Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Látomások! fórum

Látomások! (beszélgetős fórum)

2011. okt. 28. 12:48

Sziasztok !


Segitséget kérnék.Tegnap este lefekvés után egy pillanatra becsuktam a szemem és láttam egy felíratot egy albumon amin at állt Gratulálunk mikor kinyitottam egy baba képe volt 4D ultrahang kép.Ez mit jelenthet? Lesz baba valakinek vagy nekünk lesz?Mert úgy is értelmezhető,hogy nekünk adták a babáról az albumot. HŰLYESÉG?Ötlet? VÉLEMÉNY?

2009. okt. 15. 08:26

Jó, persze, el kell fogadnom, de nem olyan egyszerű!

Hogy milyen gyakran van, havonta, két hetente változó, nem tudom, hogy mitől fugg, hogy milyen gyakran van! Néha azt hiszem, hogy deja vu, de nem. Volt, hogy naponta volt deja vu érzésem, és elméletben ilyen ggyakran nem lehet, aztán rájottem, hogy ez nem az, hanem teljesen más!Na akkor ijedtem meg igazán!

Néha jó, de néha rossz,hogy ilyen képességem van...általában a családtagok szellemeket látnak, amitol igazán elfehérednek, ugy megijednek...ennyit tudok, családon belul.szellemeket csak hallom, de nem látom, vagy már nem is tudom, lehet, hogy az is kavarodik nálam!már néha nem tudom eldonten, hogy mi a valo, mi a látomas.... valahogy meg kéne tanulnom kezelni mostmár!csak nem tudom, hogy kell!

8. c42aaaac41 (válaszként erre: 6. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 13. 10:38

meg kell tanulnod elfogadni,hogy ilyen képességgel vagy megáldva.ezt ne átokként fogd fel,hanem ajándékként.

tévedsz,mert a látás nem mindenkinek adatik meg!legalábbis nem ilyen szinten.te valami miatt fogékonyabb vagy rá.valószínűleg ha nagyon kérdezősködnél, a családodban lennének még akik ezzel a képességgel élnek vagy éltek

Én azt mondom tanuld meg elfogadni magad így.

2009. okt. 13. 01:33

En egyedul apu szellemevel ,,talalkoztam,, mar eleg sokszor, es mivel o az igy abszolut nem felek tole, sot orulok, ha eljon, mert bar kis idore, de olyan mintha elne...

Mas szellemekkel nem volt dolgom, lehet ha nem apuval talalkoznek, en is felnek..

A latomasaid akkor tenyleg brutalisak.Es milyen gyakran vannak latomasaid?

2009. okt. 13. 00:21

Sziasztok! Volt olyan, hogy dolgoztam és láttam ahogy anyám otthon elájul! Hazamentem és a bátyám ugy fogadott,hogy elájult az anyánk, kuldjem el orvoshoz, hogy mi van meg stb...nem akartam elmondani neki, hogy láttam, mert hulyének nézne! Láttam már saját magamat is, hogy elájulok, hogy hogy fognak felemelni a foldrol, ki fog felemelni stb... és igy volt,mert megkérdeztem miután 1 héttel késobb tényleg elájultam a munkahelyemen!félelmetes,megijedtem, hogy saját magamat láttam!


Szellemekkel kapcsolatban,néha nálunk is átjároház van!


nem mertem eddig beszélni rola, de már néha sok amit látok, vagy előre megérzek, és nem tudok mit kezdeni veluk! tudom, hogy sokan hulyének néznének és ezt nem akarom, nem biztos h bevenné a gyomrom amiket mondanának! az a baj, hogy a legtobb emberben megvan szerintem ez csak fél magának is bevallani, vagy elsiklik felette és megmagyarázza magának, hogy nem igy van, mert fél tole!vagy nem tudom!

A bátyám szellemet látott a nyáron, olyan fehér lett mint a fal mellettem a teraszon este! nem tudott megszolalni ugy megijedt! miért van ez? mit csinaljak?

2009. okt. 12. 13:59
Látomásaim nekem sincsenek,de a szellemekben hiszek és el is fogadom őket.Úgyhogy a lakásunk néha átjáróház.
2009. okt. 12. 09:31

Szia.

Nekem még nem voltak látomásaim viszont az intuícióm még soha nem hagyott cserben .Nem tudom megmagyarázni de főleg nehéz döntések előtt vannak megérzéseim .Ezeket nem hagyom figyelmen kivül mert eddig bevált ha hallgattam rá.

2009. okt. 12. 00:41

Szia!

EN hiszek az ilyenekben, nekem nincsenek latomasaim.


A szellemekben nem igazan hittem, mig apukam megnem halt, mert nagyon sokszor volt nallam utana, de en sem igazan beszelek rola, mert az emberek nem hisznek benne..

En kivancsi lennek a latomasaidra..

2009. okt. 12. 00:12
vicces, gúnyos megjegyzésekre, bocsánat elírtam!
2009. okt. 12. 00:11
Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni,akiknek látomásaik vannak, vagy álmodnak valamit és beteljesül! Nekem vannak, és nem tudom hova tenni őket, segítséget kérnék, mert néha megrémít egy-két dolog! Szellemek is idetartoznak nálam!Gyerekkorom óta látok dolgokat előre, akár rólam, akár másról, és nem tudom megbeszélni senkivel, néha félek, néha nem!Nem vagoyk kiváncsi a vicces, gúnyos megjegyzésekről, mert ez most nem vicc!!!! koszonom előre is!kia

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook