. 11. 16:37
Szerintem egyáltalán nem! márha ilyen beállítottságú a párod is.
2009. nov. 11. 16:37

attól függ, hogy vevő-e erre - hogy ismered?

Ez a kettőtök dolga, ha szerinted bejönne neki, akkor miért ne...

2. agis
2009. nov. 11. 16:37
Ha szerinted ez lealacsonyító, mit gondolsz, milyen mikor az ágyban megmondod neki, hogy hogyan szeretnéd? Netalántán te kezdeményezel és terpeszben várod otthon...????
2009. nov. 11. 16:35

Csajok, érdekel a véleményetek! Ciki ilyet tenni? Azt azért hozzátenném, h kisgyerekes anyuka vagyok, és nem szeretnék "közönséges"be átmenni. Viszont azt sem szeretném h ellaposodjon a szexuális életünk, és én szeretem őszintén megosztani vele h mire vágyom... +18 kategóriában.. :)))

Elítélendő ez?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook