Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lánybúcsú 2013 fórum

Lánybúcsú 2013 (beszélgetős fórum)

10. writingsmurf (válaszként erre: 8. - Living Dead)
2013. márc. 5. 11:33
Engem is. Nem a falloszra kell helyezni a hangsúlyt, hanem egy jót bulizni a csajokkal.
9. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 6. - Ariettina)
2013. márc. 4. 15:35
Akkor csinálj neki egy jó kis kertipartit csajos üvegezéssel.neki meg vegyetek egy ördögszarvas fátylat, fogadalmat aztán ennyi.
2013. márc. 4. 09:46
Nem vagyok prűd, álszemérmes, satöbbi, de ezektől a kényszeres lánybúcsús agyonfalloszozott hülyeségektől kiráz a hideg.
7. Ariettina (válaszként erre: 6. - Ariettina)
2013. márc. 4. 09:34
de a lánybúcsút ő szeretné, ő kért meg engem és egy barátnőmet
6. Ariettina (válaszként erre: 4. - 35b1fcdad2)
2013. márc. 4. 09:30

a "baj", h nem ennyire laza a lány.


Én simán bevállalnám ezeket, mert "nyitott" vagyok, de itt kiesnek a péniszes dolgok :S Szerintem még egy szívószál is sok lenne neki.


Inni sem iszik, buliban pedig szerintem úgy 10 éve lehetett utoljára, úgyhogy kicsit félek, milyen lesz a hangulat.

5. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 4. - 35b1fcdad2)
2013. márc. 3. 14:19

és olyan feles poharat kapott aminek az alján villog a fütyi,óriási pénisz szívószál a menyasszonynak, a többieknek normál méret:-)

ha kérdés van priviben válaszolok.szia

4. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 1. - Ariettina)
2013. márc. 3. 14:17

mi hatalmas élethú pénisz formájú tortát csináltattunk, azt hátratartott kézzel kellett megennie, illetve a fityma és makk részét:-)felfújható gumipasit kapot vibrátorral.

mindenki írt fel egy szót és ezeket a szavakat használva kellett szerelmet vallania a gumipasinak.vettünk héliumos lufit, kapott fogadalom szöveget és he szívás után kellett felolvasnia.kérdések a párjáról...ahányszor ront iszik.stb...remélem segítettem.szia

2013. márc. 3. 10:33

- vőlegény kedvenc dolgai (kaja, szín, gyümölcs, ital, könyv, film)

- vőlegény anyajegyei

- gyerekkori fertőző betegségei, allergiái

- első szerelmének neve

- mit vinne egy lakatlan szigetre?


Nézz át pár önismereti tesztet is hozzá, abból lehet indokolni.

2013. márc. 3. 09:37
Mi egyik barátnőmnek bekötöttük a szemét, s le kellett rajzolnia így s vőlegényét, s közben mondani, hogy mit rajzol. Nagyon vicces volt! Volt természetesen képnézegetés, az utcán volt petrezselyemárulás, közben az idegenektől meg kellett kérdeznie barátnőmnek, hogy szerintük mi a hosszú és boldog házasság titka, meg, hogy mit kívánnak neki a jövőre. S ezeket felírtuk egy füzetbe, s barátnőm bármikor visszaolvashatja. Nagyon érdekes és vicces tanácsokat adtak. Egész este jól szórakoztunk!
2013. márc. 3. 09:14

Sziasztok


Barátnőm férjhez megy, és szeretnék neki emlékezetes lánybúcsút. Találtam régebbi fórumokat, jó játékokkal.


Kérdőív biztosan lesz, de kellene segítség a kérdésekkel.


Illetve milyen játékokat ismertek még?


Köszi a segítséget :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook