Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le kellene fogynom 10 kg-t. Tudnátok ötleteket adni? fórum

Le kellene fogynom 10 kg-t. Tudnátok ötleteket adni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
53. 4c35511f0b (válaszként erre: 52. - Szoszilvi81)
2009. jan. 5. 20:53
VAn ezen a néven egy fórum, ott tuti dolgokat olvashatsz (és bemásoltam egy linket is, ahol azt írják le mit-hogyan- csinálj rajta)!
2009. jan. 5. 20:38

A gyakorlatban milyen a leg-magic?

Gondolkozom rajta, hogy be kéne szerezni egyet, de nem tudom megéri-e?

51. Gyetani (válaszként erre: 21. - Dizzz)
2009. jan. 4. 13:03

Sziasztok!

Kedves Dizzz!Ezt a kínai jázminos zöldteáról?mI a szerepe?Szoptatás alatt is lehet inni?Köszönöm!Sok sikert mindenkinek!

50. Andy79 (válaszként erre: 47. - Supin)
2009. jan. 4. 12:30
Én az Ő módszerével értem el, a 4-5 évvel ezelőtti súlyomat újra. Igaz hallottam már olyat is, hogy valakinek nem jött be. Nálunk a családban többen is most kezdték el.
49. Greta86 (válaszként erre: 44. - 87dcc92a81)
2009. jan. 4. 11:27
Szia..képzeld én is 10 kg -ot akarok fogyni ...azaz már csak 8at:) én szedem a 4.3.2.1 Day&Night kapszulát....és mellette leg magic-ezek....szinte alig mozgok de a kapszulától már fogytam 2 kilót 7 nap alatt.....futás meg majd jön tavasszal, elvégre atlétikáztam 5 évig de mióta abbahagytam a 48 kg-os súlyom most 57...De lehet hogy meint ez lenne a megoldás..tudod, fuss forrest, fuss:) de egyébknét hiszek a tabletta erejében mert nem vagyok éhes egyáltalán..na pusz
48. norci78 (válaszként erre: 47. - Supin)
2009. jan. 4. 10:46
ezt hogy érted?????
47. supin
2009. jan. 4. 09:26
Úristen!! A Norbi??? Ő 3 év mulva meghal!
46. Andy79
2009. jan. 4. 09:04

Sziasztok!

Először is BUÉK mindenkinek!


Szia Adri! Örülök, hogy látlak, végre valaki a régi fórumról :-)

Én Norbi Update-t tiszta szívemből merem ajánlani mindenkinek, ezzel a módszerrel fogytam, minden nehézség nélkül.

45. adri25
2009. jan. 3. 16:50
Nekem még 5 kg van hátra.
2009. jan. 3. 15:44
"Le kellene fogynom 10 kg-t. Tudnátok ötleteket adni?"->gyere velem futni...ha gyorsabb vagy, várj meg:))
2009. jan. 3. 15:42

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni le kellene fogynom a nyárra.Szerintetek milyen a vákumos zsírbontás valaki evvel esetleg már lefogyott????

Légyszí írjatok valamilyen tapasztalatott esetleg egy másik kezelésről melyiket ajánlanátok?

Én már majdnem mindent kiprobáltam sikertelenül!!

Előre is köszi

2009. jan. 1. 14:49
egyél kevesebbet és mozogj..
2009. jan. 1. 14:42
Boldog Új Évet Mindenkinek!
2008. dec. 28. 21:10

Sziasztok,

Éppen egy hete írtam azon testsúlyrendezésről, amit véglegesnek, s optimálisnak tartok az elmúlt 20 év tapasztalatai alapján.

Semmilyen visszajelzést erre nem kaptam, köszönöm az eddigi figyelmeteket.

Ez eddig tartott, mint általában az emberek kitartása is kb. eddig tart - tisztelet a kivételnek.

Sok sikert az egyéb fogyókúrákhoz, részemről befejeztem a tájékoztatást.

Mindenkinek BÚÉK, azaz Bízd Újra Életed Krisztusra.

Üdvözlettel: Travels

2008. dec. 22. 09:18

Szép napot mindenkinek!

Jók az írásaid Travels! Köszi!

2008. dec. 21. 19:55

Hello, mindenki!

Folytatom az előzekben megkezdettet. Még az elméletről mindig.

Mi az, hogy a "fejben dől el" valami? Annyi, hogy azon valamit megismered, megállapítod, hogy miben okoz problémát neked, megismered a saját viszonyodat azzal a valamivel, így jól kőrbejárva megbarátkozol vele. Itt ez a valami egyrészt a saját magadról kialakított kép/vélemény, másrészt viszonyod az étkezéshez.

HA KOMOLYAN ELDÖNTÖD, HOGY TE AKAROD KONTROLLÁLNI A TESTSÚLYODAT - PERSZE NORMÁL HATÁROKON BELÜL -FESZÜLTSÉG NÉLKÜL, ÉS HOSSZÚ TÁVON, AKKOR ÉLETED EGYIK LEGFONTOSABB DÖNTÉSÉT HOZOD MEG!!

Miért? Mert ez van a legnagyobb hatással az életedre.

Ha - mondjuk - fél év alatt képes leszel kontrollálni a mit-mikor-mennyit elvet, s ezen étkezési rendet bármikor, lazán, az igényeknek megfelelően tudod kezelni, akkor az alábbi értékekhez jutsz az életedben. (csak címszavakban)

Erős önbizalom, magas energiaszint, más területeken is alkalmazható fegyelem, az elérhető legjobb egészség, példamutatás a családnak, főleg a gyerekeknek a helyes étkezésről és annak előnyeiről, stb. és az eddig említettekből következő minden egyéb előny.

(Itt csak az étkezésről szeretnék majd írni, egyéb életviteli vonatkozásokról (mozgás, alvás mennyiség, stb. nem, az túl nagy anyag lenne itt)

------------------------

Most leírom, hogy a fogyókúra és a diéta szót miért nem szoktam én alkalmazni:

1. Mindkét szó kampány jellegű tevékenységre utal.

2. A diéta betegségek esetében nagyon helyénvaló szó, itt nem.

3. Mindkét szónak van egy "megszorítás", valamitől való eltiltás jellege, s ez minden esetben előbb-utóbb feszültséget okoz, az pedig az új "rend" feladásához vezet jobb esetben, rosszabb esetben betegséghez.

------------------------

Miért az étkezési szokásunkon a legnehezebb változtatni? (az emberek 90%-a esetében)

1. Mert ez a létfentartási alapösztön, ezért életünk első pillanatától ez kódolódik be a legerőssebben a "vezérlőegységünkbe".

2. Mert gyakran csináljuk. Gondoljunk csak bele!Naponta többször meg kell küzdenünk - ha vállaljuk a birkózást - a sokéve,-évtizede megszokott beidegződésekkel, bizonyos ízek hiányával, "új ízekkel kell jóllakni", naponta többször elviselni a jóllakottság hiányának érzését, hát, ez egy ember-próbáló dolog, az biztos. (pl. ha van egy olyan szokásunk, hogy havonta egy szombaton összejövünk a haverokkal zsugázni már évek óta, s egyszercsak valami miatt ezt abba akarjuk hagyni, akkor 1-2 hónapig az adott szombaton hiányzik talán a dolog, de aztán úgy elmarad az életrendünkből. De nem így van ez a kajával!!) Naponta többszöri önmegtartóztatás!

Én mást tudok felajánlani a kedves érdeklődőknek.

------------------------

Ha problémád van a testsúlyoddal, annak lényegében négy alapvető oka lehet:

1. Helytelen étkezési szokás, szokások.

2. a. Evés, mint pótcselekvés.

b. Evés, mint feszültséglevezetés.

3. Önkép zavar (szubjektív túlsúly)/anorexia nervosa/ - ez egy pszichés betegség, nem ide tartozik.

4. Hormonális probléma - szintén orvos által kezelendő.

Az 1. és 2. eset gyakran együtt jár.

------------------------

Mielőtt a tettek mezejére lépnénk el kell mondjam, hogy ha az "agykontroll"-hoz, a "súlykontroll"-hoz, a vizualizáláshoz, a meditációhoz, az önhipnózishoz hasonló elemekkel találkoztok, az nem azt jelenti, hogy onnan gyúrom össze az anyagot, hanem azt, hogy egyszerűen így működünk, és az értékes ismereteket bizony alkalmaznunk kell, és én a lépéseket kimondottan az étkezéshez és önmagunkhoz kapcsolódó viszony optimalizálására raktam össze, az előző írásomban említett ok miatt.

------------------------

Belevágjunk? Belevágunk!

Először is írjátok le magatoknak, hogy milyen étkezési szokást tartanátok helyesnek a mit-mikor-mennyit, a továbbiakban MMM elve alapján, és mennyiből mennyit szeretnétek leadni. Hogy az MMM kinek mit mond, azt rátok bízom - egyenlőre.

Aki gondolja, elküldheti ezt nekem priviben, biztosan megnézem és véleményezem.

Üdv: Travels

2008. dec. 21. 15:18

Úgy örülök, hogy sokat fejlődött a kitartásom. Jobban megtudom állni, hogy ne egyek csak úgy. Eszem délbe akkor jól esik, de már nem a kajára gondolok állandóan.

;)

2008. dec. 20. 20:42

Sziasztok!

73,2 kg vagyok :D

2008. dec. 19. 23:14
Ez így van, ha a diéta után folytatjuk a régi életmódot, akkor visszajön minden.
34. 2104cc91e8 (válaszként erre: 32. - 362f169ace)
2008. dec. 19. 09:56
Szeretettel várjuk :)
33. Ancika (válaszként erre: 32. - 362f169ace)
2008. dec. 19. 09:42
na ez telepátia, pont most küldtem neked privit, mielőtt ide beírtál! :DDDD
2008. dec. 19. 09:41

Sziasztok,

Nem tüntem el, csak néhány hozzászólást még összevártam, s csak egynél (fiti48 4.) találtam - eddig -, hogy minden a fejben dől el.

Miért? Mert a "fej" rendezi a "test" minden(!) dolgát. Ez természetesen nem újdonság. De ha ez így van, akkor ekként kell kezelni ezt a dolgot is, azaz a súlykontrollt (a fogyókúra szót én nem szeretem, később elmondom miért - szerintem sokan sejtik).

-------------------------

Én egy 40 éves jógaoktató vagyok. (Na, most szinte "hallom" a gondolatotokat: "Persze, egy fanatikus állat, jóhogy könnyen beszél a fogyásról"., "Lehet, hogy csak fűvet kajál, és így könnyű dumálni.", stb. - persze ezt sokan nem csak gondolták, mondták is már. Nem baj, természetes reakció, de persze nem igaz.)

Csak azért említettem meg azt, amivel foglakozom, mert így sejthetitek, hogy sok emberrel találkozom, s közülük sokan súlyproblémával is küzdenek, és eddig igen jó eredménnyel tudtam nekik segíteni akár +, akár - volt a gond. Ezen kívül nekünk elég jól kell ismernünk testünk és elménk kapcsolatát, a fiziológiai folyamatokat, hogy haladhassunk az utunkon. Nektek nem jógázni kell, nem kell megijedni!! Egyébbként ártani nem árt... Na, ennyit magamról, már be is fejeztem.

-------------------------

Nézzük a témánkat! /Most, kivételesen, az elején én is a fogyókúra és diéta szavakat fogom használni a könnyebb kommunikáció érdekében./

Nem ritka világunkban, hogy összekeverjük az okot az okozattal. (A kezelés és a gyógyítás esetében is megtalálható ez.) Szóval: Mindenki ismeri azt a nézetet, hogy nem csak kezelni kell egy betegség tüneteit, hanem létrejöttének okát is meg kell szüntetni a teljes gyógyulás érdekében. (Legtöbbször az utóbbi sokkal nehezebb.)

A mi esetünkben hogy áll ez?

Kristály tisztán belátható, hogy a nem optimális testsúly egy okozat, egy tünet, és mindenféle erre irányuló diéta, fogyókúra CSUPÁN TÜNETI KEZELÉS AZ OK TELJESEN FIGYELMEN KÍVÜL HAGYÁSÁVAL.

Az én módszerem az étkezéshez történő viszonyulás mentális megváltoztatása lelki feszültség okozása nélkül, és így az okozat, a tünet, esetünkben a túlsúly MAGÁTÓL RENDEZŐDIK, mert a természeti és szellemi törvények értelmében ez nem is lehet másként.

Most el kell mennem, de hamarosan folytatom, és részletesen leírok mindent.

Üdv: Travels

2008. dec. 18. 10:54

Jó dolog az Update, énis próbáltam. Nekem azért nem jó, mert én krumpli függő vagyok, sajna nagyon kevés zöldséget és gyümölcsöt szeretek. Így pedig nehéz diétázni. Nekem azért tökéletes a shake, mert az édesség a gyengém, ez pedig elnyomja a vágyamat, pontosabban meg kapom a shakkel :)

Olyan jó olvasni, hogy már van aki elérte az álomsúlyt. Elérhetővé válik nekem is :)

Kíváncsian várom a beszámolót, hogyan tudod megtartani ;)

Mégegyszer gratulálok :D

30. mmirci
2008. dec. 17. 14:17
Igen, jó tanács. Ne egyél. Ha éhes vagy igyál cukor nélkül finom gyümölcsteát. Ebédelj be mint az állat de sütemény csokika ne legyen. délután gyümölcs és este is csak gyümi és tea vagy ásványvíz.
29. Andy79
2008. dec. 17. 13:21

Sziasztok!

Én Aug. 4.-én kezdtem a Norbi Update-t, most 4,5 hónap elteltével -25 kg-ot fogytam. Épp ma értem el a kitűzött célomat. :-)) Egyáltalán nem éheztem, akár este 11 órakor is ettem pl. Norbi pudingot, vagy épp Túrórudit. Ennél egyszerübb fogyókúráról még nem is hallottam, bár nekem "csak" ez volt életem 2. fogyókúrája. Évekkel ezelőtt még híznom kellett, orvoshoz jártam mérlegelni, hogy mennyit sikerült híznom :-) Na, de most nem is ez a lényeg :-) Valaki írta előttem a 3 óránkénti evést, ez így igaz, én is így tettem, nagyo ritkán fordult elő, hogy korgot a gyomrom. Degeszre sosem ettem magam, tészta, krumpli, rizs, édesség tilos. Viszont ami lehet, hogy sokaknak érdekes, Cola light-ot simán mertem inni, ezért bátran merem állítani, hogy nem hízlal :-) Rostos leveket viszont messziről el kell kerülni! Sok bennük a kalória.

28. Ancika
2008. dec. 17. 12:42
travels eltűnt :(((
2008. dec. 16. 08:30

Tegnap félegykor ebédeltem rendesen, aztán úgy döntöttem akkor nincs vacsi.

Sikerült megállnom :)

26. Dizzz (válaszként erre: 25. - Ancika)
2008. dec. 15. 11:16
jówan:)
25. Ancika (válaszként erre: 23. - Dizzz)
2008. dec. 15. 11:16
majd beszámolok :)))
24. Dizzz
2008. dec. 15. 11:15
hűha:))
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook