Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Látta valaki, és ha igen, akkor hogy tetszett a Juno c. film? fórum

Látta valaki, és ha igen, akkor hogy tetszett a Juno c. film? (beszélgetős fórum)


2016. márc. 6. 20:53
elmegy a film habàr elèg teátràlis.
2009. dec. 3. 19:47
Nekem is tetszett.
2008. nov. 11. 17:46
Nekem is nagyon tetszett :) Jók benne a zenék! És van valami különleges hangulata az egész filmnek :) Bár az nem tetszett, hogy hogy fogadták a szülők, amikor Juno bejelentette, hogy terhes.. Az első kérdésük kb. az volt, hogy remélem tudod, hogy ezután terhes vitaminokat kell szedned.. :D Bár az jó volt, hogy így támogatták Junot egy ilyen helyzetben :)
2008. nov. 10. 20:26
sziasztok .most néztem meg a Juno című filmet tizedszer ,amiben ellen Page egy véletlenül teherbeesett majdnem korombeli( 16 éves ) lányt játszik . Engem nagyon megfogott ez a film . Nem igazán vagyok érzelgős de néhányszor elsírtam magam rajta Nagyon aranyos kis film (szerintem mindenkinek a véleményét várom . ja és egy két link azoknak aki nem látta hogy felkeltsem az érdeklődését / [link] - 65k - /

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook