Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere fórum

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
838. adrixa
2010. márc. 9. 23:46

Sziasztok lányok!

Látom mindenki nagyon jól halad! Nekem is jó hétvégém volt, átugrottam egy teljes kilót 3 nap alatt. Úgy örülök, mert minden számot olyan sokat szoktam nézegetni a mérlegen. :-P

Én is alig eszek napok óta, mégsem vagyok éhes. Jön a tavasz. :-)

837. f7141c40d0 (válaszként erre: 836. - Csipkerózsika)
2010. márc. 9. 21:16
Jaj de jó, nagyon jól csinálod! :) Először jön az öv a nacihoz, aztán lassan új, kisebb naci kell! :))
836. Csipkerózsika (válaszként erre: 835. - F7141c40d0)
2010. márc. 9. 20:24

Hála isten kezd visszatérni a régi étvágyam, ergo alig ettem 2 napja már. A munkahelyen már azt hiszik, hogy fogyózom, mert ebédszünetben pont nem voltam éhes.

Az eredmény is megvan. Lassan övet kell vennem a gatyámhoz.

2010. márc. 9. 18:20

Mi újság lányok, ki hogy halad? :)


Nálam most becsúszott egy kis "túlnassolás" (sok-sok keksz), de nem bánom mert nem dőlt össze a világ, minden folytatódik ugyanúgy tovább :) És továbbra is kapom a bókokat, érzem ahogy csinosodom! :)

834. zsuzsinci (válaszként erre: 833. - F7141c40d0)
2010. márc. 7. 22:50

Igen, ezek a pozitív visszajelzések nagyon jók :) Én is megkaptam mostanában (kicsit csinosabban öltöztem fel a megszokottnál), hogy húúúúúúú, de jól nézel ki, mennyit fogytál??? És igazság az, hogy tavaly szeptember óta semmit, de ettől még jól esik :)


Ó, hát munkahelyen, ingyen, ebédidőben, amikor egy lélek nincs lent rajtam az úszómesteren kívül, hát ne várjak még aerobic-oktatót is :) Amúgy nem is nagyon lenne sok hely. 4 gép van a szobában, és ezzel tele is van a helyiség. Ha már hárman vagyunk benn, akkor negyed óra alatt elfogy a levegő, és mivel pince, ki vagyunk szolgáltatva a légkondicionálásnak. Az meg olyan, amilyen, de jónak semmiképp nem nevezhető. Mostanában már olyanokat is megcsinálok, hogy kimegyek inkább, és sétálok 1 órát, jó tempóban. A Gellért-hegy alja 10 percre van munkahelyemtől. :) Mozgásnak az is mozgás :)

833. f7141c40d0 (válaszként erre: 832. - Zsuzsinci)
2010. márc. 7. 19:53

Szerintem a kutyusos hegyi séta is teljesen jó, sőt! És nemsokára itt a jó idő (reméljük), és akkor megint mehettek. Nekem is van kutyám, csak ő nem ilyen kirándulós fajta, és nálunk nincs is nagyon hol :(


És ebédidőben nincs esetleg vmilyen aerobic óra is az edzőteremben? Az azért biztos kevésbé lenne uncsi, változatosabb és húznak a többiek, meg a jó zene :)


Képzeljétek, ma egymástól függetlenül ketten is megjegyezték, akik 2-3 hete láttak, hogy fogytam! Úgy örültem! :)

2010. márc. 7. 09:46

Hát én bevallom, a konditermet rettenetesen unom, utálom, és az őszintét megvallva az életbe nem mennék, ha nem az lenne most sajnos "kéznél". Ez az egyetlen lehetőségem van, amikor minden kolléga elvonul ebédelni, én levonulok a céges konditerembe edzeni. Kaja helyett :) Hetente legalább 3x.


Futni én nem birok, nem is szeretek, még inkább biciklizni, de azt meg a domborzati viszonyok miatt szoktam kevésbé (Pomázon élek, itt csak hegyek vannak, meg hegyek). De ha már hegyek, a kutyámmal sűrűn megengedjük magunknak, hogy nekivágunk reggel, s estig rójuk a Pilist. A sűrű,, az ilyenkor télen azért havi egy :( Nyáron több :)

831. Blanka25 (válaszként erre: 829. - F7141c40d0)
2010. márc. 5. 15:28
Én is 14 éves korom óta ha nem is túl rendszeresen de aerobikoztam, tornáztam, mindig mozogtam valamit, de azt hiszem az lett volna az igazi, ha rendszeres lett volna, néha nagyon el tudtam ám lustulni :) Volt, hogy 1-2 hónap is kimaradt úgy hogy nem mozogtam a sétáláson kivül semmit hm...bár azt mondják a séta is jó testmozgásnak :)
830. Csipkerózsika (válaszként erre: 829. - F7141c40d0)
2010. márc. 5. 13:51
Kelttészta.... Ez jó. :D
829. f7141c40d0 (válaszként erre: 827. - Blanka25)
2010. márc. 5. 13:47

Én is sportolok, heti 2 táncórám van nekem is, 1 jógaóra, és futni is el szoktam járni, de nem csak amióta fogyni akarok. Sztem sport nélkül nem lehet szép teste az embernek, az izmok tartják feszesen :) Én azért ugye a munkám során elég sok testet látok/tapintok, és mondhatom, hogy semmit se ér, ha vékony az ember, de nem mozog semmit... Kelttészta-effektus :)

A Callanetics sztem nagyon jó, én is csináltam pár évvel ezelőtt!

2010. márc. 5. 13:07

Én jógázom naponta. Plusz nyáron bringázok és sokat túrázok. Bár addigra már lefogyok szerintem.

Én nem voltam túlsúlyos, fog. gátlótól szedtem fel.

2010. márc. 5. 12:50
Ti variáljátok valamilyen mozgásformával?
2010. márc. 5. 12:50
Én most elkezdtem a Callanetics tornával variálni a Mckenna módszert, remélem a 2 együtt mégjobb lesz, mert sajna a heti 2 hastáncórám lekorlátozódott heti 1 alkalomra :(
825. Csipkerózsika (válaszként erre: 824. - F7141c40d0)
2010. márc. 5. 11:33
Látod, megy ez. Gratula!
2010. márc. 5. 10:01

Úgy látszik feleslegesen aggódtam, reggel 69,3 kg voltam, ami fél kilóval kevesebb mint egy hete, de ha azt nem is számítom a menzesz miatt, akkor is -0,2 az azelőttihez képest, szóval most összesen -2,2 kg-nál tartok. Nem egy óriási eredmény az biztos, de legalább látszik a tendencia :) És ha azt nézem, hogy mindezt tényleg úgy, hogy semmit se vonok meg magamtól, akkor nagyon boldog vagyok :) Nem rohanok sehova, nem bánom ha lassú, csak menjen :)

A centi viszont annyit mutat, mint 68 kilósan, ez szintén jó jel :)

823. f7141c40d0 (válaszként erre: 821. - Adrixa)
2010. márc. 4. 17:23

Hát nem is tudom, mostanában nem érzem úgy hogy fogytam volna. Holnap kiderül, de olyan érzésem van, hogy semmi sem történt :( Pedig tényleg minden tőlem telhetőt megteszek, de az tény, hogy néha picit több desszertet eszek a kelleténél. Pedig magamhoz képest így is kevés...


Sajnos nem tudom pénteken csinálni a kúrát, mert szombaton még dolgozom délelőtt :/ De akkor inkább jövő hétre halasztom, és akkor direkt nem csinálok majd programot vasárnapra :)


De jó, hogy a fiad is tornázik veled! :) Minél hamarabb kezd el mozogni, annál jobban fogja szeretni! :)

822. f7141c40d0 (válaszként erre: 820. - Telifánt)
2010. márc. 4. 17:19
Erre nem merek semmit sem mondani, szerintem mindnképp kérdezd meg a dokidat, hogy ő mikortól javasolja! Egyébként a Bp-en a II. kerületben dolgozom :)
821. adrixa (válaszként erre: 819. - F7141c40d0)
2010. márc. 4. 14:49

Bizti hamar jó lesz rád a naci, hisz mindent megteszel az ügy érdekében. Kipróbáltam a duci tréninget, de nekem gyenge (nem mintha nagy sportwoman lennék), de legalább a fiam is tud rá tornázni, mert egyszerűek a mozdulatok. Majd próbálom a többit is.


Szerintem még nem lesz jó, ha másnap délután mennél. Csak estére lesz minden rendben, én pl. este 7kor voltam utoljára wc-n. Kicsit fáradt vagy utána testileg, de mégis úgy érzed, hogy majd kicsattansz az erőtől. Furi érzés.

Hát nekem nem szaladt le 2-3 kiló, mint másnak. :-( Viszont utána alig ettem, sőt csokit sem napokig, mégis tele voltam energiával.


Nem tudnád péntek este csinálni? Mert akkor vasárnap reggelre már teljesen rendben lennél. Nehogy ott a kiállításon kelljen rohanni! :-)


És még valami, pont úgy csinálj mindent, mint ahogy le van írva, különben kellemetlenségek érhetnek.


Irigylem a vendégeidet! :-)))

820. telifánt (válaszként erre: 819. - F7141c40d0)
2010. márc. 4. 14:18

Hol is tetszik dolgozni? :-DDDD

Ha már erről van szó, egy gerincsérvvel műtött embert mikortól szabad masszírozni? A dokinő azt mondta hogy a masszázst még nem írja rá a fürdőjegyemre mert még nem szabad masszíroztatnom. 3hónapja műtöttek meg.

819. f7141c40d0 (válaszként erre: 818. - Adrixa)
2010. márc. 4. 11:50

Nagy öröm lehetett az a naci! :) Remélem egyszer én is átélhetem ezt az érzést.. :)


Igen ez a baj, hogy sajnos magamat nem érem el rendesen.. persze a lábamat szoktam néha masszírozni, de az sem az igazi. Ahol a legjobban kéne, a hátamon, ott meg ugye esélyem sincs :) És jelenleg párom sincs, úgyhogy most csak a vendégek élvezkednek! :))


Azon gondolkodom, hogy lehet hogy most szombaton megcsinálom ezt a májtisztító kúrát, tudod amit te is csináltál. Másnap viszont délután ki szeretnék menni az utazás kiállításra, szerinted az menni fog? Úgy értem nem leszek túl fáradt, vagy gyenge? És akkor már nem fog menni hasam? Azt írták, hogy ezután a tisztítás után a fogyás is könnyeben megy, te észrevettél ilyesmit?

818. adrixa (válaszként erre: 817. - F7141c40d0)
2010. márc. 3. 22:20

Na kiváncsian várom, mikor megy rád a naci!

Amikor nemrég nekem feljött a 6-7 évvel ezelőtti nacim, amit még a szülések előtt hordtam, hát azt nem tudom leírni milyen jó érzés volt. Örömömben még a könnyem is kicsordult!

Sőt, azóta már nagy rám!


Úgyhogy be is szereztem a turiban kemény 140 ft-ért egy "új" kordbársony nacit, ami szemmel láthatólag még kicsi rám. Ő lesz a következő cél. A combomra már feljön, csak utána van gáz. De majd lecsekkolom, hátha jobb azóta. ;-)


Hú, akkor a párod számára kész főnyeremény vagy! Most lehet hülyeséget kérdezek, de magad szoktad masszírozni? Már ahol eléred?


Pont mondtam a fiamnak, hogy a karfiol lesz az újabb próbálkozás, de ebben a formában szerintem tuti lesz.

817. f7141c40d0 (válaszként erre: 811. - Adrixa)
2010. márc. 3. 21:03

Mindenféle masszázst csinálok :) Alapvetően gyógymasszőr vagyok, de csinálok alakformálóakat is, ami jót tesz a cellulitnak :)


A mérőgatya bizony nem rossz ötlet! Nekem van egy nacim, amit még 7 évvel ezelőtt hordtam, akkor voltam kb 7-8 kilóval kevesebb, mint most. De azóta is megvan, és pont erre használtam :) Csak most már annyira kicsi, hogy fel se jön nagyon, nem hogy a zipzárt fel tudjam húzni. :S Mert persze ahogy írtad, rögtön felpróbáltam, és megjegyeztem meddig jött fel :)) Remélem pár hét múlva kicsit jobb lesz a helyzet! Azóta még nem mérekeztem, de nem fogok kibírni a két hetet, pénteken szeretném megnézni, az egy héttel a legutóbbi rossz élményem után lesz.


Örülök, ha adtam egy jó tippet a karfiollal! Nagyon fincsi, majd meglátod :))

816. adrixa (válaszként erre: 815. - Csipkerózsika)
2010. márc. 3. 14:46
Ok, bocsánat, túlreagáltam!!!!!!!!!
815. Csipkerózsika (válaszként erre: 809. - Adrixa)
2010. márc. 3. 13:28

Először is nem hurrogtam le senkit. Te tetted ezt épp most. A stílusról szóló megjegyzésedet viszonozni tudnám, de nem akarom.

A hozzászólásomat többesszámban írtam és nem rossz szándékkal, így nem személy szerint neked szólt csak, kár volt személyeskedésnek venni és személyeskedéssel válaszolni.

Sosem bíztattam arra senkit, hogy tömje magát csokival, vagy fornettivel. Hanem arra, hogy ha megkívánja, hát egye meg, és ne foglalkozzon vele túl sokat.

Az ételek egészséges voltát megmagyaráztam szerintem. Minden kaja egészséges abban a pillanatban, amikor valamire szüksége van a szervezetnek belőle, még a chips is. De nem az, ha folyton azzal tömöd a fejed (erre nem is bíztattam senkit!).

McKenna nem azt mondja, hogy azért hízunk, mert rossznak hiszünk egy ételt. Azt mondja, hogy azért hízunk, mert rossznak hisszük, megvonjuk magunktól, ami miatt hiányállapot lép fel, tartalékoló üzemmódba kapcsol a szervezet, majd pedig túlkompenzál. Nem túl bonyolult.

814. adrixa (válaszként erre: 808. - F7141c40d0)
2010. márc. 3. 12:08

Hogy megy a kívánás?

Kipróbálod a mérőgatyás módszert vagy nem jó ötlet?


Megint mértem, tudom nem szabad, de kedvcsinálónak: mára -0,6kg

813. adrixa (válaszként erre: 808. - F7141c40d0)
2010. márc. 3. 12:06
Tudom már mint sütök a hétvégén! :-))))
812. adrixa (válaszként erre: 807. - Zsuzsinci)
2010. márc. 3. 12:05

Nagyon szép a -12 kiló! Grat!

Hát vettem én is minap epret, mert olyan szép volt, de íze semmi! Majd az igazinak. Meg ki tudja mivel érlelik ilyenkor télen.

Csak már kicsit uncsi a narancs, alma, banán. Azt mondják, hogy télen jó volna savanyúkáposztát enni, az igazi magyar vitamin, de még nem kívántam meg. Kivárom. :-)

811. adrixa (válaszként erre: 805. - F7141c40d0)
2010. márc. 3. 12:01
Hú, pedig az tényleg fárasztó munkának tűnik. ell hozzá fizikai erő. Felér egy edzéssel! És miféle? Valami speciális, esetleg alakformáló? :-)
810. adrixa
2010. márc. 3. 12:00
akor=akkor
809. adrixa (válaszként erre: 804. - Csipkerózsika)
2010. márc. 3. 11:57

Már megbocsáss, de hogy volna minden kaja egészséges?


McKenna azt mondja, hogy nincs "jó és rossz" kaja, ezt nem szabad az agyunkba kódolni, mert akkor amit "rossz" kajának hiszünk, attól hízni fogunk.


De ettől még van "egészséges és egészségtelen" kaja! A 2 nem ugyanaz! Akkor miért mondja, hogy kb 90-10%-ban kívánjuk majd az egészséges kaját, meg a terápián is mondja, hogy egyre jobban fogod kívánni az egészséges kajákat? Akor miről beszél?


Hogy volna már a csoki meg a kóla, chips egészséges? Ezt te sem gondolod komolyan!!! Csak azt mondja, hogy ha megkívánod, akkor egyél belőle egy kicsit, mert az nem bűn, és addig úgysem nyugszik a szervezeted, amíg meg nem kapja. De csak egy kicsit! De attól az még nem lesz egészséges kaja!


A bűnözésre visszatérve, pedig pont azt írtam, hogy már nem tekintem annak, mint régen, légyszi olvasd el mégegyszer, mert nem jól értetted, amit írtam.

És légyszi ne írj nekem ilyet, hogy nem fogtam fel valamit, mert nem tetszik az ilyen stílus.

Igenis felfogtam, csak mint már írtam, nekem a 4 szabály közül pont a legegyszerűbbet, a kívánást nem sikerül a legjobban betartani. A másik 3 szabály betartása tökéletesen megy, és ezért is fogyok folyamatosan. Azért lennénk itt, hogy egymást segítsük, és ne lehurrogjuk.


És ha már így kitört belőlem minden, akkor azt is leírom, hogy az sem volt tőled jó ötlet, hogy csoki meg fornetti (ha jól emlékszem) evésre bíztatsz egy fogyni vágyót.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook