Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányok! Ti ráírtok egy pasira társkeresőn, ha.... fórum

Lányok! Ti ráírtok egy pasira társkeresőn, ha.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
91. e36c6ad80e (válaszként erre: 88. - Sanyinak)
2017. jan. 15. 19:29

Hogy mit akart ennél többet látni... premier plánban kukkolhatta a tomporomat :)na mindegy. Nem tud már keresni. Most van egy másik játékos :) ő értelmesebbnek tűnik.


Volt még egy, aki furi volt, váltottunk két levelet, és azt akarta, hogy első randin üljek be a kocsijába, ne kávézzunk, az olyan kínos, majd inkább hazavisz. Mondtam neki, nem ülök be idegen kocsijába, erre írt, hogy egy csajjal chat-elget és ez alapján szerinte azt a csajt keresi, így ne találkozzunk. Érdekes ez. A fickó 42 éves.

90. e8da813d29 (válaszként erre: 89. - E36c6ad80e)
2017. jan. 15. 07:33
👌👌👌
89. e36c6ad80e (válaszként erre: 88. - Sanyinak)
2017. jan. 15. 07:27
Címlapfotónak :)
88. sanyinak (válaszként erre: 87. - E36c6ad80e)
2017. jan. 14. 16:32
És az a fekvőtámaszos kép mi célból készült eredetileg?
87. e36c6ad80e (válaszként erre: 86. - Sanyinak)
2017. jan. 14. 14:30
Jóhogy látszott :)edzésen készült a kép, full szűk edzős szerkóban, ami teljesen megmutatja az alakot. Nem volt ilyen, hogy eggyel kevesebb ruha :) de biztos azt akarta. :D
86. sanyinak (válaszként erre: 84. - E36c6ad80e)
2017. jan. 13. 19:12

Nem ertem. Akkor most latszott minden a fekvotamaszos foton, vagy megsem latta az alakodat?

Ez a fotokuldozgetes felvaltva megy es mindenkin mindig eggyel kevesebb ruha van a foton? :)

Mokas ..

85. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - 91butterfly)
2017. jan. 13. 15:19
Soha. ...Ha 115-ös akkor sem!
2017. jan. 13. 15:02

Ma egy elmebeteg nem tudta felfogni, hogy nekem nincs okostelefonom és nem töltögetek képet a facéra egész nap. Majd, mivel csak egy fekvőtámaszos fotót küldtem neki (azon szűk cuccban látszik minden), azt válaszolta, nem látja az alkatomat.

Aztán elkezdte a teltebb hölgyeket csúnya jelzővel kibeszélgetni. Mennyi egoista paraszt van ott emberek... ja a férfi ember hadd ne mondjam, persze puhányka, de nagyon, küldött magáról egy olyan fotót, amin látszik a mellkasa. Tök lötyi. Mit is akar ez? Jól leszidtam, majd a levelei mennek automatice kukába. :)

83. ina87
2017. jan. 12. 22:50
hol van az elő írva h ki szép és csúnya és hol van akk a belsőén és egyáltalán hol van az elő írva h társkeresőn ki milyen szépséggel kell h rendelkezzen,nem értem...
82. zolo
2017. jan. 10. 16:54
Szerintem nyugodtan írj rá a pasira. Egy nő is kezdeményezhet nem a középkorban vagyunk. Természetesen elsőre azért ne dicsérd agyon. Az nagyon fontos saját magad is vele egy szintűnek kezeld, különben ki fog használni. Én egy nőben nem csak a külsőt szoktam nézni, hanem a természetét és értelmi szintjét is. Lehet valaki szépségkirálynő, ha nem fog meg benne semmi nem vagyunk hasonló érdeklődési körűek. Az a lényeg számomra egy nőnél, hogy külsőre közepes kinézetű azért legyen és jól megértjük egymást. Azért ne legyél szomorú mert nem vagy 5*-ös külsőre. Sokat mosolyogj természetesen és legyél őszinte és legyen önálló gondolatod. Elkezdhetsz sportolni is ha nem vagy megelégedve az alakoddal. Úgy gondolom a pasiknál is kevés csak a külső a belső tulajdonságai is lényegesek.
81. moonlight13 (válaszként erre: 80. - 91butterfly)
2016. dec. 30. 18:35
Jó, akkor a válaszom: simán, minden gond nélkül.
80. 91butterfly (válaszként erre: 78. - Moonlight13)
2016. dec. 30. 14:31
Nem kèrtem hogy más döntse el, a kèrdèsem sem ez volt...
79. csikil4ny (válaszként erre: 1. - 91butterfly)
2016. dec. 30. 13:59

A pasinak csak a külalakját látod, viszont magadat leértékeled. Szerinted így társa tudnál lenni, vagy a kiszolgálója?


Tedd rendbe az önbizalmad, mert amíg a tükörből nem egy szuper nő néz vissza rád, addig önmagadnak sem vagy jó társasága, nemhogy másnak.


Próbáld ki az alábbi tesztet: bevásárlóközpontban vagy az utcán mosolyogva nézz az emberek szemébe, figyeld meg, hogy milyen sokan visszamosolyognak. Miközben, ha nem mosolyogsz észrevétlenül tudsz végig menni bárhol. S ez csak egy mosoly...

78. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 91butterfly)
2016. dec. 30. 12:43

Ha magadra 10 pontot adnál, lehet, hogy akkor sem vagy az esete annak a pasinak, és az is lehet, hogy te nem tartod magad jó nőnek, neki pedig bejönnél.

Írj rá, legfeljebb vagy nem válaszol, vagy visszautasít, vagy felveszitek a kapcsolatot.

Mindenesetre, akkor nem nekünk kell látatlanban eldönteni, hogy bejönnél-e neki vagy sem.

77. Cucicsillag (válaszként erre: 65. - Channa*)
2016. dec. 29. 23:15

😂😂

Igeeeen, ultraszuperek ezeka fotoshopos cuccok :)

76. Cucicsillag (válaszként erre: 63. - Feliz)
2016. dec. 29. 23:13
Mi is tarskereson ismerkedtunk meg, immaron 8 eve, 2 gyerkoccel es akkor mivan? :DDDD
2016. dec. 29. 18:56

Lehet csak jó a fényképarca, a valóságban meg... :D


Simán írj neki, max nem válaszol, oszt továbblépsz. Ha meg ír, ki tudja ;)

74. Feliz (válaszként erre: 68. - Channa*)
2016. dec. 29. 11:34
Igen,nem attól lesz. Viszont elindulni segít...
2016. dec. 29. 10:41
Ráírnék simán. Miért ne? Ha nem irsz rá, felesleges társkeresőzni :) Erre van kitalálva. Különben is mit veszithetsz? Azt, hogy nemet mond? Felnőtt vagy, majd túlteszed rajta magad. Egy életed van, kár lehetőségeket elszalasztani, sosem tudhatod :)
2016. dec. 29. 09:37

Nem vagyok fent a huspiacon.

Ha szimpatikus lenne, akkor viszont rairnek.

Max. annyit, hogy irhat nekem, ha szimpatikus vagyok neki.

2016. dec. 29. 08:13

És milyen a 10-es pasi? Biztos, hogy nem mindenkinek egyforma. Nekem az a pasi, aki az a tipikus helyes arcú, kockás hasú, nagyon jóképűnek titulált általában, ez a szinte fotómodell-szerű, nagyon nem jön be. Nekem az olyan kicsit ráncos arcú, idősebb, kis pocakkal rendelkező, de azért izmos pasi a 10-es, aki valahogy valamiben különc, egyedi.

Nincs olyan, hogy valaki mindenkinek 10-es.

Van egy barátnőm, már 40 - en túl van, abszolut nem vékony, sőt, illetve most a fogait sem tudta úgy megcsináltatni, ahogy szeretné, a haja sem hosszú, a bőre sem olyan, mint egy 20 évesé, de valahogy 20 és 70 között nagyon sokan nyomulnak rá. Olyan kisugárzása van. Az exe egy 28 éves nagyon izmos, a mai 10-es skála csúcsán álló fiú. És a csajt a pasik örökbe akarják, nem csak úgy egy - két éjszakára.

Olyan csajt is ismerek, aki nagyon modell alkat, de valahogy nincs benne semmi plusz, valami belülről fakadó, amin megakadna az eberek szeme.

2016. dec. 29. 08:03
.....en nem talalok ebben semmit kivetnivalot.sok pasi tul felenk s kell nekik eeeeeeeeeeeeeaz efajta kezdes.
69. vacsa (válaszként erre: 1. - 91butterfly)
2016. dec. 29. 07:53

Soha, semmilyen pasira nem írnék rá társkeresőn.


Amilyen történeteket hallok, inkább örökre egyedül maradnék ha csak a társkereső lenne lehetséges opció.

68. Channa* (válaszként erre: 62. - Feliz)
2016. dec. 29. 07:42

Az önbizalom nem is a ruhától lesz...

Ha valakinek van, az mackónadrágban is érezhető...

67. Channa* (válaszként erre: 43. - 91butterfly)
2016. dec. 29. 07:38

De ez a te véleményed!


Ahogy írtam, én sem tartom/tartottam magam szépnek, de a férjem és a férfi ismerőseim szerint nagyon jó nő vagyok (pedig van rajtam egy kevés felesleg és már nem vagyok túl fiatal sem). A nők szerint nem, mert ők, ahogy mi magunkat is máshogy nézzük.

A férfiak mércéje sokkal lejjebb van, mint a mienk:)

66. e36c6ad80e (válaszként erre: 1. - 91butterfly)
2016. dec. 29. 07:36
Bármikor ráírok bármilyen pasira társkeresőn, ha bejön. Bár ez igen ritka. Az még nem kezdeményezés, ott az első találka is csak pofavizit.
65. Channa* (válaszként erre: 34. - Sanyinak)
2016. dec. 29. 07:33

Áááá, nem kell feltétlenül lopott kép, ahhoz, hogy valaki jól nézzen ki:D


Van egy lány ismerőse a fiamnak, akire azt mondtam, hogy úr isten! Ez úgy néz ki, mint a Barbi baba! De tényleg! Aztán amikor megláttam élőbe, akkor rájöttem, hogy fotogén. Barbihoz annyi köze volt, hogy a hajszinűk megegyezett?D

64. Channa* (válaszként erre: 13. - 91butterfly)
2016. dec. 29. 07:28

Nem tudom, hogy lehet önbizalmat növelni, ha valakinek nincs. Gondolom ez is már a neveltetésből fakad...

A te szavaiddal élve én sokaknál sokkal gyengébb vagyok, de az önbizalmam hatalmas, és az volt mindig is. Még nem láttam olyan pasit, akiről azt gondolnám, hogy nem kellek neki:DDDD, illetve: minden elfogultság nélkül a fiam egy jó pasi, aki többször említette, hogy már úgy szeretné ezt tapasztalni (valamit elronthattam a nevelésemmel, mert az önbizalma nincs a kellő szinten), ja és ráadásul szerintem mindig olyan lányokat szed össze, akik nála külsőre kategóriába (ahogy te írod) alacsonyabba vannak. Ha a fiam a 10-es skálán 10-es, akkor a lányok, max. 6-8-asok.

Tehát azon sem kellene sokat rugóznod, hogy te alacsonyabb kategóriába vagy, mert a fiúk máshogy nézik!


Első lépésként egy önbizalom növelő tréningként ne azzal foglalkozz, hogy hozzád képest jobb és biztos nem kellenél neki, hanem írj rá és majd kiderül, hogy jól gondolod e.

Ha nem kellesz neki, akkor se arra gondolj, hogy kevés vagy hozzá! Ez nagyon fontos! Nehogymár egy olyan pasinak a véleményére adj, aki ennyire jópasi létére nem talált még magának barátnőt!

63. Feliz
2016. dec. 29. 00:33

Társkereső: Szerintem nem hülyeség, én a nagy szerelmem még 6 évvel ezelőtt a love.hu oldalon ismertem meg, 2 évig voltunk együtt. Ő volt az egyetlen, akire ráírtam, akivel találkoztam. Hogy véget ért a kapcsolatunk, az nem a társkeresős felület hibája volt.


A srácra nyugodtan írj rá, a szépség szubjektív, hogy helyes a srác, nem jelent semmit, attól még lehet seggfej is. Veszítenivalód nincs! :)

62. Feliz (válaszként erre: 54. - 68f67c6f90)
2016. dec. 29. 00:27

Ezzel én is egyetértek! :)


Én láttam már olyat, hogy jóval az ideál fölött (súlyra gondolok) lévő lány végig sétált az utcán, és 10-ből 9 pasi biztos, hogy megnézte, pedig nem volt egy kimondott szépség, nem volt vékony, sőt! De mégis valami olyan döbbenetes kisugárzása volt, hogy csak na! Látszott rajta, hogy jól érzi magát a bőrében, tisztában van önmagával, a nőiességével. És még csak közönségesen sem volt felöltözve...


Butterfly, próbáld ki Te is ezt, érezd jól magad, vegyél fel egy ruhát, amibe csinosnak érzed magad, ami segít abban, hogy egy kis önbizalmat adjon. Aztán majd meglátod, hogy az emberek is olyannak fognak látni, mint amilyennek Te látod magad. ;)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook