Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lánykámnak egy vírus fertőzés után 6 hónappal még mindig nincs hangja. Adjatok tanácsot, hova fordulhatunk még? fórum

Lánykámnak egy vírus fertőzés után 6 hónappal még mindig nincs hangja. Adjatok tanácsot, hova fordulhatunk még? (beszélgetős fórum)


17. 41fdab80c1 (válaszként erre: 16. - Kakukkfióka)
2011. jún. 1. 20:25
Gelléri doktornőnél voltatok? Ha voltatok, ő sem tudott segíteni?
2011. jún. 1. 00:20

Ma megint felkerestünk egy újabb gégészt akinél legalább egy vérvételt és rtg-t kikönyörögtünk.Holnap megyünk eredményért.

Remélhetőleg most többet meg tudunk mint eddig.

2011. máj. 29. 17:46
Sajnos semmi változás.Sőt,ma reggelre újra megfájdult a torka,köhög:(.Irány újra a gégészet.:(
14. mamcili (válaszként erre: 13. - Kakukkfióka)
2011. máj. 22. 15:28
Mi van veletek?
2011. máj. 20. 12:14
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat!!
12. csabi4 (válaszként erre: 3. - 41fdab80c1)
2011. máj. 1. 04:46
Ahogy Márta is irta ,Gelléri doktornőt ajánlom én is - megfogja neked mondani miért nem jött vissza a hangja- azt nem irtad a lánykád hány éves, mert ennek is van jelentősége.
2011. ápr. 30. 23:54

Keresgéltem a neten...

arra jutottam, hogy nem csak orr-fül gégészeti, de tüdőgyógyászati és esetleg esetleg idegrendszeri vizsgálat is jó lenne...

itt vannak a leglényegesebb linkek amiket érdemes elolvasnod...


[link]


[link]


[link]

10. 41fdab80c1 (válaszként erre: 5. - Kakukkfióka)
2011. ápr. 29. 11:43
Az én lányom is refluxos, összejárta toronyát-boronyát, végül az akupunktúra segített. Már az első kezelésnél megszünt minden panasza, de egy kúrát(10 kezelés)kellett végigcsinálni. Mi itt Pesten dr Wanghoz járunk, sokat számít ki adja. A feleségével együtt rendel, de annak a szúrásai számomra nem nyerőek. Az akupunktúrát nagyon tudom ajánlani lánykáidnak.
9. kakukkfióka (válaszként erre: 8. - D5ef6da91d)
2011. ápr. 29. 10:58
Gégetükrözése volt jó párszor.Vérkép nem készült (nem tartják indokoltnak).
8. d5ef6da91d (válaszként erre: 7. - Kakukkfióka)
2011. ápr. 29. 10:47

Nézték-e speciálisan a hangszálait? Ui., a sav például képes kimarni belőle egy darabot, úgy néz ki ilyenkor, mintha kiharapták volna belőle az adott részt.


Vérkép készült?

7. kakukkfióka (válaszként erre: 4. - D5ef6da91d)
2011. ápr. 29. 10:43
Megjártunk gyerek gégész többet is,volt aki azt mondta a hat hónappal ezelötti influenza vírus támadta meg a hangszálakat,volt aki pszihológushoz küldött aki második konzultáció után annyit mondott "azonnal vissza a gégészekhez,nincs ok ,hogy kezelje a gyereket".Felnőtt gégész annyit mondott meg vannak nyúlva a hangszalagok hangterápiát javasolt (ez volt januárban).És még mindig semmi.:(
6. kakukkfióka (válaszként erre: 3. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 29. 10:38
Utána járok.Köszönöm!
5. kakukkfióka (válaszként erre: 2. - Pöpike)
2011. ápr. 29. 10:37
Erre én is gondoltam,mivel két másik gyermekem refluxos.El is vittem gasztroenteorológushoz már többhöz is (maszekon is),de mivel semmi tüneti jelét nem találják ennek a betegségnek, nem csinálják meg a szükséges speciális vizsgálatokat(pl.PH mérést.)
2011. ápr. 29. 10:27

Gégészet, újra, mindenképpen, de másutt. Ha kell, akkor magánrendelésen. Illetve teljes vérkép, a bajok kizárása végett.

A hang elmenése egy tünet, ezer oka lehet. Az okokon kell segíteni, nem a tüneten.

3. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1. - Kakukkfióka)
2011. ápr. 29. 10:26

Homeopatánál próbáljátok meg. Pesten Zuglóban van dr.Gelléri Julianna, aki egyébként orr-, fül- gége szakorvos. A googleban keress rá a nevére, vagy ha Pest nem jó, nézd végig a homeopatákat, itt megtalálod a városonként elérhetőt.


Jobbulást kívánok Nektek!!!

2. pöpike (válaszként erre: 1. - Kakukkfióka)
2011. ápr. 29. 10:25
Nem lehet refluxos?
2011. ápr. 29. 10:20

Sziasztok!Lánykámnak egy vírus fertőzés után 6 hónappal még mindig nincs hangja.Megjártunk már gégészetet,pszihológust,foniátriát,sok-sok gyógyszert ,gyógynövény készítményt kipróbáltunk és nem utolsó sorban nagyanyáink házi praktikáit is.

Tud valaki tanácsot adni ,mit érdemes kipróbálni,milyen szakemberhez vigyem még stb.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook