Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Le szokott szúrni a párotok, hogy miért nem figyeltek oda jobban a gyerekre, ha sérülést szenved? fórum

Le szokott szúrni a párotok, hogy miért nem figyeltek oda jobban a gyerekre, ha sérülést szenved? (beszélgetős fórum)


15. dj.cica (válaszként erre: 12. - Majmocska)
2009. jan. 30. 13:18
én már kiprobáltam ezt:) hát a fiam nem egy angyal volt egésznap? szóval szerintem minimum egy hétre kéne rájuk bízni,akkor már a gyereknek nem lenne újdonság.
2009. jan. 30. 13:06
nekem is leesett a gyerek az ágyról,de én nem kaptam érte,de az exem kezéből 2x is kiugrott, olyan hirtelen,hgy még mozdúlni sem volt időnk...
2009. jan. 30. 11:47
Koszonom tenyleg kiprobalom egyszer... de ez akkor is undok... igy is olyan rosszul ereztem magam... es szegenykem meg ugy nez ki mintha bevertek volna neki egyet :-((( koszonom meg egyszer a hozzaszolasokat.. mennem kell ebedeltetni
12. majmocska (válaszként erre: 9. - Ármin Márk Anyu)
2009. jan. 30. 11:44
Egyszer bízd rá egy egész napra, majd kiderül, hogy boldogul apuka!
2009. jan. 30. 11:41
kovessen- kovessem..
2009. jan. 30. 11:40
Én is kaptam már leszúrást ilyen miatt, egészen addig, míg egyszer a drágám elaludt az ágyon és a gyerek lezúgott mellette az ágyról. Azóta egy szót se szól.
2009. jan. 30. 11:40
De allitolag igen, mert az en dolgom, ezert vagyok itthon vele... es az semmi amit nekem itthon el kell vegeznem, abba bele kell hogy ferjen hogy egesz nap kovessen a gyereket!!
2009. jan. 30. 11:39
Én most pl. kimentem mosogatni a konyhába. Addig a kisfiam "leesett" a franciaágyról. Kimászott a kiságyból. De nem lehetünk mellettük mindig
2009. jan. 30. 11:38
Armin sose figyel semmire, rohan nem nez semerre es ossze-vissza borul allandoan!! hiaba szolok neki egy nap szazszor, hogy lassabban vagy valami... nem ilyen dolgokat sose hagyok elotte en se, rettentoen odafigyelek, de kepes lelepni a semmibe, ha meglat valamit!!!!
6. eb3745168d (válaszként erre: 4. - Ármin Márk Anyu)
2009. jan. 30. 11:38
Ez butaság..erről nem te tehetsz. Egész nap rájuk figyelünk..velük vagyunk, de nem tehetjük ezt a nap minden percében..Ilyen előfordulhat. Nem a te hibádból!
2009. jan. 30. 11:36

Az attól függ...

Van amit nem tudsz megakadályozni (pl. futás, bicajozás közben nagyot perecel a gyerek) De van amire figyelni kell egy szülőnek: forró dolgok, éles, szúró, vágó eszközök ne kerüljenek a gyerek kezébe. Ha ilyennel okozna sérülést magamat is jól megszidnám...

2009. jan. 30. 11:36
Mindig en vagyok a hibas es a rossz anya, ha a fiam figyelmetlensegebol valami baleset tortenik. Tegnap kimentem a konyhaba inniert, mig O bent maradt a szobaba az agyon.. nekiindult a gep fele a webkamera kell neki allandoan, es megcsuszott es leesett, de ugy hogy a az orra es a szaj kozti resz beverzett es feldagadt.. nem eleg nekem, hogy majdnem vele egyutt zokogtam, meg a parom is leb..tt, hogy nem meri velem hagyni a gyereket, mert ossze-vissza tori magat!!
2009. jan. 30. 11:36

én már kaptam egy nagy adagot tőle:S

aztán megmondtam neki a magamét.csendbe maradt utána.Föleg hogy alig van a gyerekkel,én meg a nap 24 órájában nem foghatom a kezét.

2009. jan. 30. 11:36
Velünk még nem fordult elő ilyen, bár én szidtam már le őt emiatt. :)
2009. jan. 30. 11:34
Leszokott szurni a parotok, hogy miert nem figyeltek oda jobban a gyerekre, ha serulest szenved?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook