Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Láthatással kapcsolatban szeretnék kérdezni! Tud valaki segíteni? fórum

Láthatással kapcsolatban szeretnék kérdezni! Tud valaki segíteni? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 30. 11:52

Hogy hivatalos legyen kénytelenek lesztek,máshogyan nem tudjátok magatokat megvédeni.Járjatok utána a gyámügynél,lehet átmenetileg is változtatni.Más járható út nincs hivatalosan.Igen tud tenni az anya,jelzi a gyámügyön hogy nincs úgy betartva a láthatás ahogy szabályozva van,100000 ft-ig pénzbírsággal súlytható.

Nem akarok okoskodni,csak válaszolok a kérdésedre.Az lenne a legjobb ha elébe mennétek a dolgoknak,hidd el máshogy kezelik így a dolgokat,főleg ha nyomós indokotok van.Sok szerencsét nektek!

Sok szerencsét nektek

11. Aslan
2011. aug. 30. 10:51

Nem tud senki segíteni?


Mi nem szeretnénk újra szabályoztatni a láthatást,mert ez csak egy ideig lenne,hogy 3 hetente hozza el.Eddig is voltak változások a láthatásban(anyuka kérésére) és szóbeli megállapodás volt,most is így lenne,de fenyegetőzik a bírósággal.

A kérdés,hogy az anyuka tud-e valamit tenni,hogy a bíróság vagy gyámügy megbüntethet-e minket?

10. Aslan (válaszként erre: 9. - Mariann333)
2011. aug. 30. 10:48
Sajnálom,hogy nálatok ez van!:(
2011. aug. 29. 23:24
És milyen az amikor anyucinak nem nagyon kell a fia?Volt hogy 6 hónapig felé sem nézett,na akkor jól jött a gyámügy!És egyszerűen nem tudom vissza rakni neki,mondván ha kellett a f.sz akkor kelljen a gyerek is.Hozzá tartozik!Szó szerint!!!!
2011. aug. 29. 23:13

sosem értettem, miért kell ezt túlszabályozni. (ok, tudom, idióta anyuci, vagy apuci)

az én férjem akkor viszi a gyerekét, amikor akarja. Természetesen, ha nincs iskola. Nincs ebből semmi probléma, az ő gyereke is.

Nem értem az ilyen anyákat, akik csak és kizárólag akkor adja a gyereket, amikor a bíróság megmondta. Szánalmas.

2011. aug. 29. 22:34
Mi neveljük a férjem előző kapcsolatából származó fiát,múlt hónapban már volt egy újraszabályozásunk anyucival amibe csak azért mentünk bele mert ránk nézve kedvező.Most megint szabályoztatni akar,de már elég volt.Pont ma adtam fel a levelet amiben elutasítjuk az anyucit.Beszéltünk az ügyintézővel,nem tehet semmit.
6. Aslan (válaszként erre: 4. - Mariann333)
2011. aug. 29. 22:29
Azt tudjuk és tartja is a kapcsolatot!
2011. aug. 29. 22:29
Elfelejtettem írni,hogy nektek kell kérni az újraszabályozást,megfelelő indokkal.
2011. aug. 29. 22:28
A gyerektartás fizetésének ehhez semmi köze,a gyereknek joga kapcsolatot tartani a külön élő szülővel.
2011. aug. 29. 22:26
Mi most majdnem ilyen cipőben járunk.A Gyámhivatalnál kell intézni kapcsolattartás újraszabályozása cím alatt.Ezzel az a bibi,ha a másik fél nem egyezik bele,akkor ne tehetsz semmit!
2011. aug. 29. 22:19

Ha eddig 2 hetente hozta el a férjem a lányát,de most már csak 3 hetente tudná.Ezzel mit tudnak csinálni,ha az ex bíróságra akarja vinni a dolgot?

A gyerektartást rendesen és pontosan fizeti és a láthatások mellett telefonon is tartja a kapcsolatot a lányával.

2011. aug. 29. 22:15
Láthatással kapcsolatban szeretnék kérdezni!Tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook