Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lánybúcsúra milyen játék 5leteitek volnának? fórum

Lánybúcsúra milyen játék 5leteitek volnának? (beszélgetős fórum)


23. CsillagTM (válaszként erre: 16. - Lizesett)
2011. febr. 8. 08:57
:D jó fej pasi lehetett :D
2010. ápr. 16. 12:10
igaz, nincs is semmi gond...csak nekem az lett volna, de bizonyára jó poén...minden esetre valóban az az este egy nagyon jó buli! Nekem össze volt vonva a szülinapommal, szóval duplán ünnepeltünk :-)))
21. lizesett (válaszként erre: 19. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 16. 11:34

Szerintem nem durva Az az este vagy nap a hülyeségé...És csak egy embert kell felhívni. Nem százat.

Na de nem lehet ugyan az a véleményünk.

:)

20. Mia87
2010. ápr. 16. 11:31
jók a story-k. :) :)
2010. ápr. 16. 11:16
na, ez azért már durva szerintem...nekem föleg az lett volna, az én férjemnek elég tömegneve van...
2010. ápr. 16. 10:34

Ja és még valamit elfelejtettem!

Hallottam már olyan feladatról is, hogy a telefonkönyvből ki kell keresni egy, a vőlegénnyel azonos nevű urat, fel kell hívni és szerelmi vallomást kell kikönyörögni tőle.

Szerintem ez is aranyos, de mi már nem tudtuk megcsinálni, mert éjszaka volt és késő este kezdtük a mulatságot.

:)

2010. ápr. 16. 09:58
aranyos a fogadalom szövege :-D Nekem nem volt...telefonszámot viszont én is kaptam, de akkor már úgy, hogy nem néztem ki valami haj de szépen...eleve, én aznap még 5-ig dolgoztam, egy trappan téptem haza, fürdés, öltözés és már jöttek is a barátnöim...nem nagyon volt idöm enni sem, és pechemre a meló is húzós volt aznap, nagyon sokan voltak...szóval már eleve jó fáradtan indultam neki az estének...de azért az jó volt, hogy a tescos busszal még kimentünk a tecsóba is aláirásért...a buszosbácsit jól ismertük, az utasoknak meg nem volt más választásuk :-D
2010. ápr. 16. 08:57

A mi lánykánknak petrezselyemcsokrokat kellett árulnia, mert az azt jelenti, hogy többé nem lesz szomorú, bánatos. Aztán át kellett kiséretnie magát a zebrán férfiakkal.

Voltak még a párjáról kérdések, de ha rossz volt a válasz akkor fél vodka vagy fél víz közül kellett választania és azt meginni. A vodka és víz vegyesen volt letéve az asztalra, tehát nem tudta hogy melyik mi. Jobb esetben víz, rosszabb esetben pedig vodka.

Volt egy notesz, amibe egész este kellett gyűjtenie a jókívánságokat.

Kapott egy vagány otthonkát, abban kellett egész este lennie és egy szalagot, amire ez volt írva: "Szingli többé nem leszek, jövő héten férjhez megyek!" (ez olyan volt mint a szépségkirálynőknek)

Kapott még ajándékba egy tűzpiros csipke tangát a nászéjszakára és egy 6XL-es mamabugyit a későbbi időkre. Továbbá még kapott habverőt és fakanalat is. Egy zsúfolt kocsmában pedig el kellett mondania egy fogadalmat. Azt is megkapta ajándékba egy papíron.

Krétával ki kellett írnia a sétálóra a vőlegénye nevét és hogy örökké szeretni fogja. Mindezt egy hatalmas szívbe hatalmas betűkkel.

De az este legjobb része mégis csak az volt, mikor egy sráctól próbált kérni egyben jókívánságot és zebrán átkisérést is, no és persze egy petrezselyemcsokrot is rá akart sózni. Mindez sikerült, de a srác búcsúzkodáskor kért a lánykánktól egy puszit és egy tollal a noteszba írta a telefonszámát, és huncut mosollyal ezt mondta: "ha esetleg mégsem lenne jó a házasságod..."


Itt a fogadalom szövege:

Én Kiss Rózsika ezennel az itt felsorakozott tanuk előtt fogadom, hogy férjemet meccsnézés közben nem zavarom, dolgomat ilyenkor csendben végzem, mindig ügyelve arra, hogy sörös korsója, üres ne legyen. Sose hivatkozom fejfájásra, fáradtságra, mikor a férjem szeretgetésre vágyik. Kedvenc ételét bármikor elkészítem és szépen tálalom.

Anyósomat napjában legalább egyszer dicsőítem, miszerint Ő készíti a legfinomabb ételt, Ő vasalja legszebben az inget, neki a legtisztább a lakása, stb. Férjem barátait mindig családtagként fogadom. Az Ő étkezésükről és sörükről is gondoskodom. Férjemet, barátaival legalább heti három alkalommal elengedem mulatni. Ez idő alatt én nem csacsogok telefonon a barátnőimmel, tiszta lakással, vasalt inggel, meleg étellel, mezítelenül várom haza.

Itt és most megígérem, hogy jó háziasszony leszek, Uramat megbecsülöm, a pasikat elkerülöm. Szeretgetem, cirógatom, hülyeséggel nem nyaggatom. De, ha csak egyszer is csajozni mer, a baját, sodrófával látom el!


:)

Jó volt, jó volt....

Remélem az enyém is egyszer ilyen jó hangulatban fog eltelni.


Ja és még valami!

Az este folyamán 5 sráccal kellett meghívatnia magát.

Mondanom sem kell, hogy hogy néztünk ki.

Boldogság volt. :)

2010. ápr. 15. 12:35

Köszi az ötleteket, nagy segítség lesz :))


hát, azt még nem tudom, kap-e vetkőzőfiút... :D

2010. ápr. 15. 11:39
Nagyon édesek voltak, szívük-lelkük benne volt! Már februárban elkezdték szervezni, hogy májusra meglegyen. És hihetetlenül nagyon szuperül megcsinálták! Minden a helyén volt, ahogy kellett! Meg kaptam egy virágcsokrot, 2 fakanál (kidekorálva menyasszonyra, völegényre), egy habverö, egy merökanál meg egy krumplinyomó kíséretével összekötve. Torta egy jó kis pasi felsötest, dudorodó sportgatyóval...nagyon finom volt, de 2 hétig ettük, akkora volt!
2010. ápr. 15. 11:35
hajnal 4-ig tartott! Aztán másnap meg jött a párom...fura fejem volt, mikor megérkezett...pedig mikor elindult, még aludtam, és valamikor este 6 felé ért Magyarországra...
2010. ápr. 15. 11:34
Az biztos!! Remélem az enyém is hasonló lesz!!
11. Mia87 (válaszként erre: 10. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 15. 11:32
jó mozgalmas volt. :)
2010. ápr. 15. 11:29
Az én lánybúcsúmat a barátaim hihetetlenül jól megcsinálták: az elsö, hogy nyomtattak nekem egy pólót, elkeltem felírattal. Majd kaptam 2 kérdést, a kedvesemmel kapcsolatosan. Ha rosszul válaszoltam, egy kupica mézes pálinka volt a bünti. Plusz volt egy vicces találós kérdés, melyik kocsmába kell mennem a következö kérdésért. Ha nem találtam ki, újra bünti...gondolhatod, volt vagy 5 kocsma...meg csináltak nekem egy szívfüzért, és minden kocsmában legalább 2 pasihoz kellett odamennem, hogy egy jókívánságot írjon rá az egyik szívre mivel férjhez megyek, és írja is alá...aztán már este volt, mikor beértünk a törzshelyünkre, ott volt maga a buli tartva, ott volt még közös képet idöre kirakni, kaptam egy tesztet, amit ki kellett töltenem (fözéssel, gyerekneveléssel, férjjel kapcsolatos), kaptam egy zacskó petrezselymet, ki kellett mennem a kerthelyiségbe és árulnom kellett...és végül kaptam egy albumot, amiben az életem legfontosabb eseményei szerepelnek, meg a barátaim, egy-egy jókívánsággal
2010. ápr. 15. 11:22

én annó csináltam egy nagy karton pasit és lufiból pedig kukacot rátűztem egy gombostűre, körbeforgattuk az illetőt és mint a csacsi farkát csak neki mást kellett a helyére tűznie :)

egyszerűbbek...

ételösszetevőkből kell megállapítania, hogy mi az étel, verset kell írni a kedveséhez megadott szavakból pl wc pumba, rántotthús, kaspó stb stb. semmi oda illővel :)

wcpapírból kell menyasszonyi ruhát és fátylat készíteni és úgy kell mászkálnia...

kérdések a párjáról, ha rossz a válasz innia kell...

2010. ápr. 15. 11:21
köszönöm! Remélem valami hasonlóval lepnek meg engem is!! Épp előtte állok!! :)
7. Mia87 (válaszként erre: 6. - 32787c09c7)
2010. ápr. 15. 11:20
ez jó.. :) :)
2010. ápr. 15. 11:19
:) Nem vasaltad ki a férjed ingét mire hazaért a munkából. két fél vodka a büntetésed!! :)
5. 32787c09c7 (válaszként erre: 1. - A8bb58bccc)
2010. ápr. 15. 11:17
Úgy látom, hogy te már családos vagy! Csinálhatnátok közösen egy társasjátékot! Alapvető és kicsit kacifántosabb kérdésekkel és megoldásokkal a házas életről.. mit hogyan oldana meg stb...!A gazdálkodj okosan-hoz hasonlóan!! Elég sok változata van már a részegedj okosan-tól kezdve...Miért ne lehetne egy házasodj okosan nevű is? Persze hogy hangulat is legyen az alkoholt is be lehet csempészni a játékszabályba.....
2010. ápr. 15. 11:17
pénisz ízű nyalóka???:DDD
2010. ápr. 15. 11:13
harisnyakötő!! ;)
2010. ápr. 15. 11:08
Vetkőzős fiúka lesz? :)
2010. ápr. 15. 11:06
Egyik barátnőm lánybúcsúját szeretnénk felejthetetlenné tenni, néhány játék5letre volna szükségem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook