Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lány vagy fiú lakik odabent? fórum

Lány vagy fiú lakik odabent? (beszélgetős fórum)


9. Dorcika2013 (válaszként erre: 8. - Vorosmanoka)
2016. jan. 27. 12:31
Szia! Első babád várod? Nekünk 20hetes uh teljesen jól kivehető a fütyije :-) . Lányommal kezdett lassan nőni a pocakom de ez nem jelent semmit atól is függ hogy helyeszkedik el. Jó baba várást kívánok nektek.
2016. jan. 20. 14:59
Nekem 15 hetesen még nincs pocim :( csak a felesleg ami rám rakódott.
7. Dorcika2013 (válaszként erre: 2. - ZéGyé)
2016. jan. 20. 12:23
Szia! Nekem lányom van hatodik hónapban kezdett nőni a pocakom . Most öt hónapos terhes vagyok ès lassan akkora a hasam mint a lányommal mikor szülni mentem (pedig a védőnő szerint nem híztam). Akkor sós, csípős ételeket kívántam most gumi cukrot eszegettem az elején ( utáltam a gumicukrot soha nem ettem régebben).Még nem tudjuk mi lesz majd péntek uh után többet tudunk. Előző terhességnél nem voltam rosszúl most még nagyon az elején volt egy délután mikor nagyon szédültem kapaszkodva mentem a mosdóra is még másnap reggek is szédelegtem. Teljesen abba a hitben voltam biztos csak a kimerültség miatt volt (épp költözködtünk és csak kb 3órákat aludtam) ráadásul a mensim is elötte múlt el. Mikor kimaradt és elmentünk dokihoz nagyon meglepődtünk majdnem három hónapos terhes voltam . Soha nem tudtam elképzelni hogy megjöjön terhesség allatt is , de utoljára teljesen normális volt minden nem is gyanakodtunk. Nagy meglepetést okozott hogy már régebb óta a pocakban volt mint mi gondoltuk. Én már nagyon kíváncsi vagyok mit mondanak. De természetesen a legfontosabb hogy egészséges legyen.
2016. jan. 20. 10:10
Lányosnak titulált has,fiút takart.A hiedelmek kb.annyira igazak,mint a babonák.
2016. jan. 20. 09:47
popcakforma olannyira igaznak bizonyul, hoyg vegyes ikrek esetén nálam a fiu fent és hegyesen a lány lent és lgósan volt a 4. hónapotól, nem kis riadalmat okozva a hasam alakjával. Egyértelműen látszott melyika fiu és melyik a lány.
2016. jan. 20. 09:36

A hiedelmeket már rég megdöntötték,mindegyikre rácáfoltak, nem szabad adni rá. Biztos úgy is csak akkor lesz ha kibújik.

De azért elmondom, hogy én abba voltam fiam lesz, az elején kimondottan a sós fűszeres tésztás- húsos ételeket kívántam, meghaltam a pisztáciáért, vége felé pedig a nagyon édes dolgokat kívántam- ami viszont nagyon messze áll tőlem, sosem voltam édesszájú, viszont a vége felé már a rumos kakaós kókusz tekercset gyártottam.. Azóta is undorodom tőle. :D Azért vagyunk kívánósak mert a szervezet jelzi mire van szüksége.

A hasra azt mondják ha csúcsos biztos fiú lesz, hát én erre is rácáfoltam.

Végezetül a 31. héten mutatta végre meg magát a hercegnőnk. Apa végig biztos volt benne hogy neki bizony lánya lesz.

2016. jan. 20. 09:35

Manapság akkor sem biztos a neme ha megszületik..


Én amúgy egyről tudok. Ha olyan hegyes a kismama hasa akkor fiú. (elsőnél) de ez mind mind csak 50% vagy bejön vagy nem

2016. jan. 20. 09:34
Szia! Nekem két gyerkőcöm van. Egy fiú egy lány. Nekem a "népi hiedelem" a pocak formájában bejött. A fiúnál hegyes pocakom volt, 8 hetesen már egy nadrágomat sem tudtam begombolni. A csajszim pedig elbújt. :) Még öt hónaposan sem kellett kismamanadrág.
2016. jan. 20. 09:22

Sziasztok! Úgy gondolom majdnem minden várandós kismamát izgalommal tölt el vajon ki lakik odabent. Kis herceg vagy kis hercegnő e aki növekszik a pocakban? Sok népi hiedelmett hallottunk már a pocak formájától a kívánoságig. De vajon kinek milyen tapasztalata van? Kinek vált be a népi hiedelem vagy inkább a megérzéseitek győzedelmeskedtek ? Írjatok nyugodtan akkor is ha első bébiteket várjátok, vagy több csemetétek van már.

Jó babázást illetve baba várást mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook