Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Látta valaki a Harry Potter új részét 3d-ben? Milyen? Érdemes vagy inkább sima moziban nézzük meg? fórum

Látta valaki a Harry Potter új részét 3d-ben? Milyen? Érdemes vagy inkább sima moziban nézzük meg? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 26. 13:47
Szerintem 3D-be érdemes megnézni...elég látványos.
2011. júl. 26. 13:46
Szerintem megérte a 3D, abban néztem először, és holnap is megyek megnézni újra, szintén 3D-ben! Imádtam!
2011. júl. 26. 13:30

Szia. Nekem kifejezetten élmény volt 3D-ben megnézni, főleg a nagy, panorámás jeleneteknél érzékeltette azt, mintha te is ott lennél, része lennél a cselekménynek. A többi HP filmben pl. azt sem érzékeltem soha, milyen hatalmas kastély Hogwarts stb.

A csatajelenetek pedig sokkal érdekesebbek voltak így. Én újra 3D-ben nézném meg, ha elmennék.

2011. júl. 25. 22:18
Semmi értelme nem volt a 3d-nek.
5. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Virágh)
2011. júl. 25. 18:23

Szia!


Én 3D-ben néztem meg, de nálam egy jelenetet leszámítva inkább elvett az értékéből, mint hozzá adott. Többet, vagyis nagyobb durranást vártam.

2011. júl. 25. 17:04
Szerintem megérte 3D-ben megnézni.
2011. júl. 25. 15:24
Szia! Én is 3D-ben láttam, de ha újra kellene néznem a simára mennék. tényleg nem volt semmi extra benne,nem volt olyan érzésed, mintha ott lennél. egyedül a végén volt egy jó rész, amikor a hamvak hullottak az égből és tényleg olyan volt mintha melletted is hullana, de csak ez az egy ilyen volt :) ja meg a szemüveg végig nyomta a fülem, ha levettem meg homályos volt a kép.
2011. júl. 25. 15:02
Szia! Szombaton néztük 3D-ben. Pont azt beszéltük, hogy annyit azért nem adott hozzá az élményhez, mint az Avatarnál. De nem volt sokkal drágább a jegy, így nem bánom, hogy 3D-r mentünk.
2011. júl. 25. 14:56
Látta valaki a Harry Potter új részét 3d-ben? Milyen? Érdemes vagy inkább sima moziban nézzük meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook