Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lara Hanga születése fórum

Lara Hanga születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lara Hanga születése

2008. nov. 8. 15:59
Hát ez valami gyönyörű ahogy leirtad az egész történetet,még a remegés is elfogott,feltörtek belőllem az emlékek mivel az én kisfiam is adaptációs zavarral küszködött 4 napig volt az intenziven és 3 órán át légzéstámogatást kapott, Köszönöm neked ezt a gyönyörü irást és kivánok Larának gyönyörű élményekben gazdag gyermekkort jó egészséget.
2008. okt. 28. 18:23

Köszönöm szépen, nagyon jól esik, amit írtatok :)


rozsaanyu, az adatlapomról eljuthatsz a naplómhoz, ott írok Laráról és mindenféle másról is, ha érdekel.


Szonja, hajrá a szüléshez, szorítok neked!

2008. okt. 28. 18:00
Nagyon szépen leírtál mindent! És gratulálok neked! Én sírtam mikor olvastam, nem hiszem hogy csak amiatt, hogy a 38. hétben vagyok:)
7. rozsaanyu (válaszként erre: 5. - Miccer)
2008. okt. 28. 00:54

Gratulálok a fogalmazásodhoz. Nagyon örülök, hogy idetaláltam.

Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!


Ne hagyd abba az írást. Lara fejlődését is szívesen kísérném figyelemmel.

2008. okt. 23. 15:27
Nagyon sok örömöt kívánok a kislányotokhoz. Nagyon szépen írtad le a világra jövetelét. Szeretjük a MÁV Kórház szülészetét, öt unokám született ebben a kórházban, mennyeim legnagyobb megelégedésére.
2008. okt. 23. 10:00
Köszönöm a jókívánságokat! Nem akartam senkit megijeszteni, a szülés tényleg nagyon jó volt, és azóta kárpótoljuk Larát az első 24 óra miatt. Most már 10 hetes nagylány. :)
2008. okt. 22. 14:04

Uram Atyám!

Eddig is féltem a szüléstől, de ezek után!!!

2008. okt. 22. 11:37

Én is a MÁV Kórházban szültem az első gyermekem, bár a fogadott orvossal nem voltam megelégedve (épp vadászott valamelyik erdőben), így az ügyeletes orvosnál szültem, de a szülésznők előtt le a kalappal. Ennek ellenére nekem is szép emlék a szülés.

Gratulálok a babátokhoz, jó egészséget kívánok.

Kati

2008. okt. 22. 11:18
Gratulálok a kicsi lányhoz, mostmár minden csak jól fog alakulni az életben. Sok boldogságot és egészséget nektek.
2008. okt. 22. 11:03
Lara Hanga már a gondolattól megfogant. Egy novemberi reggelen a férjemmel ébredés után egymásra néztünk, és egyszerre mondtuk ki, amit gondoltunk. A terhességem 5 nappal későbbtől számolták. Már méhen belül nagyon jó kislány volt, minden eredménye tökéletes lett, pont a 16. héten kezdett el mocorogni, szépen nőtt és fejlődött. Minden moccanása boldogsággal töltött el, a férjem is nagyon kötődött hozzá. Ahogy közeledett 2008. augusztus 12-e, a kiírt nap, egyre idegesebb és türelmetlenebb lettem.

Ugrás a teljes írásra: Lara Hanga születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook