Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lányos anyukák segítségét kérem! Diána hercegnős pólót hol lehet kapni óvodás korú gyereknek? fórum

Lányos anyukák segítségét kérem! Diána hercegnős pólót hol lehet kapni óvodás korú gyereknek? (tudásbázis kérdés)


10. tücsimücsi (válaszként erre: 9. - Akvamarin)
2010. ápr. 27. 18:52
Jaaaaaaa....az más.....:-)
2010. ápr. 27. 18:50

Köszönöm a segítséget mindenkinek.Közben sikerült kiderítenem,hogy ki is ez a hercegnő.

Nem Diána,hanem Tiana,a Hercegnő és a béka c. meséből.Van koronája is,vagyis tiarája.

Az egyik kislánynak van a bölcsiben ilyen pólója,tőle kívánta meg az én lányom.Eddig nem is érdekelte,pedig a filmet ő is látta apával a moziban.

8. b2076ec79b (válaszként erre: 7. - Akvamarin)
2010. ápr. 27. 13:56
Esetleg kérdezz rá a gondozónőtől, hogy milyen az a diana hercegnő , vagy kérd meg a lányod, hogy mutassa meg, mondja el :)
2010. ápr. 27. 10:48

Koronát is emlegetett,valami mese lesz szerintem is,de én még nem láttam,pedig szoktam nézni,mik vannak a mese csatornán.az is lehet,hogy a bölcsiben van valakinek,azért kell neki is.

Mostanában mindig hercegnőset játszanak,van kellék is hozzá a csoportban.De ma reggel a gondozónő mondta így,hogy diána hercegnős pólót szeretne,és m inden nap elmiondja.Nekem még nem mondta eddig...

Köszi a segítséget mindenkinek.

6. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - Akvamarin)
2010. ápr. 27. 10:45

Ilyet biztos nem gyártanak, mert a gyerekek körében nem divat.

Vasaltass rá a pólójára egy Lady Di-s képet, más megoldás nincs.

5. b2076ec79b (válaszként erre: 2. - Akvamarin)
2010. ápr. 27. 10:43

Diana hercegnőről még nem hallottam... Bár az én lányomnak már ciki a hercegnős cucc :D (7,5 éves)

De így névre én valami barbie hercegnőre gondolnék. Szerintem kérdezz rá a gyerekre, hogy melyik mesében van ez a hercegnő. (nem hiszem, hogy az angol hercegnőre gondolt...) Esetleg mutassa meg neked, akkor már látni fogod, hogy mit keresel :)

2010. ápr. 27. 10:40
Lehetne rávasaltatni pólóra képet. :) Csak egy ötlet.. :)
3. enid79 (válaszként erre: 2. - Akvamarin)
2010. ápr. 27. 10:39
Én csináltatnék matricát és felvasalnám a pólóra. Akkor lesz olyan, amilyet ő szeretne. :)
2010. ápr. 27. 10:37
Remélem tud valaki segíteni.A lányom Diána hercegnős pólót szeretne,de sajnos nem tudom,hogy ez valami új mese,vagy a néhai Diana hercegnőre kellene gondolnom.hol lehet ilyen pólókat és kegészítőket kapni?
2010. ápr. 27. 10:34
Lányos anyukák segítségét kérem! Diána hercegnős pólót hol lehet kapni óvodás korú gyereknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook