Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Látványos, előre elkészíthető ételek... fórum

Látványos, előre elkészíthető ételek... (beszélgetős fórum)


2013. máj. 7. 13:48
2013. máj. 6. 22:14
kókuszgolyó,szinte mindenki szereti
9. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Muslinca1)
2013. máj. 6. 21:55

mézeskrémes - előtte 1-2 nappal sütve a legjobb


zserbóból, flódniból szintén az a jó, ami 1-2 napos

2013. máj. 6. 21:54

ezzel-azzal töltött csirkemellfilék, baconbe tekerve, egyszerre nagy mennyiség megsüthető ebből nagy tepsiben



baconbe tekert csirkemáj


baconbe tekert aszalt szilva is nagyon finom


egybesült fasírt (Stefánia vagdalt), akár kolbásszal töltve

2013. máj. 6. 21:43
Süti sztem 2-3 fajta lesz max, mert ha lesz sok gyümi, akkor van ilyen kicsi csokiszökőkút (nászajándékba kaptuk még), és kaja után beüzemelem.
6. muslinca1 (válaszként erre: 5. - Kosarozalia)
2013. máj. 6. 21:41

Ez jó ötlet :) még sosem mertem...

Nem lehet érezni a fagyasztott ízt?

2013. máj. 6. 21:40
Bármelyik süteményt be lehet tenni a fagyasztóba.Most a ballagásra előre megsütöttem mindent,a krémes süteményeket megtöltöttem felszeleteltem,dobozba raktam,be a fagyasztóba.Ugyanígy a sósasakat is,a ballagás reggelén kivettem,teljesen olyan volt mint a friss.
2013. máj. 6. 21:33

Csirke baconban őzgerincben, egybesütött fasírt tojással töltve biztosan lesz. Meg francia sali is.


Lehet kipróbálom ezt a szűzérmét azsalt szilvával. Jólnézhet ki :). Talán töltök bele füstölt sajtot is...

2013. máj. 6. 21:18

pl. a csirkemell őzgerincben egész jó

töltött csirkecomb is

gyümölcssaláta

franciasaláta


süti:bármi...

2013. máj. 6. 21:16
aszalt szilvával töltött szűzpecsenye - mutatós is, különleges is, finom is
2013. máj. 6. 21:16

Kisfiam keresztelője junius végén lesz, és 20 főt várunk vendégségbe. Van némi konyhai rutinom, de szeretnék újdonságokat kipróbálni. Ehhez lenne szükségem jópofa ötletekre.

Többféle szeletelhető, esztétikusan tálalható husira, zöldségre, gyümire gondolok...meg persze sütire is...amiket előre el lehet készíteni, és hidegen finomak.


Nagyon köszönöm az ötleteket, kipróbált recepteket előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook