Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lányomnak reped a mellén a bőr, hogy állíthatnám meg? fórum

Lányomnak reped a mellén a bőr, hogy állíthatnám meg? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 15. 22:30
Bio-olajat probaljatok ki...Nekem az egy darab terhessegi csikom sincs es ikrekkel voltam terhes..155 cm vagyok csak hogy kb kepben legyetek:-)Mikor meglattak milyen sima a hasamon a bor nem gyoztek csodalkozni a noverkek..Akkor kezdtem el en is hasznalni mikor eszrevettem hogy van egy repedesem..kb 2 het mulva eltunt,es nem is lett tobb...
2011. dec. 17. 22:24
Nekem is volt ilyen, amikor a fog.gátlótól elkezdett nőni a mellem. Hámlott is, nem volt kellemes, de egy hét alatt abbamaradt. Nődoki véleményét kérjétek ki, mit lehet tenni, vagy bőrgyógyászt keressetek fel. Bár, az általános "csodaszer", amit én mindenkinek ajánlok bőrproblémákra (is), az a ricinus olaj.
2011. dec. 17. 21:50

Szia! Nekem is ilyen volt kamaszkoromban. Sajnos gyenge a kötőszövetem. De a mellemen már alig-alig látszik valami, egyáltalán nem feltűnő vagy zavaró. A hasamról (2 baba után) ugyanezt már sajnos nem tudom elmondani, ezek szélesebb csíkok, nem igen fognak eltűnni sajna. Marad a tankini :D

És szerintem sem nagyon lehet ez ellen tenni, de próbálkozni lehet, hátha..

2011. dec. 17. 18:45
semmit nem tudsz ellene tenni
2011. dec. 17. 17:00
találgatás helyett ajánlanám a bőrgyógyáazt:)
11. maja780208 (válaszként erre: 10. - Tandrea66)
2011. aug. 6. 20:03

Leírnád pontosan melyik márkára gondoltál??Naturland vagy mi??Megköszönném!


Amúgy nekem is hasonló volt a bőröm tiniként(mell,csípő,kar)sőt kismamaként meg katasztrófa volt a hasam.Férjem szerint még jó hogy nem láttam az óriási pocakom miatt,mert lila térkép volt köldöktől szeméremcsontig:-((Ettől szeretném megóvni a lányomat amenyirre lehetne!!

2011. aug. 6. 18:42

szia, én ajánlanám a körömvirág krémet kipróbálásra sejtmegújító és regeneráló, a meglévő hegeket és problémákat is halványítja és jót tesz a bőrnek. Az én lánykámnak is így indult és sokat segített neki.

Az igazi krémet vedd meg ami sárga, de inkább csak este vagy ha olyan ruhába van amit nem sajnálsz akkor kenje be mert elég zsíros krém és nehezen jön ki a ruhából, de ez a leghatásosabb.

2011. aug. 6. 18:21
állítólag mezoterápia, szerintem olvass utána.
8. kisj (válaszként erre: 6. - Éciboszi)
2011. aug. 6. 18:00
én is ezt tenném
2011. aug. 6. 17:48
Nekem kozmetikus ajánlotta a mandula olajat. De ezeket sajna eltüntetni nem lehet, max. halványítani. És szerinte, a a több tízezres csodakrémek sem érnek semmit.
2011. aug. 6. 17:48
kismamáknak való testápolóval próbálkoznék az striák ellen készül....
2011. aug. 6. 17:46

Sajnos, ez genetika, ilyen kis vékony a bőre, a "hízástól", mert ugye a mellszövet nagy része zsír, hirtelen megrepedt a bőre...

Talán, halványítani lehet, de hogy mivel...

2011. aug. 6. 17:40
Valószínűleg hirtelen nőtt a melle, mint amikor az anyukának várandósága idején a hasfal bőre kissé "csíkos" lesz...
2011. aug. 6. 17:35
Szegényke még csak 10,5 éves de már nőiesedik!Találtunk az egyik cicijén 2 kis csíkot,nem szeretném ha több lenne:-((Tud valaki valamit ajánlani?
2011. aug. 6. 17:35
Ezt hogy érted?
2011. aug. 6. 17:34
Lányomnak reped a mellén a bőr, hogy állíthatnám meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook