Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Laptop képernyő fórum

Laptop képernyő (beszélgetős fórum)

2011. ápr. 7. 20:17
Köszi a tippeket!Remélem még 1 hetet kibír,mert csak utána tudom elvinni szervizbe.Igyekszem addig keveset használni.
2011. ápr. 7. 20:11
esetleg a videókártyának lehet az a baja, h nagyon melegszik a laptop... nekem akkor szokott minden hülyéskedni mikor a ventillátor nem müködik jól. és más laptopnál is hallottam már h ez a gond.
2. d5cbc44f30 (válaszként erre: 1. - 937a2a883a)
2011. ápr. 7. 20:00
Lehet kijelző kábel hiba vagy videókártya. érdemes szervizbe vinni, mielött nagyobb baja lesz. ha szerencséd van 5-10000 ezerbe megáll. de a jobbik eset ha windows hiba miatt csinálja ezt
2011. ápr. 7. 19:52

Sziasztok!

1-2 napja furcsán "viselkedik" a laptopom képernyője.Fel-le mozog a háttér.Úgy tudnám magyarázni,mintha diafilmet vetítenél és tekernéd a diát,csak ugye itt mindig ugyanaz váltja egymást.Mi lehet a gond?Volt valakinek ilyen?Meg lehet csináltatni vagy tönkre fog menni és újat kell venni?Ha meg lehet csináltatni,kb mennyi?Nagyon nincs pénzem egy újra.Ez is csak 2 éves,de lehet valami selejtet fogtam ki.Már kétszer ment tönkre a vinyó,egyszer a töltő.Nem hiányzik újabb gond :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook