Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lassan egy hetet késik a menszeszem, a teszt negatív! Mi lehet ez? fórum

Lassan egy hetet késik a menszeszem, a teszt negatív! Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
293. annaluca (válaszként erre: 292. - Kicsimanóci)
2013. júl. 10. 20:57
Ma reggelre megjött!!! Úgy hiszem át kell gondolnunk a védekezést..... Még egy ilyen hetet nem szeretnék.
292. kicsimanóci (válaszként erre: 291. - Annaluca)
2013. júl. 9. 21:59

Nekem volt ilyen, egyszerűen kimaradt, 25 naponként szokott megjönni, és pont 50 napra jött, tehát egy kimaradt. Utólag nem derült ki, hogy mitől, de esélyes, hogy az idegességtől, munkával járó stressz, stb...

Szerintem egy hét múlva ismételd meg a tesztet, aztán újabb egy hét múlva megint.

2013. júl. 9. 21:35
Mindenki rég járt erre, de hátha... Nekem is késik 4 napja, pedig inkább hamarabb szokott érkezni. A teszt negatív, a frász sok, de buzgón imádkozom. Sajnos nem tudnánk felnevelni még egy gyerkőcöt, bár az abortuszt sem tudnám elviselni. Patthelyzet :-(
2009. ápr. 19. 11:22

Milyen korán keltél:)

Jó kislány légy!

Kati

2009. ápr. 19. 07:55

Szia!

Hát ......... a MIlkán nem tudtam már változtatni, de este sem ettem igazán csak kb 200-300 kcal-t, mert sem francia sali nem volt sem sült malacka. De volt minden más, amiket igazán nem szeretek.

Ma már csak levezek.

A mulatság jó volt.... tombolán is nyertünk egy csomót.-persze csak kisebb dolgokat.


Megjegyzés: Tudom, hogy nem így működik..... de az agyam tényleg rá van állva, csak tegnap délelőtt kikapcsolt.:))

288. 2d5a00656a (válaszként erre: 287. - Szilvia....)
2009. ápr. 18. 13:09

Szilvikém!

A diéta nem így működik:(

Nem fér bele egy tábla milka ,és sülthusika,sajnos.Akkor kezdj el diétázni,ha megfogadod,hogy megállod a kihívásokat,addig hülyeség frusztrálni magad vele.

Most úgy látszik nincs itt az ideje,majd eljön,ne idegesítsd magad rajta.

Jó mulatságot::)

Kati

2009. ápr. 18. 12:19

Ma bűnözős napom van......lesz .........holnap pedig már csak volt, persze 1300 kcal-nál nem akarok többet enni. reggelim es ebédem és korai vacsim, 1 tábla rizses milka. Meghaltam volna, ha nem veszek egyet, hozzá teszem, ha nem diétáznék eszem ágába sem lenne csokit enni. Nem tudom, hogy ilyenkor miért kívánom ennyire, de amúgy ha hónapokig nem eszek, az sem zavar........

Szóval 400-420 kcal-nál járok.:)

Este svédasztalos vacsora lesz......és biztos lesz sült malacka és francia sali ......... ezt nem tudom kihagyni, igaz csak egy-egy villányit, de........ túl finoman csinálják.

Jaaaa......... hozzá teszem nem szeretem a kövér részét, tehát a karaj részből szoktam kérni a parázs húsit. :)

jaaaaaaa....... és nyugtatom magam, hogy úgy is le fogom táncolni:) Szerintem a tábla csokit 2-3-4 óra tánccal le fogom dolgozni.


Te adtál, ill. vettél már itt valamit a hoxán?

Szerinted ez jó?

286. 2d5a00656a (válaszként erre: 284. - Szilvia....)
2009. ápr. 17. 18:45

Ha husi és tészta is van benne akkor:)

Gratulálok az új padlóvázádhoz!

2009. ápr. 17. 17:52

Én pl. imádtam a müzlit. Híztam is tőle rendesen. Mivel nem az előírt 5 dkg-ot ettem. Sokáig a cerbona müzlit csak kanalaztam a zacsiból és egyszerre ettem meg. Kivétel a mazsola, akkor még utáltam.........általában a volt páromra tukmáltam rá:))) most se szeretem, de ha ráakadok

egyben le tudom nyelni. ... sőt néha még meg is kívánom.:)-változunk.

Ma vettem egy szép padlóvázát gazokkal.......úgy örülök neki..... Egyszerű és nagyszerű:)

Na meg nagyon olcsó volt. Már rég szerettem volna, de amiket láttam, nem tetszettek annyira, hogy a pénzt adjak ki értük. Ezt valószínű a kétszereséért is megvettem volna. Nagyon tetszik...

2009. ápr. 17. 17:40
De.......tapasztaltam:)
2009. ápr. 17. 15:24
Egyél csak..nem hiszem hogy ha CSAK levest eszel,akkor híznál:)
2009. ápr. 17. 14:49

A levest nagyon szeretem, sőt van egy pár fajta, amivel halálra tudnám enni magam. Pl.: káposztás bableves, tejfölös krumpli leves, csülkös bableves, tárkonyos ragu leves, zöldségleves, zöldborsó leves, húsleves....... és így tovább. :)))

Tavaly próbáltam a káposztaleves kúrát és híztam 1-2 kg-ot. Pedig az alapanyagok u.azok voltak, mint másnak, csak másként készítettem el. -hogy finibb legyen. Mondjuk egy picivel több sót tettem bele.

281. 2d5a00656a (válaszként erre: 280. - Szilvia....)
2009. ápr. 17. 13:48
Gratula!Ügyi vagy!!csináld csak így tovább!Ösztönből.Ha csak iszol akkor kevésbé leszel éhes!A levesről annyithogy én is 3-4 decit ittam a 2,5 helyett ,és így is lement három kiló a héten!!Ha szereted ne foszd meg magadat tőle,jól fog esni!!
2009. ápr. 17. 13:45

Eddig este is jól bírtam. Ma 10 pici paradicsomot (olyan 50 dkg) összeturmixoltam 2 uborkával, 2 csipet sóval és egy közepes fej hagymával. Ezt hagytam állni...kb 10 percig, majd 1 fej lullo salira ráöntöttem és 2 x megettem.

A bűnözésem .....igen .......ma volt ........friss eper. De úgy gondolom ez még belefér.:)

Hát mára ennyi volt tervbe véve. Este még iszok egy pohár valamit és kész. :) Tegnap leveket ittam.

Jaaaaaaaaaaaaa........ eddig nem mertem mérlegre állni, így tegnap reggel megtörtént. Ismét elmondhatom, hogy 14 kg-ot kell fogynom. Mivel amióta volt a nagy kavar a menszeszemmel nem igazán adtam bele mindent a fogyiba. Most már az agyam is ráállt.... így könnyebb. Eddig se kedvem, se akaratom nem volt.......de már egy pár napja tudatosan ettem kevesebbet, majd gyümit és végül lét ill. most turmixolt zöldségeket salival.


A szobabicit most sétára váltottam fel. ugyanis rossz lett a kocsi elektronikus része, így többet kell gyalogolni. :)

A böjti levest nem merem elkezdeni, bár biztos, hogy fogom enni, mert túlzottan szeretem a leveseket és nincs akkora akaraterőm, hogy megálljam, hogy csak 2 dl-t igyak egyszerre. Nekem simán kell 5 dl. :( Szóval ez nagyobb kínzás lenne, mint ha csak iszom.

279. 2d5a00656a (válaszként erre: 277. - Szilvia....)
2009. ápr. 17. 08:33

Ez pont olyan mint a cigi:)!

Túlvagyok a leves részén,most jön az okosan evős része:)Ez nehezebb jóval!

De kitartás a tiédhez,mert a reggel az a könnyebbik oldala a dolognak,majd este ne engedj az ördögnek még ha Pradat visel is:)

2009. ápr. 17. 08:20

Szia!


Most olvasgatom a naplód.........hát a tanulságos elmélkedés az valami csúcs.......:))) Elgondolkodtató........nagyon jó.

Most nincs időm minden elmaradt bejegyzésed elolvasni, de később bepótolom.:)



Legyen szép napod!

2009. ápr. 16. 19:02

Megtaláltam:))))))))

Bocsi, csak a csatolt file-t reklámnak néztem.

Köszönöm.


Hogy bírod a lékúrát?

Még csak éhes sem vagyok....:)

De ha megennék egy .... akármit, akkor biztos ismét mindent ennék.

Úgy látom ez olyan, mint a cigi.

2009. ápr. 16. 08:20
Csatoltva vannak..de megpróbálom mégegyszer
2009. ápr. 16. 06:44
nem találom az e-mailben, az címeket....:((((
2009. ápr. 15. 22:13
e mailban
2009. ápr. 15. 21:16

Na nem semmi:

6g 585Ft-ezek h.lyék?

2009. ápr. 15. 21:15
Nem látok sehol...
2009. ápr. 15. 21:12
Hová küldtél?????
2009. ápr. 15. 21:12
Azt majd e-mailben........:)))
2009. ápr. 15. 21:11

Tök jó,most küldtem neked web címeket:)

Hol laksz ???

2009. ápr. 15. 21:07

Hát...... nem igazán, ugyanis a szezámmagot nem bírtam kivárni........hamarabb megettem.:)))

Most nézegettem a neten az árakat és az első webáruházban a következőket láttam:

200g 2800 Ft.

50 g 580 Ft.

+postaköltség.

hát nem is tudom.....ez nekem így drága. :( Pláne, hogy még nem értek hozzá.

Inkább, ahogy lesz alkalmam veszek.

Ill. még biztos meg nézem egy-két oldalon.

2009. ápr. 15. 20:52

Nagyon cuki nyári frizuja lett:)

A mienk bentlakó :)A mama kedvence:)

Nyugodtan csinálj belőle rendszert én tökre megérteném:)

Az vicces mennyiség csírából:)Kikelt egyáltalán valami??

2009. ápr. 15. 20:38
Elküldtem:)))
2009. ápr. 15. 20:34

Megszépültünk:) Mindjárt küldök neked e-mailt!

Nagyon cuki és babahintőpor illatú....

Most engedtem meg először, hogy bejöjjön a házba. Szerintem tisztább, mint én:)))))))))

Na nem csinálok belőle rendszert, de kinn már sötét van és itt egy kis tejcsivel könnyebb volt megállt parancsolni.

Majd holnap csinálok több képet is.


Csíráztatás:

Én eddig egy 0.7-es üvegben egyszerre min 5 evőkanál magot tettem.....lehet ez is volt a baj?!

Na mindegy... az biztos, hogy veszek egy szitát és azzal, kisebb adagokat fogok magamnak csinálni.

2009. ápr. 15. 14:16

Szia Szilvi!

Akkor sorban válaszolok.

A gyümilével aza gond hogy cukros,és éhséget okoz.

A bázislevest 1 répa 1 krumpli alapból ,és bármelyik zöldség hozzáadásával főzöm.Pl.zellert és pórét szoktam belerakbi,vagy brokkolit,ilyesmi.Feltöltöm az edényt úgy hogy azölldségszintje fölött még ugyanannyi a víz szintje.Alkalmanként 3 dl-t iszom belőle.

Csírát próbálj meg a neten rendelni,ha nagyobb tételt vásárolsz,akkor nem gáz a postaköltség..

Én kb 1 ek. csírát csíráztatok fajtánként egyszerre,és 2-3 félét.

Azt hiszem semmit nem hagytam ki,remélem szép lettél:)!

Kati

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook