Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Last minute-tel Görögországban fórum

Last minute-tel Görögországban (beszélgetős fórum)


2013. júl. 10. 12:09

Dias, Apollon

Best, Medina, Kartago

2013. júl. 10. 11:43
Köszi a válaszokat! És melyik utazási irodával voltatok?
2013. júl. 10. 11:42
Pontosan ahogy Eperke írja. Én sem Görögbe voltam de Törökországba mentünk már úgy hogy 3 nappal indulás elött foglaltuk. Kolleganőm Rodoszra ment másnapi indulással. Ha munkahely szempontjából meg tudjátok oldani akkor nyugodtan ráértek 1 héten belül lefoglalni.
2013. júl. 10. 11:31
Mi szinte mindig last minute uttal megyünk és nem csak görögbe. Semmivel nem rosszabb mintha előre befizetsz. úgyan olyan ellátásban lesz részed, csak sokkal jobb áron.
2013. júl. 10. 11:24
Ki volt már last minute-tel Görögországban? Főleg "rutinos last minute-esek" válaszát várom, de mindenki véleménye érdekel :) Melyik utazási irodával voltatok? Az utazás előtt mennyi idővel foglaltátok le az utat? Mennyibe került? Egyéb tapasztalatok? Imádom Görögországot, idén nagyon szeretnénk kipróbálni a last minute-et takarékossági szempontból... Eléggé tanácstalan vagyok, mert még sosem próbáltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook