Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lányom 20. születésnapja fórum

Lányom 20. születésnapja (beszélgetős fórum)

2012. jan. 5. 18:58
Merj féktelen lenni, amikor találkozol azzal az emberrel, akire epekedve vágytál.
13. caravell (válaszként erre: 7. - Merci)
2007. okt. 27. 12:52

Megnéztem az oldalt, tényleg jó. Gondolkodtam az állat örökbefogadásán, tök aranyos és nem is drága. Azután az általad ajánlott oldalon felbuzdulva elkezdtem keresgélni a neten és találtam egy oldalt, ahol sétarepülést hirdetnek a Dunakanyarban, elfogadható áron. Az is jó lenne (bár 4 személyes a gép és a lányom a barátjával ha repül meg egy a pilóta - a negyedik személyt ki kell pluszban fizetnem, így már nem olcsó,tovább keresgélek.


Várok még ötleteket!

12. caravell (válaszként erre: 10. - Tépőzár)
2007. okt. 27. 12:48
Legtöbbször én is, de most igazi meglepit szeretnék :)
11. caravell (válaszként erre: 9. - Arwin)
2007. okt. 27. 12:47
Szia! Tetszik az ötleted. Láttam,hogy a meglepkek.hu-n is van, ott a születése napján kiadott újságokból szerkesztenek össze egy újságot, ha vki visz fényképet, akkor beleszerkesztik az eseményekbe az ő születését is. Csak az ára kicsit húzós. Te házilag csinálod vagy csináltatod?
2007. okt. 26. 22:16
Én mindíg megkérdezem, hogy minek örülne Ő.
2007. okt. 26. 21:55
Szia! A szupertitkos meglepetés bulit nem hagynám ki. Én most tervezek az egyik barátomnak újságot szerkeszteniélete fontosabb és vicces eseményeivel..
2007. okt. 26. 21:43
Köszi, most megláthatja, nem merem megnyitni,majd holnap.
2007. okt. 26. 21:29

meglepkek.hu

igazán jó ötletekból lehet válogatni

2007. okt. 26. 21:29

Kedves doryka,köszi,hogy segíteni próbálsz!


Hímzett törölközője már van kettő, gravírozott medált én kaptam ajándékba (amin ők vannak)Emlékérmét a barátja nyomtatott neki, asszem szalagavatóra.

Tényleg nem tudom, pedig napok óta ezen agyalok :(

A spanyol és a portugál nyelvterület/földrajzi terület érdekli meg van egy kis ezós hajlama de nem annyira komoly. Első éves az ELTE bölcsész karán (romanisztika)

2007. okt. 26. 20:50
Vagy valami gravírozott ajándéknak nem örülne?
2007. okt. 26. 20:49

Mi a lányod érdeklődési köre?

Pl törölközőre varratást nem szeretnél neki,az elég tartós,sokáig meglesz neki.

2007. okt. 26. 19:04
Még csak el sem olvastátok... :((
2007. okt. 26. 14:02
?
2007. okt. 26. 13:33

Sziasztok! Decemberben lesz a lányom 20 éves és szeretném emlékezetessé tenni: nem extra drága ajándékkal, hanem különlegessel. Láttam például,hogy valaki óriásplakátot csináltatott szülinapra... ilyenek. A 18.-ra bécsi utazást kapott, utazás kilőve. Tavaly a barátjától Hilton szálló vacsorát és szobát kapott, kilőve. Ékszert nem szeretnék, most volt a ballagása, arra kapott.

Jaaaaj...olyan tanácstalan vagyok. Segítsetek plíz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook