Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Láttátok január 22-én Budapesten az erős fényvillanásokat 18 óra után? fórum

Láttátok január 22-én Budapesten az erős fényvillanásokat 18 óra után? (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. Molyka
2013. jan. 23. 01:25
A fészbukon már meg is fejtették mi történt. :-)
10. Bcicus
2013. jan. 23. 01:15
Én láttam mind kettő, de először, hogy a szemüvegemen csillant meg erősen a lámpa fénye, amikor felnéztem a másodiknál meg azthittem akkor biztos az elöbb is ezt láttam és villám. Nem hittem volna, hogy ilyen hír lesz belőle.
2013. jan. 22. 23:37

Ne fessük az ördögöt a falra, mer' még megjelenik.

;-)

Pár hete is volt valami ismeretlen fényjelenség nagyjából hasonló időben és ugyancsak Budapest felett. Azt se láttam, de jobb is, mert már attól összecsináltam magam, amikor a nagytarcsai diszkó fényei az alacsonyan úszó felhőrétegen meglátszódtak. Ha meg nem az volt, akkor jajistenem. De az észlelésekkor se ufótámadás nem történt, se földrengés nem volt.

2013. jan. 22. 23:19
újabb hír...?
2013. jan. 22. 22:56

A földrengésfényekről


A veszélyes és nagy katasztrófákat okozó földmozgásokat gyakran kísérik titokzatos, látványos fényjelenségek.

Egyes nagyobb rengéseket követően beszámolók sokaságai látnak napvilágot azzal kapcsolatban, hogy az esemény előtt furcsa, ám gyönyörű fényjelenségek tűntek fel a földmozgások környezetében (mind az epicentrum közvetlen közelében, de akár több 10 km-rel távolabb is). Mindezidág még a tudósok sem találtak magyarázatot arra, hogy mi okozhatja ezeket a fénytüneményeket, de nagyon valószínű, hogy a kristályos kőzetek súrlódásakor fellépő elektromos kisüléseket láthatják a szemtanúk (a függőleges elmozdulás esetén gyakrabban, mint az egymáson vízszintesen csúszó lemezek kapcsán).

2013. jan. 22. 22:54
Arra lennék kíváncsi hallott már valaki olyat, hogy földrengés előszele lehet? Én még sosem hallottam, viszont most több hsz.-ben olvastam.
2013. jan. 22. 22:53
2013. jan. 22. 22:52
Az egész várost bevilágította állítólag kétszer.
3. csutkamano (válaszként erre: 1. - 9b10f3d7ff)
2013. jan. 22. 22:51
Én nem láttam. Hol kellett volna látni?
2013. jan. 22. 22:50
Ha valaki feltette már a kérdést, akkor bocsánat. Én nem találtam, a hírt viszont most hallottam, és elég furcsa magyarázatokat találtam hozzá.
2013. jan. 22. 22:48
Láttátok ma Budapesten az erős fényvillanásokat 18 óra után?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook