Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Láz és kiütés okai fórum

Láz és kiütés okai (beszélgetős fórum)


5. petiandi (válaszként erre: 4. - Daroki)
2008. jún. 26. 21:08
Diagnosztizálta a doki a tüneteket. Skarlátos a kisfiam. Először baromira megijedtem,mert amikor a bátyám volt skarlátos gyerekkorunkban, akkor teljes "karantén" volt nálunk. Most azt mondta a doki, hogy minden rendben lesz, tiz nap antibiotikum és rendbe jön.
4. daroki (válaszként erre: 3. - Petiandi)
2008. jún. 26. 20:24
Értem.Amennyire én tudom,a vírusos betegség okozhat kiütéseket.Elhiszem,hogy aggódsz,de az orvos biztosan megmondja,hogy mik ezek a kiütések és mi a teendő?!Jobbulást a picinek!
2008. jún. 26. 20:07
igen, de akkor még nem volt ennyi rajta. most várom az orvost, de az az igazság, hogy nagyon aggódom. Antibiotikumot kapott, Aktil szirupot, de már előtte kiütéses volt mielőtt neki adtam az első adagot.
2. daroki (válaszként erre: 1. - Petiandi)
2008. jún. 26. 19:16

Szió!


Bocsi a hülye kérdésemért,de orvosnál voltatok??

2008. jún. 26. 18:15
Ksifiam (4éves)lázas lett tegnap délután (38 fok fölé emelkedett) és reggelre a nyaka,a lábfeje, és a teste különböző részein apró pici pirosas kiütések jelentek meg. nem kifejezetten viszket neki, de forró a bőre akkor is amikor épp csak hőemelkedése van. Hallottam a kisfiuról akinek a kiütéseit nem vették komolyan, és bevallom kicsit félek. Segítsetek légyszi!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook