Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lányunk született, család lettünk fórum

Lányunk született, család lettünk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lányunk született, család lettünk

11. moncianya (válaszként erre: 9. - Hanata)
2009. jún. 3. 21:54
köszi :)
2009. jún. 3. 21:53

sziasztok.

köszönöm mindenkinek :) hát azóta már még nagyobb lett Nóra, már lassan fél éves és egy tündér.


Marjann: én azért kerültem később át szobára, mert ugye varrtak, aztán én is kaptam a pocakra hideget... és vártunk, hogy meginduljon a vizelet, de nem akart. azt mondta a szülésznő, hogy várunk egy darabig és aztán ha nem jön, akkor katéter. sajna nem jött még utánna sem :( aztán szoba és ott már beindult minden


Timk, Ancsi: Nektek kitartás :)


Ében, Szücsi: köszönöm :)


Kedves fórumos Katám: köszönöm Neked is. És igen, én is újra át szeretném még élni, csodás volt.

Szigorlatom sikerült. el sem hiszem. szerencsére Nóri is meggyógyult :) úgyhogy minden szuper

2009. jún. 3. 21:46
Gratulálok, gyönyörű a kicsi lány!
2009. jún. 3. 19:03

Szia Kedves fórumos társam.

Örülök,hogy megírtad mert nagyon szép történet és könnyeket csaltál a szemembe.Ilyenkor én is újra felidézem az én anyává válásom és az feledteti az összes nehézséget.

A férjem velem is ott volt és azokért a pillanatokért akár még 10-szer is szülnék,csodálatos volt látni ahogy az én erős,nagy,bátor férjem elérzékenyül.

Remélem a szigorlat sikerült.Nóri jobban van ugye?

2009. jún. 3. 14:20
Fantasztikus történet. Gratulálok a kislányotokhoz! Gyönyörű szép és nagy boldogság lehet! Mi is erre várunk a férjemmel! :-)
2009. jún. 3. 12:17

GYÖNYÖRŰŰŰSÉÉÉGES!

Gratulálok! :))

5. ében11 (válaszként erre: 2. - Marjann)
2009. jún. 3. 10:22

igen, meg várnak is kicsit hogy minden rendben van-e, én kaptam a pocimra hideg zsákot is,összevartak aztán mehettem tusolni és utánna még az örzőben voltam kb. egy órát(lázmérés teáztattak adtak enni és ott szopizott a kicsim előszőr)de oda is jöhetett a párom :)

Amúgy gratula a szép babádhoz! :)

2009. jún. 3. 10:21

Mi is úgy gondoljuk, hogy az élet csak gyerekkel teljes. Nemsokára mi is megélhetjük ezt a nagy csodát.

Gratulálok! Gyönyörű Nóri!!!Sok Örömöt kívánok!!!

2009. jún. 3. 10:08
Kihagytam: gratulálok, nagyon aranyos baba! Sok boldogságot nektek!
2009. jún. 3. 10:07

Naiv kérdés, én még nem szültem.

Másfél óra a szülés utáni rendbetétel? (gondolom placenta meg varrás).

2009. jún. 3. 10:03
Ma már tudom, hogy az élet csak gyerekkel teljes. Sok addig értelmetlen dolog fontossá válik, és lényegesnek hitt dolgok értelmet vesztenek.
A legszebb karácsonyi ajándékot kaptuk az Istentől, méghozzá a lányunkat. Így lettünk mi család.

Ugrás a teljes írásra: Lányunk született, család lettünk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook