Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Laposodó kapcsolat a férjemmel. Mit tegyek?! fórum

Laposodó kapcsolat a férjemmel. Mit tegyek?! (beszélgetős fórum)


1 2
14. Flóra76 (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2022. szept. 28. 10:56
Manapság semmi nem biztonságos. Egy kapcsolat pláne nem. Aki így tekint rá, az félvállról veszi.😉
13. apeeng
2022. szept. 28. 10:54

a lapos kapcsolatnak több hátulütője is lehet..


vagy előbb-utóbb félrelépsz...

vagy előbb-utóbb a férjed lép félre

ahogy nő a gyerek, már ovis korában is érzi a lapos kapcsolatot(mert néha látja a többi szülő "forró" kapcsolatát..

egyre ügyelj: az átlagos férfinak is, akármennyire fáradt a munkától, két dolog fontos... "üres zacskó, tele has"...ezzel elodázhatod hogy félrelépjen egy jóval fiatalabb nyuszifüllel..


Mindenesetre csinálj úgy, mintha szeretnéd...

12. Epresturmix (válaszként erre: 11. - Bichi)
2022. szept. 28. 10:51
Nem voltak szar kapcsolataim. Ilyen beállítottságú vagyok. Hányszor írjam le ugyanazt, hogy megértsétek? Nekem ugyan nem kell bizonygatnod. Az sosem jó jel. 🤫🙂
11. Bichi (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2022. szept. 28. 10:49

Hát elég szar kapcsolataid lehettek. 30 éve vagyok együtt a férjemmel, de minden, csak nem unalmas.

A változatosságot nem csak úgy lehet elérni, hogy a férfi változik melletted, és ezzel változatosságot hoz, hanem hogy nem csak egy sarokban ülsz, és várod, hogy valaki megoldja helyetted ...

10. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Flóra76)
2022. szept. 28. 10:46
Ezért is írtam azt, hogy nem mindenki olyan. Valakinek csak fiúbarátai vannak. 😉
9. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Semleges)
2022. szept. 28. 10:44
Persze. Megmaradhat. Miért ne? 🤣🤭
8. Flóra76 (válaszként erre: 5. - 8d00a82c06)
2022. szept. 28. 10:44
Egyetértek. Régen rossz, ha mindegyikkel így lenne.....
2022. szept. 28. 10:42
Az ember egy bizonyos kor és idő után előnyben részesíti a biztonságot és az "unalmat":)
6. timycat (válaszként erre: 1. - Nimoka)
2022. szept. 28. 10:35

Akkor pezsdítsd fel az életeteket. Persze még kicsi a gyerek, de ettől lehetnétek mobilabbak. Ha van kire hagyni a gyereket akkor el lehet menni randizni mint régen.


Egy kapcsolatot az unalom és a közöny tud a leginkább kinyírni.

5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2022. szept. 28. 10:34
Nem minden hosszú kapcsolat húgymeleg..
4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2022. szept. 28. 10:32
Biztonságos de uncsi. :)
3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Nimoka)
2022. szept. 28. 10:31
Én mindig ezt mondom. Hogy én nem fogok és nem is akarok egy emberrel megöregedni! Kizárt! Szoktak rám nézni hülyén, de pont ezt érzem ha szóba kerül a házasság és gyerek téma. Hogy ott nekem annyi az életemnek. Így nem. Bocsánat. Nem tudok tanácsot adni. Úgy tűnik te is az a fajta vagy, mint én! Akinek ez hiányzik/hiányozna. Hát passz. Nehéz helyzet. Nem mindenki olyan beállítottságú, hogy elvan a húgymeleg biztonságos kapcsolatában. :)
2022. szept. 28. 10:30

A fèrjeddel ès a családoddal foglalkozz a múlt helyett!

Menjetek el nèha kikapcsolódni,randizzatok a fèrjeddel.

2022. szept. 28. 10:21

9,5 eve vagyunk együtt a férjemmel, ebből 2éve vagyunk házasok es van egy gyermekünk 8hónapja.

Azt érzem lapos a kapcsolat.

Ő dolgozik en itthol vagyok a gyerkőccel.

Nem mondtam neki hogy mit érzek, mert nem akarom hogy azt gondolja hálátlan vagyok, es nem tisztelem hogy ő faradt mert dolgozik.

Sokszor eszembe jut a középiskolás szerelmem, és a mi lett volna ha kérdés.

Mit csináljak szerintetek?

A férjem nem érzem hogy el tudnám hagyni, de nagyon hianyzik az a régi pezsgés 😔

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook