Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lázcsillapítót, köptető szirupokat lejárati időn túl ki kell dobni? fórum

Lázcsillapítót, köptető szirupokat lejárati időn túl ki kell dobni? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 14. 13:26

zsuzska! nálunk 1évesen, sőt a 15hós oltás után se vitte le a lázát a kúp,pedig már nem babyt kapott,mert a súlya már 12 volt 15hósan...de a szirup igen...


más más gyerek:)

2011. szept. 14. 10:00
Nem tudom, mennyi idős a kisfiad, de az 1 éves kislányomnak pont emiatt lázcsillapítót kúp formájában veszek. Az nem jár le egy hónap után :)
2011. szept. 14. 08:05

Az én kisfiam az üveg tizedét vette be és most mehet a kukába..

Igen, igazad van, azért nem használtuk el, mert szerencsére nem volt beteg! :)

2011. szept. 14. 07:51

éni s meglepődtem mert az első üvegnél nem figyeltem, és sztem tovább használtuk...baja nem lett, láza lement:P

most is ki van bontva vagy 2-3hóbapja, és csak akkor kellett szerencsére! :)

mondjuk mi már 12.3kg-k vagyunk így nagyobb mennyiség kell, tehát gyorsabban tudna fogyni...gondolom ezért kell akkora kupica:)

3. mliv
2011. szept. 14. 07:39
ez engem is eléggé kiborít, de ez van. mindig ráírom meddig jó, aztán megy szinte baz egész vissza a gyógyszertári gyűjtőbe. de azzal vígasztalom magam, hogy legalább nem volt beteg a gyerek.
2011. szept. 14. 07:38

A múlt héten hőemelkedése volt éjjel a kisfiamnak, elővettem a lázcsillapító szirupot, fél évvel a felbontás után lejár. Aztán tegnap a köptető szirupot, ami felbontás után 1 hónappal lejár.

De akkor mi a francért csinálnak ekkor hatalmas üveggel?

S egyébként mi baja lesz neki, vagyis miért jár le? Hűtőben van tárolva, lezárva...

2011. szept. 14. 07:36
Lázcsillapító, köptető szirupok lejárati ideje.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook