Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányok, légyszíves segítsetek!:) fórum

Lányok, légyszíves segítsetek!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. aug. 16. 21:39

Már indítottam a témában fórumot, de most újra a segítségeteket szeretném kérni.

A múltkori fórumból bemásolom az "indító" szöveget, hogy érthető legyek, aztán folytatom:)


"Van egy Férfi az életemben immár 8 hónapja. Nem indult nagy szerelemnek, de ma már elmondhatom, hogy fülig szerelmes vagyok Belé, és azt hiszem, hogy kölcsönös a dolog. Életemben még soha senki nem figyelt így rám, soha nem óvott, féltett még ennyire senki. Szó szerint 'Királylány' vagyok mellette:)

Ezzel együtt olyan történt velem, mint még soha: féltékeny lettem.

Mikor megismerkedtünk nem értettem, hogy miért olyan 'óvatos', ezért elmesélt valamit, hogy megértsem.

Volt egy nő az életében, -munkatársnője- akibe fülig szerelmes lett. Állítólag olyan nő, hogy minden férfi álma, vágya. . És igen, ez a nő észrevette Őt! Két évig kerülgették egymást, de végül nem lett semmi. (még egy csók sem volt)

Azt hiszem, hogy a párom akkor olyan eszeveszetten, bolondul szerelmes férfi volt.

Azt mondja, már nem érdekli, de megmaradtak egymásnak, fontosnak. . (:S)

Néha úgy érzem, hogy bármennyire is szeret, engem soha nem fog úgy szeretni, mint azt a nőt. Soha!"



Pár napja, betegesen elborította az agyamat a féltékenység. Ez valami rettenetes, mert eddig csak hírből ismertem a zöld szemú szörnyeteget:)


A gondom annyi, hogy belebetegszem, beleőrülök és még hasonló dolgok történnek velem, ha arra gondolok, hogy ezzel a nővel van napi 8-9 órát.

Már lassan a sírás kerülget.

Már az is eszembe jutott, hogy mi van akkor, ha a kisasszony egy reggel úgy ébred, hogy: "X! Mégiscsak kellesz nekem!"

Na, akkor mi van?!?! Az én párom hanyatt-homlok rohanna hozzá?

Tudom, hogy ezek beteg kérdések, de ez most normális, mert én betegül féltékeny lettem.:)


Az én párom aki nagyon figyel, már észrevette, hogy valami nem stimmel vele.

Egyfolytában nyúz, hogy mondjam el, hogy mi bánt, hogy ne féljek elmondani, majd Ő segít stb. stb.

Ti mit tennétek? Elmondanátok, hogy milyen dolgok foglalkoztatnak Benneteket?

Én nem akarok egy h.lye hisztis csaj lenni, én ehhez már öreg vagyok, viszont tudom, ha elmondom könnyebb lesz.. Csak az a baj, hogy képtelen vagyok elmondani.

Mondom én, hogy kezdek megbolondulni:D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook