Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lavyl Auricum tapasztalatok? fórum

Lavyl Auricum tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 29. 21:44
Várom a véleményeket:-)
6. gaby82 (válaszként erre: 5. - Lili bárónő)
2014. dec. 28. 08:11
Köszi:-) én a derekamra gerincemre fújom,mert állandóan fáj és csökkenti nekem is a fájdalmat!Illetve hólyaghurut problémámra is bevált,de nem akarom elkiabálni.Napi 3szor fújok alhasi tájékra,azóta nem csíp a vizeletem..De azért a sok negatív komment( nem itt) elbizonytalanít,hogy valójában mit is fújok magamra?!
2014. dec. 28. 00:09
Anyukám a fájós lábára fújja, csökkenti a fájdalmait. Nem megszünteti, csökkenti. Minap épp itt volt nálam, mikor kértem, adjon már a csodaszeréből , mert a bal karomon volt egy borsónyi nagyságú ekcémás folt, hetek óta ott éktelenkedett. Ráfujtam pár puffot ,gondolván, hogy ezt azért többször kéne, de nem akartam, hogy itt hagyja, mert tudtam, hogy ő napi szinten használja.Másnap reggelre az ekcémás folt nem hogy nem viszketett, de eltünt, úgy hogy nem találtam a helyét sem, és azóta sincs meg. Nem hiszek a csodaszerekben, erre nekem jó volt. Többeknek jó bizonyos dolgokra, de van akinek nem hatásos.
4. gaby82 (válaszként erre: 3. - 1e072b34d7)
2014. dec. 27. 23:15
Igen,ezt én is olvastam már..de ugye 'döntés'még nem született..olyan megosztó ez,mert valaki csodaszernek tartja..
2014. dec. 27. 22:50
2014. dec. 27. 22:36
Szeretnék tapasztalatot a Lavyl Auricumról.Azoktól is akinek nem vált be,és akinek tényleg bevált!Köszönöm:-)
2014. dec. 27. 22:34
Lavyl Auricum tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook